Skydive Dubai

Skydive Dubai

Skydive Dubai – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubai: kolacja w Sky Experience

1. Dubai: kolacja w Sky Experience

Weź udział w niezapomnianym przeżyciu w Dubaju i zjedz posiłek ze stołu zawieszonego 50 metrów na niebie specjalnym dźwigiem. Gdy uniesiesz się nad ziemię, obserwuj, jak szef kuchni zaczyna przygotowywać i gotować 3-daniowe menu na żywo na twoich oczach. Dołącz do innych odważnych podróżników we wspólnym doświadczeniu. Rób zdjęcia z wiszącego stołu, który lekko się obraca podczas jedzenia. Podziwiaj pionowe pomniki i drapacze chmur Dubaju, a także charakterystyczne zabytki, takie jak Palma Jumeirah, Dubai Marina, Burj Al Arab i wiele innych. Skorzystaj z profesjonalnego opiekuna, który z przyjemnością pomoże Ci przy stole podczas posiłku dla Twojego bezpieczeństwa.

Dubaj: Skoki spadochronowe w tandemie na The Palm

2. Dubaj: Skoki spadochronowe w tandemie na The Palm

Poczuj dreszczyk emocji podczas swobodnego spadania z prędkością 193 km/h w bezpiecznym towarzystwie światowej klasy instruktora. Udaj się na miejsce zbiórki, gdzie powita Cię przyjazny zespół, który będzie Ci pomagał podczas całej przygody. Około godziny przed wejściem na pokład samolotu poznasz instruktora, który wyjaśni cały proces, udzieli informacji na temat bezpieczeństwa, pokaże najlepszą pozycję ciała do swobodnego spadania oraz założy i sprawdzi uprząż. Zarówno Twój instruktor, jak i operator kamery będą Ci towarzyszyli podczas całej przygody, aby uwiecznić niezapomniane momenty. Po około 20 minutach wznoszenia się na odpowiednią wysokość samolotem wykwalifikowany instuktor przymocuje Cię do siebie za pomocą uprzęży, a następnie sprawdzi wszystko ponownie, zanim wyskoczycie z samolotu z wysokości 4000 m. Poczuj przypływ adrenaliny podczas około 60-sekundowego swobodnego spadania, zanim spadochron otworzy się na wysokości około 1828 metrów i rozpoczniesz trwający 4-5 minut lot ze spadochronem. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z góry, skacząc ze spadochronem nad piaszczystymi wydmami lub kultową wyspą Palma Dżamira. Po łagodnym lądowaniu operator kamery zrobi z Tobą ostatni wywiad, aby uwiecznić Twoją reakcję bezpośrednio po skoku, po czym wrócisz do głównego budynku. Pakiet obejmuje zdjęcia cyfrowe oraz film poddany profesjonalnej obróbce, który będzie uwiecznieniem Twojej ekscytującej przygody aż po łagodne lądowanie. Cała atrakcja trwa od 3 do 4 godzin. Rodzina i przyjaciele, którzy będą patrzeć na Twój skok z powierzchni ziemi, będą mogli kupić kawę, lekkie posiłki oraz napoje.

Dubaj: Parasailing z widokiem na Palm View i JBR View

3. Dubaj: Parasailing z widokiem na Palm View i JBR View

Szukasz przygód na wakacjach w Dubaju? W takim razie wypróbowanie parasailingu w Dubaju powinno znaleźć się na Twojej liście najlepszych. Sea Life Dubai oferuje niezwykłą gamę pakietów parasailingu. Zapewniamy odpowiednio zaplanowaną usługę z niezrównanym dreszczykiem emocji z całkowitym bezpieczeństwem, profesjonalistami na żywo i ekonomicznymi pakietami parasailingu w Dubaju. W Sea Life Dubai dbamy o wszystko podczas naszej wycieczki parasailingowej po Dubaju. Rozpoczyna się od bezpiecznego wejścia na pokład łodzią, która wyruszy w rejs po Zatoce Perskiej. I siedzisz w uprzęży, która jest połączona z paralotnią, co sprawi, że będziesz mógł odkrywać i bawić się w czasie rzeczywistym. Nasza wycieczka parasailingiem po Dubaju zapewni Ci komfort latania i beztroską radość z lotu nad morzem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak zapewnić naszym klientom najwyższej klasy zajęcia parasailingowe w Dubai Marina w przystępnych cenowo pakietach.

