Atrakcje i wycieczki
Kalba

Kalba
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Kalba – nasze najbardziej polecane atrakcje

Dubaj: Wynajem prywatnych pojazdów

Dubaj: Wynajem prywatnych pojazdów

Uczyń swoje wakacje jeszcze bardziej błogimi, odkrywając miasto na własnych warunkach. Wyczarteruj prywatny pojazd dla siebie i swojej grupy, aby odkrywać Dubaj / Szardżę / Adżman / Abu Zabi / Fudżajrę lub Ras Al-Chajma we własnym tempie. Skorzystaj z usług anglojęzycznego, przeszkolonego kierowcy, który przewiezie Cię między zabytkami i zaoferuje porady dotyczące miasta. Możesz wybrać własne cele na jeden dzień bez z góry ustalonego planu zwiedzania. Wybierz pomiędzy: 4-osobowy sedan, 7-osobowy van, 15-miejscowy minivan, 33-miejscowy mini-autokar lub 50-miejscowy autokar zgodnie z Twoimi wymaganiami. Następnie odbierz się z hotelu i ciesz się usługami wybranego pojazdu przez 4 lub 8 godzin podczas zwiedzania miasta.

Dubaj: Meczet Szejka Zayeda, Fujairah i Khorfakkan Tour

Dubaj: Meczet Szejka Zayeda, Fujairah i Khorfakkan Tour

Podróżuj z Dubaju do Fujairah, podziwiając piękno islamskiej architektury i przechodząc przez góry Al Hajar. Zatrzymaj się w meczecie Szejka Zayeda, Khor Fakkan i wiosce dziedzictwa Najd Al Masqar. Odbierz z miejsca zakwaterowania w Dubaju i jedź do meczetu Sheikh Zayed, drugiego co do wielkości meczetu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Poznaj ten klejnot architektury islamskiej z marmurowymi dziedzińcami i wysokimi kopułami. Podróżuj przez miasta Dibba, Kalba i Sharjah, aby dotrzeć do Muzeum Fujairah. Wędruj po muzeum i zobacz wystawy antycznej broni i artefaktów. Jedź dalej do Khor Fakkan, nadmorskiego miasta z zapierającym dech w piersiach tłem gór Al Hajar. Udaj się na plac Khorfakkan i poznaj historię tego obszaru, robiąc zdjęcia przy fontannach, amfiteatrze i wodospadzie. Przejedź górzystymi drogami, aby dotrzeć do Wioski Dziedzictwa Najd Al Maqsar, fortecy odrestaurowanej w celu zachowania stanowiska archeologicznego. Twoja wycieczka zakończy się powrotem do miejsca zakwaterowania w Dubaju.

Fujairah Tour z mieszkańcami

Fujairah Tour z mieszkańcami

„Marhaba”, Naszą pasją jest oprowadzanie naszych gości po Zjednoczonych Emiratach Arabskich i przekazywanie im wiedzy na temat kultury ZEA, norm, emirackiego jedzenia i religii. Fujairah znajduje się na wschodnim wybrzeżu Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Fujairah ma niesamowite plaże i kilka miejsc związanych z kulturą i dziedzictwem, które warto odwiedzić. Fudżajra nie jest tak rozwinięta jak inne Emiraty. Mamy kilka starych budynków, a także przebłysk nowoczesnej architektury. Znajduje się tu muzeum prezentujące historię i dziedzictwo Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz otwarty dla turystów stary fort. Tam też mamy drugi co do wielkości meczet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Mamy też kilka starych wież strażniczych wzdłuż linii brzegowej, które były używane do ochrony miasta w dawnych czasach. Pomiędzy górami mamy tradycyjny stary rynek wzdłuż drogi, na którym wciąż sprzedaje się rękodzieło oraz owoce i warzywa. Podczas wycieczki będziemy mieli okazję odwiedzić małą jaskinię i stare miasto zwane masafi, aby zjeść tradycyjne potrawy ( Harees, Luqimat ) Odwiedzimy również Wadi Shees, które jest jednym z najpiękniejszych obszarów położonych między górami Hajar na wschodnim wybrzeżu ZEA . Dolina i otaczający ją teren góry Hajar jest następnie obszarem o naturalnym pięknie.

Często zadawane pytania dotyczące: Kalba

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Kalba na deszczowe dni?

Najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Kalba na deszczowe dni to:

Kalba – zobacz wszystkie najlepsze atrakcje w pomieszczeniach na GetYourGuide

Kalba: Wycieczki i bilety

Zjednoczone Emiraty Arabskie: Ciekawe miejsca

Kalba: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kalba? Kliknij tutaj.

Kalba: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(337 recenzji)

Ta rezerwacja była w sam raz. Miałem Kishora, bardzo miłego doświadczonego kierowcę. Omówiliśmy wcześniej moje życzenia i cele i było po prostu wspaniale. Świetny przewodnik, świetny samochód, wspaniałe zabytki zgodnie z moim życzeniem. Wszystko po prostu pasuje. Mogę tylko polecić to wszystkim i na pewno zarezerwuję to ponownie podczas moich następnych wakacji. Zatem 💯% rekomendacji 👍😎

Yasr The Rovte to bardzo dobry przewodnik. Wie wszystko o historii VAE, architekturze, sztuce, geografii itp. To zrozumiałe, że to dla niego coś więcej niż tylko praca. Polecamy go bez wątpienia, ponieważ jest także dobrym kierowcą ze swoim wygodnym SUV-em i wystarczającą ilością miejsca.

Noor i Fethi Flash koordynowali między sobą naszą przejażdżkę i było wspaniale. Mieliśmy niesamowite doświadczenie, mimo że nasze bagaże nigdy nie dotarły, czekali na nas, gdy szukaliśmy naszych bagaży. Użyję ich ponownie. Dziękuję Fetty Flash.