Al-Ajn

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Al-Ajn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Al-Ajn? Kliknij tutaj.

Al-Ajn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 256 opinii

Świetna i ekscytująca wycieczka do Al Ain

Trasa była świetną zabawą i bardzo pouczająca. Zanurzasz się w zupełnie innym świecie. Nasz przewodnik zabrał nas punktualnie w hotelu, a potem czterech z nas rozpoczęło wycieczkę. Już w ciągu około 2 godzin jazdy dostajesz wiele informacji na temat ZEA. Kiedy przyjechaliśmy do Al Ain, najpierw zwiedziliśmy muzeum, potem pałac, oazy Al Ain, a następnie zjedliśmy wspaniały lunch w luksusowym hotelu. Następnie odwiedziliśmy rynek bydła i pozwolono nam podziwiać wielbłądy na żywo. Drobne informacje dla kobiet, raczej noszą powściągliwe ubrania, dealerzy wielbłądów są nieco zirytowani. Następnie pojechaliśmy na górę Jafal Hafeet z jej wyjątkowym widokiem i wreszcie na naprawdę gorące źródła. Nasz przewodnik Qasim był bardzo przyjazny i pomocny. Ogólnie bardzo polecam wycieczkę i zarezerwuję ją ponownie w dowolnym momencie.

Zostaliśmy zabrani trochę późno, ale mieliśmy szczęście jechać małym autobusem do 5. W większości zabytków mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby na coś popatrzeć, zrobić zdjęcia itp. Od czasu do czasu było jeszcze kilka minut z powodu małej grupy. Oaza nie miała już tyle wody, więc wystarczył krótki czas. W przeciwnym razie potrzebowałbyś trochę więcej czasu dla tego obszaru. Wystarczyło to posmakować. Obiad był pyszny i każdy znalazł coś w formie bufetu. Byliśmy bardzo szczęśliwi. Nasz przewodnik był bardzo przyjazny, pomocny, a także coś wyjaśnił. Bardziej zakryta odzież faktycznie dotyczy kobiet na rynku wielbłądów. Pomimo moich długich ubrań byłem bardzo zauważalny. W przeciwnym razie bardzo interesujące jest to zobaczyć.

Nasz kierowca był bardzo przyjazny i gościnny. Masz około 30/40 minut na każdy przystanek na zrobienie zdjęć i obejrzenie ich. Obiad w hotelu był bardzo miły. „Błogosławiona” woda jest bardzo ciepła i przyjemna do zmoczenia stóp. To była ogólnie ekscytująca i udana wycieczka.

bardzo dobrze zorganizowany odbiór z hotelu, miły, niezawodny kierowca, mała grupa, niemiecki przewodnik audio, wszystkie punkty zbliżone, doskonały bufet w porze lunchu

Niesamowita podróż, przewodnik Ron i kierowca byli niezwykle przyjaźni i upewnili się, że wszyscy świetnie się bawiliśmy. Poleciłbym to wszystkim!