Dubai Marina: Zwiedzanie z przewodnikiem łodzią motorową

4. Dubai Marina: Zwiedzanie z przewodnikiem łodzią motorową

Przemierzaj Dubai Marina łodzią motorową i podziwiaj jej spektakularną, nowoczesną panoramę, ekskluzywne jachty i tętniący życiem miejski styl życia. Przeleć obok Yacht Club, pięciogwiazdkowych hoteli przy plaży i wspaniałego JBR the Walk. Odkryj nową inwestycję Bluewater Island w Dubaju, położoną u wybrzeży plaży Jumeirah. położony obok dwóch hoteli, podziwiaj wysokiej klasy restauracje, apartamenty mieszkalne i słynny diabelski młyn Ain Dubai. Zobacz kultowy hotel Atlantis, jeden z najdroższych hoteli na świecie. Uzyskaj idealny widok na ten wspaniały budynek z wody — idealny do zdjęć. • Oryginalna wycieczka po Dubai Marina, Burj Al Arab, Atlantis i Palm Jumeirah Najważniejsze zabytki: Dubai Marina, Ain Dubai, JBR, Atlantis, Burj Al Arab i Madinat Jumeirah • Wycieczka po Atlantydzie: Kluczowe zabytki: Dubai Marina, Ain Dubai, JBR i Atlantis • Rejs po marinie: Kluczowe zabytki: Dubai Marina, Ain Dubai i JBR Skorzystaj z okazji, aby zrobić sobie zdjęcia z bliska z pomocą kapitanów w jednym z kluczowych zabytków, aby uwiecznić to jedyne w swoim rodzaju przeżycie.

Dubaj: Wycieczka krajoznawcza łodzią motorową po Dubai Marina

5. Dubaj: Wycieczka krajoznawcza łodzią motorową po Dubai Marina

Doświadcz Dubaju w całej jego okazałości podczas szybkiej wycieczki łodzią motorową po olśniewającej marinie. Wyrusz z Dubai Marina Yacht Club i przepłyń przez spektakularny kanał mariny. Podziwiaj wspaniałą nowoczesną architekturę XXI wieku otoczoną kilkoma inwestycjami lifestylowymi i rekreacyjnymi. Przepłyń przez Jumeirah Beach Residences, największą nadbrzeżną inwestycję mieszkaniową na świecie, i zobacz Ain Dubai, położony na sztucznej wyspie Bluewater Island. Zatrzymaj się na chwilę przy słynnym na całym świecie Atlantis, the Palm i Royal Atlantis, aby zrobić niesamowite zdjęcia. Na koniec wróć do Dubai Marina z pełną prędkością, przecinając fale na otwartym morzu.

Dubaj: lot wprowadzający wiatrakowcem

6. Dubaj: lot wprowadzający wiatrakowcem

Przeżyj ekscytujące wrażenia i niesamowite widoki na pokładzie wiatrakowca. Wskocz do wyjątkowego dwumiejscowego samolotu i przeżyj ekskluzywne doświadczenie na wysokości 500 metrów. Podziwiaj widoki, gdy lecisz z zaufanym pilotem. Trasa lotu poprowadzi Cię wzdłuż wybrzeża Dubai Marina i obok niektórych z najbardziej znanych atrakcji miasta, w tym Dubai Eye (największego diabelskiego młyna na świecie), Palm Jumeirah, hotelu Atlantis, World Islands i spektakularnego Burj Al Arab.

Dubaj: Rejs wycieczkowy po marinie z komentarzem i wodą

7. Dubaj: Rejs wycieczkowy po marinie z komentarzem i wodą

100' Burj Al Arab Tour Przegląd Odkryj niesamowite naturalne piękno Dubaju i zobacz piękne plaże i cuda miasta dzięki naszej 100-minutowej wycieczce Burj Al Arab Boat Tour. Wycieczka rozpoczyna się z klubu jachtowego Marina, oferując wspaniałe widoki na kanał Dubai Marina, Ain Dubai na wyspie Bluewater, Jumeirah Beach Residence, Dubai Sky Dive Center, hotele Atlantis i Atlantis Royal na Palm Jumeirah, a na koniec Burj Al Arab, gdzie będzie mnóstwo okazji do zrobienia niesamowitych zdjęć na tle atrakcji. Zarezerwuj teraz i ciesz się najwyższej jakości wrażeniami z The Black Boats w Dubai Marina.

