Wybierz daty

Zatoka Dubajska

Zatoka Dubajska: Wycieczki i bilety

Zatoka Dubajska: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zatoka Dubajska? Kliknij tutaj.

Zatoka Dubajska: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 19 251 opinii

Paolo to wyjątkowy przewodnik, który z entuzjazmem, sympatią i kompetencją pokazał nam najbardziej kultowe miejsca Dubaju w niekonwencjonalny sposób, opowiadając anegdoty i wiele ciekawych historii. Na targu był bardzo pomocny w wyborze produktów do kupienia i zaproponował nam zrobienie wielu zdjęć w różnych odwiedzanych przez siebie miejscach. Chwila, której nie można przegapić, to kawa w towarzystwie daktyli, która została nam zaserwowana w przemiłej restauracji (polecam zjeść tam obiad lub kolację). Jeśli spotkasz go jako swojego przewodnika, spędzisz bardzo przyjemne godziny! Dubai Frame to atrakcja, której nie można przegapić, aby podziwiać widok na najstarszą i najnowocześniejszą część Dubaju, spacerując na dużej wysokości po białej podłodze, która staje się przezroczysta, gdy przechodzisz. Ogólnie rzecz biorąc, wycieczka, której nie można przegapić!

Bardzo przyjemnym doświadczeniem było poznanie drugiej strony Dubaju, tradycji a przede wszystkim wejście na targowiska, aby przyjrzeć się gatunkom, aby dowiedzieć się więcej o nich i ich leczniczych właściwościach, próbowanie słodyczy z wielbłądziej mleka było przyjemnością, Lamine our Przewodnik był po prostu miły Bardzo dobrze znał grupę i wyjaśnił wszelkie wątpliwości i obawy, które miała każda osoba w grupie, zdecydowanie polecam tę wycieczkę. Lamine była doskonałą trasą koncertową?

Nasz francuski przewodnik był uroczy. Wizyta jest świetna, zorganizowana w taki sposób, abyśmy mogli cieszyć się wszystkim. Idealny dla tych, którym brakuje czasu. Sprawił, że maluch poczuł się dobrze, zaproponowano nam małą przekąskę. Świetne do zrobienia i zobaczenia. Bardzo ciekawe i dobrze wyjaśnione. Przewodnik daje nam wskazówki dotyczące suków, a nawet kupił coś ekstra do jedzenia dla naszego Loulou, bardzo dziękuję.

Świetne doświadczenie, Stefano z wielką dbałością o szczegóły i chęcią rozwiania wszystkich naszych wątpliwości wytłumaczył nam wszystkie odwiedzone atrakcje. Z pewnością jest to syntetyczna wycieczka, która jeśli masz kilka dni do spędzenia w Dubaju, da ci wyobrażenie o tym fantastycznym mieście zbudowanym z niczego na pustyni. Zalecana!!

Very A Car odebrał nas i zabrał z powrotem do naszego hotelu Voisin - Ładny widok kilka komentarzy od prywatnego lotu pilota, ponieważ byliśmy tylko 4 z nas w helikopterze, trochę poczekaliśmy przed wejściem na pokład inaczej na górze, z wyjątkiem być może ceny nieco wygórowanej za 15 minut lotu