Wybierz daty

Burdż Chalifa

Podziwiaj zachwycające widoki na Zatokę Arabską z najwyższego budynku na świecie.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Przygody
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 73
Sortuj według:
1 - 16 / 73

Burdż Chalifa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Burdż Chalifa? Kliknij tutaj.

Burdż Chalifa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 78 815 opinii

To było wspaniałe doświadczenie! Gorąco polecam bilet VIP, jest wart każdego grosza! Musieliśmy się przesiąść przez piętro 124 / 125 podczas zjazdu, nie mogliśmy tego wytrzymać przez 5 minut! To było jak zatłoczony jarmark. Głośno, dużo ludzi i prawie nie ma szans na dobre miejsce przy oknie. Na 148. piętrze można było usiąść w fotelu i cieszyć się widokiem przez 1-2 godziny. Z biletem VIP zostałeś poprowadzony przez każdą kolejkę, bez czekania w kolejce. Widziałbym jedyną małą poprawę w salonie VIP na dole Burdż Chalifa (gdzie wszyscy goście VIP spotykają się przed wspólnym podjazdem), na przykład napoje i toalety. Możesz sprawić, że bilet będzie droższy o 5 €, ale możesz osłodzić oczekiwanie na gości na dole. Co więcej, dobrze by się nadawał duży monitor, być może pokazujący tworzenie Burdż Chalifa w czasie iw nieskończonej pętli.

Poszło idealnie, wejście w LG, raz zapytałem o drogę w centrum handlowym, podążałem za znakami. Bardzo szybko poradziliśmy sobie z rezerwacją online. Pięknie opisane i wspaniały widok na miasto z góry. Kupiliśmy bilety na zachód słońca i przez cały czas byliśmy na nogach - było stosunkowo niezatłoczone. Miałem wrażenie, że po nas, czyli wieczorem, bardzo dużo ludzi chciało iść w górę. Przed wejściem była bardzo długa kolejka, mogliśmy wygodnie podjechać bez kolejki.

Very A Car odebrał nas i zabrał z powrotem do naszego hotelu Voisin - Ładny widok kilka komentarzy od prywatnego lotu pilota, ponieważ byliśmy tylko 4 z nas w helikopterze, trochę poczekaliśmy przed wejściem na pokład inaczej na górze, z wyjątkiem być może ceny nieco wygórowanej za 15 minut lotu

Doświadczenie było niesamowite, tak jak za pierwszym razem. Jedyne, co w ogóle nie działa, to wykonane przez Ciebie zdjęcia. Zabawne, ale o 1000 procent za drogie. Niepoczytalność. Dlatego zapytaj tylko o cenę.. po tym prawdopodobnie zakup jest dokonany.

Są też bardzo dobre i zrelaksowane kontrole bezpieczeństwa, podobne do tych na lotnisku, a zapalniczki są zabierane palaczom, a kiedy wychodzisz, możesz je odebrać.W przeciwnym razie było to bardzo miłe doświadczenie i zawsze to robię