Dubaj: Skoki spadochronowe na pustyni w Dubaju

8. Dubaj: Skoki spadochronowe na pustyni w Dubaju

Poczuj dreszczyk swobodnego spadania z prędkością 120 mil na godzinę, bezpiecznie przymocowany w uprzęży z w pełni wykwalifikowanym, profesjonalnym instruktorem. Udaj się do miejsca spotkania, aby zostać powitanym przez zespół, który poprowadzi Cię przez Twoje doświadczenie. Około godziny przed wejściem na pokład samolotu zapoznaj się z instruktorem, który wyjaśni cały proces, przeprowadzi instruktaż bezpieczeństwa i pokaże najlepszą pozycję ciała do swobodnego spadania. Poznaj ulotkę z kamerą, która nagra całe doświadczenie. Załóż uprząż i wejdź na pokład samolotu. Wznieś się w samolocie przez około 20 minut. Bądź przymocowany do przodu swojego instruktora, który przeprowadzi ostateczną kontrolę przed opuszczeniem samolotu z wysokości 13 000 stóp. Ciesz się dreszczem prawie 60 sekund swobodnego spadania napędzanego adrenaliną, zanim spadochron zostanie uruchomiony na wysokości około 6000 stóp. Szybuj z powrotem na ziemię na spadochronie przez około 5 minut i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na piaszczyste wydmy Dubaju. Twój pakiet obejmuje zdjęcia cyfrowe i profesjonalnie zmontowany film, aby uchwycić każdą sensacyjną chwilę aż do płynnego lądowania. Pełne doświadczenie trwa od 3 do 4 godzin. Widzowie z rodziny i przyjaciół mogą oglądać, jak skaczesz z dołu, z kawiarnią dostępną do zakupu lekkich posiłków i napojów.

Dubaj: Pustynna przygoda z paramotorem

9. Dubaj: Pustynna przygoda z paramotorem

Podziwiaj pustynny krajobraz Dubaju oraz jego florę i faunę z lotu ptaka podczas ekscytującego lotu paramotorowego do Dubaju za pośrednictwem jedynego w kraju autoryzowanego dostawcy tej przygody. Z doświadczonym instruktorem tandemowym polecisz na pokładzie samolotu, który jest niczym innym jak ultralekką paralotnią wspomaganą silnikiem. Podczas tej 20-minutowej wycieczki możesz podziwiać wspaniałe wydmy i jezioro Dubajskie z wysokości ponad 500 metrów. Możesz wybrać pakiet ze wschodem, popołudniem lub zachodem słońca. 20 Lot na paramotorze Niezrównane widoki na pustynię z obserwacjami rodzimej flory i fauny Widok na pustynny wschód lub zachód słońca Dostęp do usług doświadczonego i przeszkolonego pilota Transfery hotelowe Bufet

Dubaj: Prywatny rejs jachtem z opcjonalnym posiłkiem

10. Dubaj: Prywatny rejs jachtem z opcjonalnym posiłkiem

Przyjdź do portu i spotkaj się z przewodnikiem. Następnie wsiądź na luksusowy 17-metrowy jacht z dedykowaną załogą i wypłyń na wody Zatoki Arabskiej. Stań na pokładzie prywatnego jachtu i podziwiaj panoramę Dubaju. Zobacz Burj Al Arab, Palm Jumeirah i hotel Atlantis. Zrelaksuj się w salonie z wygodnymi siedzeniami i podziwiaj widok na miasto przez okna. Słuchaj muzyki z systemu nagłośnienia łodzi. Zjedz grillowane owoce morza, mięso lub dania wegetariańskie, które można przyrządzić za pomocą pokładowego grilla elektrycznego. Wybierz dłuższy rejs i zdecyduj, czy chcesz wypłynąć w ciągu dnia, czy wieczorem, aby zobaczyć światła miasta. Po zakończeniu rejsu wróć do portu i opuść łódź.

