Dodaj daty

Skydive Dubai

Skydive Dubai – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubaj: skoki spadochronowe w tandemie na The Palm

1. Dubaj: skoki spadochronowe w tandemie na The Palm

Poczuj dreszczyk emocji podczas swobodnego spadania z prędkością 193 km/h w bezpiecznym towarzystwie światowej klasy instruktora. Udaj się na miejsce zbiórki, gdzie powita Cię przyjazny zespół, który będzie Ci pomagał podczas całej przygody. Około godziny przed wejściem na pokład samolotu poznasz instruktora, który wyjaśni cały proces, udzieli informacji na temat bezpieczeństwa, pokaże najlepszą pozycję ciała do swobodnego spadania oraz założy i sprawdzi uprząż. Zarówno Twój instruktor, jak i operator kamery będą Ci towarzyszyli podczas całej przygody, aby uwiecznić niezapomniane momenty. Po około 20 minutach wznoszenia się na odpowiednią wysokość samolotem wykwalifikowany instuktor przymocuje Cię do siebie za pomocą uprzęży, a następnie sprawdzi wszystko ponownie, zanim wyskoczycie z samolotu z wysokości 4000 m. Poczuj przypływ adrenaliny podczas około 60-sekundowego swobodnego spadania, zanim spadochron otworzy się na wysokości około 1828 metrów i rozpoczniesz trwający 4-5 minut lot ze spadochronem. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z góry, skacząc ze spadochronem nad piaszczystymi wydmami lub kultową wyspą Palma Dżamira. Po łagodnym lądowaniu operator kamery zrobi z Tobą ostatni wywiad, aby uwiecznić Twoją reakcję bezpośrednio po skoku, po czym wrócisz do głównego budynku. Pakiet obejmuje zdjęcia cyfrowe oraz film poddany profesjonalnej obróbce, który będzie uwiecznieniem Twojej ekscytującej przygody aż po łagodne lądowanie. Cała atrakcja trwa od 3 do 4 godzin. Rodzina i przyjaciele, którzy będą patrzeć na Twój skok z powierzchni ziemi, będą mogli kupić kawę, lekkie posiłki oraz napoje.

Dubaj: lot wprowadzający wiatrakowcem

2. Dubaj: lot wprowadzający wiatrakowcem

Przeżyj ekscytujące wrażenia i niesamowite widoki na pokładzie wiatrakowca. Wskocz do wyjątkowego dwumiejscowego samolotu i przeżyj ekskluzywne doświadczenie na wysokości 500 metrów. Podziwiaj widoki, gdy lecisz z zaufanym pilotem. Trasa lotu poprowadzi Cię wzdłuż wybrzeża Dubai Marina i obok niektórych z najbardziej znanych atrakcji miasta, w tym Dubai Eye (największego diabelskiego młyna na świecie), Palm Jumeirah, hotelu Atlantis, World Islands i spektakularnego Burj Al Arab.

Dubaj: skok spadochronowy w tandemie w The Palm z transferem hotelowym

3. Dubaj: skok spadochronowy w tandemie w The Palm z transferem hotelowym

Przygotuj się, że poczujesz się jak ptak lecący po niebie podczas skoku spadochronowego w Dubaju. Zapnij pasy, aby móc spadać z prędkością 200 km/h z wysokości 3000 metrów, podziwiając wspaniałe widoki na Dubaj i otaczającą pustynię. Skorzystaj z odbioru z hotelu w Dubaju i spotkaj się z instruktorem na godzinę przed wejściem na pokład samolotu, aby zapoznać się z procesem. Przejdź przez procedury, uzyskaj odprawę na temat bezpieczeństwa, poznaj idealną pozycję ciała do swobodnego spadania i przymierz uprząż. Przez cały czas będzie Ci towarzyszyć przewodnik tandemowy i ulotka z aparatem. Zapewnią bezpieczeństwo i udokumentują to jedyne w swoim rodzaju przeżycie. Po 20-minutowym wznoszeniu się samolotem przypnij pasy do swojego instruktora, który wykona ostatnią kontrolę, zanim wyskoczysz z samolotu na wysokości 13 000 stóp (4000 m). Następnie wykonaj 60-sekundowy, napędzany adrenaliną swobodny spadek, po czym spadochron otworzy się na wysokości około 2000 metrów. Podziwiaj wspaniałe widoki z lotu ptaka na wyspę Palm Jumeirah, rozpoczynając 4-5-minutowy zjazd spadochronem na ziemię. Po zejściu na dół porozmawiaj z pilotem kamery, który przeprowadza z tobą ostatni wywiad, aby udokumentować twoje wrażenia, zanim skieruje cię z powrotem do głównego budynku. Zrelaksuj się po przygodzie, delektując się przekąskami i napojami z kawiarni (nie wliczone w cenę).

Dubaj: Skok spadochronowy na pustyni w Dubaju

4. Dubaj: Skok spadochronowy na pustyni w Dubaju

Poczuj dreszczyk swobodnego spadania z prędkością 120 mil na godzinę, bezpiecznie przymocowany w uprzęży z w pełni wykwalifikowanym, profesjonalnym instruktorem. Udaj się do miejsca spotkania, aby zostać powitanym przez zespół, który poprowadzi Cię przez Twoje doświadczenie. Około godziny przed wejściem na pokład samolotu zapoznaj się z instruktorem, który wyjaśni cały proces, przeprowadzi instruktaż bezpieczeństwa i pokaże najlepszą pozycję ciała do swobodnego spadania. Poznaj ulotkę z kamerą, która nagra całe doświadczenie. Załóż uprząż i wejdź na pokład samolotu. Wznieś się w samolocie przez około 20 minut. Bądź przymocowany do przodu swojego instruktora, który przeprowadzi ostateczną kontrolę przed opuszczeniem samolotu z wysokości 13 000 stóp. Ciesz się dreszczem prawie 60 sekund swobodnego spadania napędzanego adrenaliną, zanim spadochron zostanie uruchomiony na wysokości około 6000 stóp. Szybuj z powrotem na ziemię na spadochronie przez około 5 minut i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na piaszczyste wydmy Dubaju. Twój pakiet obejmuje zdjęcia cyfrowe i profesjonalnie zmontowany film, aby uchwycić każdą sensacyjną chwilę aż do płynnego lądowania. Pełne doświadczenie trwa od 3 do 4 godzin. Widzowie z rodziny i przyjaciół mogą oglądać, jak skaczesz z dołu, z kawiarnią dostępną do zakupu lekkich posiłków i napojów.

Dubaj: Pustynna przygoda z paramotorem

5. Dubaj: Pustynna przygoda z paramotorem

Podziwiaj pustynny krajobraz Dubaju oraz jego florę i faunę z lotu ptaka podczas ekscytującego lotu paramotorowego do Dubaju za pośrednictwem jedynego w kraju autoryzowanego dostawcy tej przygody. Z doświadczonym instruktorem tandemowym polecisz na pokładzie samolotu, który jest niczym innym jak ultralekką paralotnią wspomaganą silnikiem. Podczas tej 20-minutowej wycieczki możesz podziwiać wspaniałe wydmy i jezioro Dubajskie z wysokości ponad 500 metrów. Możesz wybrać pakiet ze wschodem, popołudniem lub zachodem słońca. 20 Lot na paramotorze Niezrównane widoki na pustynię z obserwacjami rodzimej flory i fauny Widok na pustynny wschód lub zachód słońca Dostęp do usług doświadczonego i przeszkolonego pilota Transfery hotelowe Bufet

Skydive Dubai: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Skydive Dubai? Kliknij tutaj.