Atrakcje i wycieczki
Rezerwat Dubai Desert Conservation Reserve

Rezerwat Dubai Desert Conservation Reserve – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubaj: Pustynne safari, quady, przejażdżki na wielbłądzie i sandboarding

Dubaj: Pustynne safari, quady, przejażdżki na wielbłądzie i sandboarding

Ucieknij od zgiełku Dubaju i poczuj spokój otaczającej pustyni, by zaspokoić swoje pragnienie przygody. Wybierz opcję wycieczki grupowej lub prywatnej i doświadcz słynnej gościnności mieszkańców pustyni Lahbab. Rozpocznij swoją przygodę od wygodnej usługi odbioru z Twojego hotelu i wyrusz na wyprawę na pustynię pojazdem z napędem na 4 koła. Udaj się na pustynię Lehbab, która jest oddalona od centrum Dubaju o ok. 50 km. Podziwiaj aksamitnie gładkie i wysokie wydmy z czerwonego piasku. Wsiądź na wielbłąda, by wziąć udział w krótkiej przejażdżce lub zdecyduj się na opcjonalną przejażdżkę quadem. Pojedź na pustynię Land Cruiserem z napędem na 4 koła, który mknie po wydmach niczym kolejka górska. Wypróbuj swoich sił podczas sandboardingu lub po prostu odpręż się i rób zdjęcia niesamowitym widokom na pustynię. Następnie powrócisz do swojego hotelu.

Dubaj: Safari po czerwonych wydmach, przejażdżka na wielbłądzie, sandboarding i kolacja

Dubaj: Safari po czerwonych wydmach, przejażdżka na wielbłądzie, sandboarding i kolacja

Eksploruj dubajską pustynię w najlepszy możliwy sposób – weź udział w rajdzie po wydmach Toyotą Land Cruiser, przejedź się na wielbłądzie, spróbuj swoich sił w sandboardingu. Wybierz opcję obejmującą wizytę w tradycyjnym obozowisku beduinów z kolacją z grilla i pokazami. Po odbiorze z Dubaju wyruszysz w kierunku pustyni samochodem z napędem na cztery koła. Zabierz na tę ekscytującą wyprawę rodzinę i przyjaciół. Weź udział w rajdzie po wydmach na pokładzie Toyoty Land Cruiser i zatrzymaj się, aby spróbować swoich sił w sandboardingu na czerwonych wydmach. Uwiecznij na zdjęciach urzekający zachód słońca nad pustynią i towarzyszącą Ci grupę, odwiedzając obozowisko beduinów. Dosiądź wielbłąda i wyrusz na sprawiającą mnóstwo frajdy przejażdżkę, a wieczorem spróbuj malowania henną. Zajmij wygodne miejsce w obozowisku beduinów i podziwiaj program rozrywkowy, który obejmuje pokazy tradycyjnego tańca tanoura oraz tańca brzucha. Podczas kolacji z grilla zachwycisz się bogatymi smakami lokalnych potraw. Skosztuj kawy po arabsku, świeżych daktyli, falafela i szoarmy.

Dubaj: Ekstremalne pustynne safari, przejażdżka na wielbłądzie, pokaz i kolacja BBQ

Dubaj: Ekstremalne pustynne safari, przejażdżka na wielbłądzie, pokaz i kolacja BBQ