Liczba znalezionych atrakcji: 17
Sortuj wg::

Skydive Dubai: najlepsze atrakcje w pobliżu

Skydive Dubai – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubai: kolacja w Sky Experience

Dubai: kolacja w Sky Experience

Weź udział w niezapomnianym przeżyciu w Dubaju i zjedz posiłek ze stołu zawieszonego 50 metrów na niebie specjalnym dźwigiem. Gdy uniesiesz się nad ziemię, obserwuj, jak szef kuchni zaczyna przygotowywać i gotować 3-daniowe menu na żywo na twoich oczach. Dołącz do innych odważnych podróżników we wspólnym doświadczeniu. Rób zdjęcia z wiszącego stołu, który lekko się obraca podczas jedzenia. Podziwiaj pionowe pomniki i drapacze chmur Dubaju, a także charakterystyczne zabytki, takie jak Palma Jumeirah, Dubai Marina, Burj Al Arab i wiele innych. Skorzystaj z profesjonalnego opiekuna, który z przyjemnością pomoże Ci przy stole podczas posiłku dla Twojego bezpieczeństwa.

Dubaj: Skoki spadochronowe w tandemie na The Palm

Dubaj: Skoki spadochronowe w tandemie na The Palm

Poczuj dreszczyk emocji podczas swobodnego spadania z prędkością 193 km/h w bezpiecznym towarzystwie światowej klasy instruktora. Udaj się na miejsce zbiórki, gdzie powita Cię przyjazny zespół, który będzie Ci pomagał podczas całej przygody. Około godziny przed wejściem na pokład samolotu poznasz instruktora, który wyjaśni cały proces, udzieli informacji na temat bezpieczeństwa, pokaże najlepszą pozycję ciała do swobodnego spadania oraz założy i sprawdzi uprząż. Zarówno Twój instruktor, jak i operator kamery będą Ci towarzyszyli podczas całej przygody, aby uwiecznić niezapomniane momenty. Po około 20 minutach wznoszenia się na odpowiednią wysokość samolotem wykwalifikowany instuktor przymocuje Cię do siebie za pomocą uprzęży, a następnie sprawdzi wszystko ponownie, zanim wyskoczycie z samolotu z wysokości 4000 m. Poczuj przypływ adrenaliny podczas około 60-sekundowego swobodnego spadania, zanim spadochron otworzy się na wysokości około 1828 metrów i rozpoczniesz trwający 4-5 minut lot ze spadochronem. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z góry, skacząc ze spadochronem nad piaszczystymi wydmami lub kultową wyspą Palma Dżamira. Po łagodnym lądowaniu operator kamery zrobi z Tobą ostatni wywiad, aby uwiecznić Twoją reakcję bezpośrednio po skoku, po czym wrócisz do głównego budynku. Pakiet obejmuje zdjęcia cyfrowe oraz film poddany profesjonalnej obróbce, który będzie uwiecznieniem Twojej ekscytującej przygody aż po łagodne lądowanie. Cała atrakcja trwa od 3 do 4 godzin. Rodzina i przyjaciele, którzy będą patrzeć na Twój skok z powierzchni ziemi, będą mogli kupić kawę, lekkie posiłki oraz napoje.

Dubaj: Parasailing z widokiem na Palm View i JBR View

Dubaj: Parasailing z widokiem na Palm View i JBR View

Szukasz przygód na wakacjach w Dubaju? W takim razie wypróbowanie parasailingu w Dubaju powinno znaleźć się na Twojej liście najlepszych. Sea Life Dubai oferuje niezwykłą gamę pakietów parasailingu. Zapewniamy odpowiednio zaplanowaną usługę z niezrównanym dreszczykiem emocji z całkowitym bezpieczeństwem, profesjonalistami na żywo i ekonomicznymi pakietami parasailingu w Dubaju. W Sea Life Dubai dbamy o wszystko podczas naszej wycieczki parasailingowej po Dubaju. Rozpoczyna się od bezpiecznego wejścia na pokład łodzią, która wyruszy w rejs po Zatoce Perskiej. I siedzisz w uprzęży, która jest połączona z paralotnią, co sprawi, że będziesz mógł odkrywać i bawić się w czasie rzeczywistym. Nasza wycieczka parasailingiem po Dubaju zapewni Ci komfort latania i beztroską radość z lotu nad morzem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak zapewnić naszym klientom najwyższej klasy zajęcia parasailingowe w Dubai Marina w przystępnych cenowo pakietach.

