Atrakcje i wycieczki
Palma Dżamira

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Palma Dżamira: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palma Dżamira? Kliknij tutaj.

Palma Dżamira: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 25 617 opinii

Szansa na obejrzenie jednego z najlepszych hoteli w Dubaju. Hotel emanuje klasą od wejścia i sprawił, że nasz 5-gwiazdkowy wyglądał jak 3-gwiazdkowy. Poszedłem na popołudniową herbatę z 2 charakterystycznymi koktajlami, które miała moja żona, a ja kupiłem kilka piw, Happy hour była na naszej 3.30 herbacie. Tak wiele do zobaczenia, że zostaliśmy do 6. Jedzenie było cudowne i zaskakująco nas wypełniło.

Wycieczka po mieście w Dubaju, w centrum miasta, kilkadziesiąt krótkich historii i historii. Passamos pelos pontos turísticos mais Importantes da cidade, algo fabuloso e espectacular. Polecamy kilka razy lub Big Bus Tour Dubai, bez ograniczeń, kilkadziesiąt widoków na panoramę, dziesiątki bezpośrednio z mapą (rota trasa) i ucha dostępne w różnych językach.

Super wrażenia. Proponuje byc tam na 10 rano ,zamykają przed 18.0 Jest duzo atrakcji mozna sie nie wyrobić . Super bezpieczne zjazdy. Polecam

Cudowne przeżycie i możliwość poplywania i poobcowania z delfinami. Osoby opiekujące się grupa bardzo życzliwe. Gorąco polecam.

Bardzo duży park wodny, w którym może bawić się cała rodzina.