Atrakcje i wycieczki
Al-Ajn

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Al-Ajn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Al-Ajn? Kliknij tutaj.

Al-Ajn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 256 opinii

Świetna i ekscytująca wycieczka do Al Ain

Trasa była świetną zabawą i bardzo pouczająca. Zanurzasz się w zupełnie innym świecie. Nasz przewodnik zabrał nas punktualnie w hotelu, a potem czterech z nas rozpoczęło wycieczkę. Już w ciągu około 2 godzin jazdy dostajesz wiele informacji na temat ZEA. Kiedy przyjechaliśmy do Al Ain, najpierw zwiedziliśmy muzeum, potem pałac, oazy Al Ain, a następnie zjedliśmy wspaniały lunch w luksusowym hotelu. Następnie odwiedziliśmy rynek bydła i pozwolono nam podziwiać wielbłądy na żywo. Drobne informacje dla kobiet, raczej noszą powściągliwe ubrania, dealerzy wielbłądów są nieco zirytowani. Następnie pojechaliśmy na górę Jafal Hafeet z jej wyjątkowym widokiem i wreszcie na naprawdę gorące źródła. Nasz przewodnik Qasim był bardzo przyjazny i pomocny. Ogólnie bardzo polecam wycieczkę i zarezerwuję ją ponownie w dowolnym momencie.

Zostaliśmy zabrani trochę późno, ale mieliśmy szczęście jechać małym autobusem do 5. W większości zabytków mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby na coś popatrzeć, zrobić zdjęcia itp. Od czasu do czasu było jeszcze kilka minut z powodu małej grupy. Oaza nie miała już tyle wody, więc wystarczył krótki czas. W przeciwnym razie potrzebowałbyś trochę więcej czasu dla tego obszaru. Wystarczyło to posmakować. Obiad był pyszny i każdy znalazł coś w formie bufetu. Byliśmy bardzo szczęśliwi. Nasz przewodnik był bardzo przyjazny, pomocny, a także coś wyjaśnił. Bardziej zakryta odzież faktycznie dotyczy kobiet na rynku wielbłądów. Pomimo moich długich ubrań byłem bardzo zauważalny. W przeciwnym razie bardzo interesujące jest to zobaczyć.

Niezupełnie standard, jakiego się spodziewałem.

Przewodnik, choć bardzo przyjazny i uprzejmy, niewiele zrobił, aby zwiększyć ogólny sukces wycieczki. Przy każdej z atrakcji po prostu zostaliśmy porzuceni i pozostawieni, aby znaleźć własną drogę bez porady na temat specjalnych miejsc lub przedmiotów szczególnie interesujących. Mając do dyspozycji ograniczony czas, pewne wskazówki byłyby bardzo pomocne. Obiad był wielkim rozczarowaniem. Okazało się, że nie jest to reklamowany lunch w formie bufetu, ale gorsza oferta w całkowicie opuszczonej kawiarni przy basenie. Bez przeprosin!

bardzo dobrze zorganizowany odbiór z hotelu, miły, niezawodny kierowca, mała grupa, niemiecki przewodnik audio, wszystkie punkty zbliżone, doskonały bufet w porze lunchu

Niesamowita podróż, przewodnik Ron i kierowca byli niezwykle przyjaźni i upewnili się, że wszyscy świetnie się bawiliśmy. Poleciłbym to wszystkim!