Dubai Marina: Zwiedzanie z przewodnikiem łodzią motorową

Dubai Marina: Zwiedzanie z przewodnikiem łodzią motorową

Przemierzaj Dubai Marina łodzią motorową i podziwiaj jej spektakularną, nowoczesną panoramę, ekskluzywne jachty i tętniący życiem miejski styl życia. Przeleć obok Yacht Club, pięciogwiazdkowych hoteli przy plaży i wspaniałego JBR the Walk. Odkryj nową inwestycję Bluewater Island w Dubaju, położoną u wybrzeży plaży Jumeirah. położony obok dwóch hoteli, podziwiaj wysokiej klasy restauracje, apartamenty mieszkalne i słynny diabelski młyn Ain Dubai. Zobacz kultowy hotel Atlantis, jeden z najdroższych hoteli na świecie. Uzyskaj idealny widok na ten wspaniały budynek z wody — idealny do zdjęć. • Oryginalna wycieczka po Dubai Marina, Burj Al Arab, Atlantis i Palm Jumeirah Najważniejsze zabytki: Dubai Marina, Ain Dubai, JBR, Atlantis, Burj Al Arab i Madinat Jumeirah • Wycieczka po Atlantydzie: Kluczowe zabytki: Dubai Marina, Ain Dubai, JBR i Atlantis • Rejs po marinie: Kluczowe zabytki: Dubai Marina, Ain Dubai i JBR Skorzystaj z okazji, aby zrobić sobie zdjęcia z bliska z pomocą kapitanów w jednym z kluczowych zabytków, aby uwiecznić to jedyne w swoim rodzaju przeżycie.

Dubaj: Wycieczka krajoznawcza łodzią motorową po Dubai Marina

Dubaj: Wycieczka krajoznawcza łodzią motorową po Dubai Marina

Doświadcz Dubaju w całej jego okazałości podczas szybkiej wycieczki łodzią motorową po olśniewającej marinie. Wyrusz z Dubai Marina Yacht Club i przepłyń przez spektakularny kanał mariny. Podziwiaj wspaniałą nowoczesną architekturę XXI wieku otoczoną kilkoma inwestycjami lifestylowymi i rekreacyjnymi. Przepłyń przez Jumeirah Beach Residences, największą nadbrzeżną inwestycję mieszkaniową na świecie, i zobacz Ain Dubai, położony na sztucznej wyspie Bluewater Island. Zatrzymaj się na chwilę przy słynnym na całym świecie Atlantis, the Palm i Royal Atlantis, aby zrobić niesamowite zdjęcia. Na koniec wróć do Dubai Marina z pełną prędkością, przecinając fale na otwartym morzu.

Dubaj: lot wprowadzający wiatrakowcem

Dubaj: lot wprowadzający wiatrakowcem

Przeżyj ekscytujące wrażenia i niesamowite widoki na pokładzie wiatrakowca. Wskocz do wyjątkowego dwumiejscowego samolotu i przeżyj ekskluzywne doświadczenie na wysokości 500 metrów. Podziwiaj widoki, gdy lecisz z zaufanym pilotem. Trasa lotu poprowadzi Cię wzdłuż wybrzeża Dubai Marina i obok niektórych z najbardziej znanych atrakcji miasta, w tym Dubai Eye (największego diabelskiego młyna na świecie), Palm Jumeirah, hotelu Atlantis, World Islands i spektakularnego Burj Al Arab.

Dubaj: Rejs wycieczkowy po marinie z komentarzem i wodą

Dubaj: Rejs wycieczkowy po marinie z komentarzem i wodą

100' Burj Al Arab Tour Przegląd Odkryj niesamowite naturalne piękno Dubaju i zobacz piękne plaże i cuda miasta dzięki naszej 100-minutowej wycieczce Burj Al Arab Boat Tour. Wycieczka rozpoczyna się z klubu jachtowego Marina, oferując wspaniałe widoki na kanał Dubai Marina, Ain Dubai na wyspie Bluewater, Jumeirah Beach Residence, Dubai Sky Dive Center, hotele Atlantis i Atlantis Royal na Palm Jumeirah, a na koniec Burj Al Arab, gdzie będzie mnóstwo okazji do zrobienia niesamowitych zdjęć na tle atrakcji. Zarezerwuj teraz i ciesz się najwyższej jakości wrażeniami z The Black Boats w Dubai Marina.

