Rezerwat Dubai Desert Conservation Reserve

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Rezerwat Dubai Desert Conservation Reserve: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rezerwat Dubai Desert Conservation Reserve? Kliknij tutaj.

Rezerwat Dubai Desert Conservation Reserve: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2714 opinii

Początek był nieco wyboisty, ponieważ czas odbioru nie był jasny na początku. Wiadomość przychodzi tutaj późno, zostaliśmy poinformowani w recepcji, ponieważ wszystko musi być najpierw koordynowane. Następnie otrzymaliśmy wiadomość e-mail o godzinie 18:30 poprzedniego wieczoru. Choć początkowo wydawało nam się to niepewne, później stało się bardziej profesjonalne. Opiekowaliśmy się bardzo dobrze. Przewodniki były bardzo otwarte i przyjazne. Wszystko zostało nam wyjaśnione w spokoju i czuliśmy się bardzo dobrze. Jazda balonem była wyjątkowa. Zwłaszcza w połączeniu z pokazem sokoła. Naprawdę świetne i godne polecenia.

Zrobiliśmy tę trasę na 3 godziny snu i nie przegapiłbym tego dla świata. Spokój i spokój pustyni były fantastyczne. Pilot i sokolnik byli bardzo profesjonalni i dodali doświadczenia. Breakfeast w obozie było miłą niespodzianką, a jedzenie było wspaniałe. Przejażdżka na wielbłądach była czymś przyjemnością i czymś zupełnie innym.

Nasz przewodnik był bardzo przyjazny i profesjonalny, lądowanie było wyjątkowo płynne i łatwe, cały czas czuliśmy się bezpiecznie. Zabierz ciepłe ubrania, ponieważ na pustyni jest zimno o 6 rano. Gorąco polecam Balloon Adventures Emirates!

Lista życzeń zaznaczona w najwspanialszym doświadczeniu. Od odbioru do podwiezienia skupiono się na tym, aby dobrze się bawić. Naprawdę świetnie!

Wycieczka niesamowita mimo problemów organizacyjnych z operatorem