Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Al-Ajn

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki prywatne
  • Transport
  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody

Al-Ajn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Al-Ajn? Kliknij tutaj.

Al-Ajn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 364 opinii

Świetna i ekscytująca wycieczka do Al Ain

Trasa była świetną zabawą i bardzo pouczająca. Zanurzasz się w zupełnie innym świecie. Nasz przewodnik zabrał nas punktualnie w hotelu, a potem czterech z nas rozpoczęło wycieczkę. Już w ciągu około 2 godzin jazdy dostajesz wiele informacji na temat ZEA. Kiedy przyjechaliśmy do Al Ain, najpierw zwiedziliśmy muzeum, potem pałac, oazy Al Ain, a następnie zjedliśmy wspaniały lunch w luksusowym hotelu. Następnie odwiedziliśmy rynek bydła i pozwolono nam podziwiać wielbłądy na żywo. Drobne informacje dla kobiet, raczej noszą powściągliwe ubrania, dealerzy wielbłądów są nieco zirytowani. Następnie pojechaliśmy na górę Jafal Hafeet z jej wyjątkowym widokiem i wreszcie na naprawdę gorące źródła. Nasz przewodnik Qasim był bardzo przyjazny i pomocny. Ogólnie bardzo polecam wycieczkę i zarezerwuję ją ponownie w dowolnym momencie.

Niezupełnie standard, jakiego się spodziewałem.

Przewodnik, choć bardzo przyjazny i uprzejmy, niewiele zrobił, aby zwiększyć ogólny sukces wycieczki. Przy każdej z atrakcji po prostu zostaliśmy porzuceni i pozostawieni, aby znaleźć własną drogę bez porady na temat specjalnych miejsc lub przedmiotów szczególnie interesujących. Mając do dyspozycji ograniczony czas, pewne wskazówki byłyby bardzo pomocne. Obiad był wielkim rozczarowaniem. Okazało się, że nie jest to reklamowany lunch w formie bufetu, ale gorsza oferta w całkowicie opuszczonej kawiarni przy basenie. Bez przeprosin!

Szczególnie podobało mi się w tej wycieczce optymalne połączenie natury i kultury. Al Ain to zielona oaza na pustyni. Obiad w formie bufetu był urozmaicony i smakował bardzo dobrze. Z wyprawy było wiele różnych wrażeń. Przewodnik był bardzo przyjazny i był w stanie odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania.

bardzo dobrze zorganizowany odbiór z hotelu, miły, niezawodny kierowca, mała grupa, niemiecki przewodnik audio, wszystkie punkty zbliżone, doskonały bufet w porze lunchu

Niesamowita podróż, przewodnik Ron i kierowca byli niezwykle przyjaźni i upewnili się, że wszyscy świetnie się bawiliśmy. Poleciłbym to wszystkim!