Dubaj: Skoki spadochronowe na pustyni w Dubaju

Dubaj: Skoki spadochronowe na pustyni w Dubaju

Poczuj dreszczyk swobodnego spadania z prędkością 120 mil na godzinę, bezpiecznie przymocowany w uprzęży z w pełni wykwalifikowanym, profesjonalnym instruktorem. Udaj się do miejsca spotkania, aby zostać powitanym przez zespół, który poprowadzi Cię przez Twoje doświadczenie. Około godziny przed wejściem na pokład samolotu zapoznaj się z instruktorem, który wyjaśni cały proces, przeprowadzi instruktaż bezpieczeństwa i pokaże najlepszą pozycję ciała do swobodnego spadania. Poznaj ulotkę z kamerą, która nagra całe doświadczenie. Załóż uprząż i wejdź na pokład samolotu. Wznieś się w samolocie przez około 20 minut. Bądź przymocowany do przodu swojego instruktora, który przeprowadzi ostateczną kontrolę przed opuszczeniem samolotu z wysokości 13 000 stóp. Ciesz się dreszczem prawie 60 sekund swobodnego spadania napędzanego adrenaliną, zanim spadochron zostanie uruchomiony na wysokości około 6000 stóp. Szybuj z powrotem na ziemię na spadochronie przez około 5 minut i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na piaszczyste wydmy Dubaju. Twój pakiet obejmuje zdjęcia cyfrowe i profesjonalnie zmontowany film, aby uchwycić każdą sensacyjną chwilę aż do płynnego lądowania. Pełne doświadczenie trwa od 3 do 4 godzin. Widzowie z rodziny i przyjaciół mogą oglądać, jak skaczesz z dołu, z kawiarnią dostępną do zakupu lekkich posiłków i napojów.

Dubaj: Pustynna przygoda z paramotorem

Dubaj: Pustynna przygoda z paramotorem

Podziwiaj pustynny krajobraz Dubaju oraz jego florę i faunę z lotu ptaka podczas ekscytującego lotu paramotorowego do Dubaju za pośrednictwem jedynego w kraju autoryzowanego dostawcy tej przygody. Z doświadczonym instruktorem tandemowym polecisz na pokładzie samolotu, który jest niczym innym jak ultralekką paralotnią wspomaganą silnikiem. Podczas tej 20-minutowej wycieczki możesz podziwiać wspaniałe wydmy i jezioro Dubajskie z wysokości ponad 500 metrów. Możesz wybrać pakiet ze wschodem, popołudniem lub zachodem słońca. 20 Lot na paramotorze Niezrównane widoki na pustynię z obserwacjami rodzimej flory i fauny Widok na pustynny wschód lub zachód słońca Dostęp do usług doświadczonego i przeszkolonego pilota Transfery hotelowe Bufet

Dubaj: Prywatny rejs jachtem z opcjonalnym posiłkiem

Dubaj: Prywatny rejs jachtem z opcjonalnym posiłkiem

Przyjdź do portu i spotkaj się z przewodnikiem. Następnie wsiądź na luksusowy 17-metrowy jacht z dedykowaną załogą i wypłyń na wody Zatoki Arabskiej. Stań na pokładzie prywatnego jachtu i podziwiaj panoramę Dubaju. Zobacz Burj Al Arab, Palm Jumeirah i hotel Atlantis. Zrelaksuj się w salonie z wygodnymi siedzeniami i podziwiaj widok na miasto przez okna. Słuchaj muzyki z systemu nagłośnienia łodzi. Zjedz grillowane owoce morza, mięso lub dania wegetariańskie, które można przyrządzić za pomocą pokładowego grilla elektrycznego. Wybierz dłuższy rejs i zdecyduj, czy chcesz wypłynąć w ciągu dnia, czy wieczorem, aby zobaczyć światła miasta. Po zakończeniu rejsu wróć do portu i opuść łódź.

Dubaj: Najciekawsze atrakcje

Skydive Dubai: Wycieczki i bilety

Zjednoczone Emiraty Arabskie: Ciekawe miejsca

Skydive Dubai: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Skydive Dubai? Kliknij tutaj.

Skydive Dubai: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(80 recenzji)

Podobała mi się otwartość Marata i mojego instruktora João Paulo. Przedstawiłem się jako Brazylijczyk i zostałem przez nich dobrze przyjęty

Wspaniała pamiątka z wyjazdu w Dubaju, świetna obsługa, ludzie i ogólnie wszystko mega profesjonalnie. Dziękuję za taką możliwość!

Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, wszystko zostało szczegółowo wyjaśnione i była świetna zabawa. Szalone przeżycie❗️

Wspaniałe doświadczenie w Dubaju dzięki doskonałemu włoskiemu kierowcy Fare

Absolutnie oszałamiająca strefa zrzutu ze wspaniałymi ludźmi 🤙 #bluesky