Atrakcje i wycieczki Abu Dhabi

Od pustynnych wydm po pełne przepychu meczety i luksusowe dzielnice – to miasto jest doskonałą syntezą arabskiej kultury.

Często zadawane pytania dotyczące: Abu Dhabi

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Abu Dhabi?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Abu Dhabi

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Abu Dhabi to:

Dubaj

Jakie są najlepsze niedrogie wycieczki w: Abu Dhabi?

Abu Dhabi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Abu Dhabi? Kliknij tutaj.

Abu Dhabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 26 948 opinii

Świetna wycieczka, aby poznać kulturowe atrakcje Abu Zabi, a następnie zakończyć ją popołudniem zabawy w Ferrari World! Nauman był świetnym i pouczającym przewodnikiem. Jego wiedza o Abu Dhabi i Wielkim Meczecie zapewniła dobry kontekst, a także był w stanie podać nam listę najlepszych przejażdżek, których można doświadczyć w Ferrari World. Ogólnie polecam to każdemu, kto chce zobaczyć najważniejsze atrakcje Abu Dhabi i wyspy Yas w jeden dzień.

Kupiłem karnet Go City Explorer na 4 atrakcje w Dubaju. Stosunek jakości do ceny był nie do pobicia. Korzystamy z przepustki do świata Ferari, parku Warner Bros w Abu Dhabi, Aquaventure i 125-piętrowego tarasu widokowego Burj Kalifa. Wszystko poszło gładko.

Przewodnik Ziad wspaniały, wytłumaczył i opowiedział nam o wszystkim w najdrobniejszych szczegółach. Wycieczka dobrze zorganizowana. Bardzo miła i luźna atmosfera. Przewodnik Ziad odpowiedział na wszystki nawet najtrudniejsze pytania. Serdecznie polecamy :)

Był bardzo łatwy w użyciu! Wystarczy, że zeskanujesz kod QR i będziesz mógł cieszyć się atrakcją, którą chcesz zrobić! Cena za ten voucher jest również bardzo przystępna!

Niesamowita wycieczka i przewodnik najlepiej wyjaśniony, polecamy..