Odkryj pustynię podczas tej całodniowej wycieczki z Dubaju. Podziwiaj pustynne wydmy i zobacz słońce zachodzące nadpustynią Lahbab. Weź udział w atrakcjach, takich jak zrobienie sobie zdjęcia z sokołem lub malowanie henną. Zjedz pyszną kolację z dań z grilla oglądając pokaz na żywo. Wybierz pomiędzy wycieczką poranną bez kolacji, ale z pokazem lub wieczorną wycieczką z kolacją i pokazem. Do wyboru prywatne i wspólne opcje transportu. Wybierz opcję ze stolikiem VIP lub bez niego. Skorzystaj z wygody odbioru ze swojego hotelu w Dubaju. Zrelaksuj się podczas jazdy przez pustynię. Przemierzaj czerwone piaski i wydmy Lahbab podczas ekscytującej przejażdżki po wydmach pojazdem z napędem na cztery koła, a następnie podziwiaj słońce zachodzące na horyzoncie. Zrób zdjęcie Beduinom, kroczącym przez pustynię z wielbłądzimi karawanami. Udaj się do obozu na pustyni i weź udział w wielu atrakcjach, takich jak malowanie henną, sandboarding, palenie sziszy, przejażdżka na wielbłądach czy zrobienie sobie zdjęcia z sokołem. Przemierzaj piaski na grzbiecie wielbłąda i podziwiaj „statki pustyni” z bliska lub spróbuj sandboardingu na wydmach, aby poczuć zastrzyk adrenaliny. Zrób sobie zmywalny tatuaż z henny na dłoniach lub stopach. Zobacz tradycyjny arabski program rozrywkowy, w tym pokaz tańca brzucha, i wirujących tancerzy tańca tanoura. Zapal fajkę wodną shisha. Zjedz kolację w formie bufetu składającego się z autentycznych dań kuchni arabskiej, serwowanych pośrodku pustyni. Powrót do miejsca zakwaterowania w Dubaju.

Dubaj: Heritage Land Rover Desert Tour z kolacją

Dubaj: Heritage Land Rover Desert Tour z kolacją

Cofnij się w czasie i odkryj Dubaj sprzed 50 lat w ramach tej wycieczki Land Roverem z lat 50. Podziwiaj lokalną florę i faunę i spędź czas w obozowisku beduinów. Poznaj lokalną kulturę dzięki takim atrakcjom jak malowanie henną, sokolnictwo, palenie  sziszy, arabska muzyka i tradycyjna kolacja. Skorzystaj z wygodnego odbioru z miejsca swojego zakwaterowania w Dubaju. Na powitanie otrzymasz kawę i daktyle. Odkryj część historii ZEA, podróżując pojazdem, który był szczególnie popularny w latach 50. XX wieku. Spróbuj zobaczyć lokalne dzikie zwierzęta, w tym oryksy arabskie i gazele, jadąc przez położony na pustyni rezerwat przyrody Dubai Desert Conservation Reserve. Przeżyj wyjątkowe doświadczenie w obozowisku beduinów, oświetlonym delikatnym płomieniem tradycyjnych lamp. Weź udział w zajęciach kulturalnych, takich jak malowanie henną, sokolnictwo, palenie sziszy i występ muzyczny. Skorzystaj z okazji, by nauczyć się przygotowywać lokalny chleb na bazie przepisu przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Oglądaj i bierz udział w interaktywnych występach, takich jak granie na bębnach i taniec Yola. Zasiądź do przepysznej 4-daniowej kolacji pod gwiazdami. Podczas tej fascynującej wycieczki po świecie tradycji zobaczysz, jak historia budzi się do życia. Doświadcz dubajskiego ramadanu jak przed 50 laty (tylko w trakcie trwania ramadanu). Przerwij post i poznaj informacje na temat prawdziwego beduińskiego świętego miesiąca. Dowiedz się, czym jest ramadan oraz iftar. Daj się oczarować historii Zjednoczonych Emiratów Arabskich podczas jedynej w swoim rodzaju wycieczki.

Dubaj: Wycieczka z kolacją BBQ, przejażdżką na wielbłądzie i tradycyjnym pokazem

Dubaj: Wycieczka z kolacją BBQ, przejażdżką na wielbłądzie i tradycyjnym pokazem

Spędź swój wieczór wśród piasków pustyni i zrelaksuj się przy doskonałych potrawach z grilla, pokazach tańca brzucha i tańca tanoura. Skorzystaj z możliwości odbioru z Twojego miejsca zakwaterowania oraz transportu na obrzeża miasta, gdzie zaczyna się pustynia. Ta wycieczka stanowi doskonały wybór dla osób, które chcą zobaczyć pustynię nocą, ale nie są zainteresowane jazdą ani rajdami po wydmach. W związku z dużo spokojniejszym tempem, ta wycieczka to doskonały wybór dla rodzin z małymi dziećmi oraz osób starszych. Po dotarciu do obozowiska, możesz udać się na krótką przejażdżkę na wielbłądzie lub też skorzystać z usług artystów, którzy przyozdobią Twoje dłonie wymyślnymi wzorami z henny. Po kolacji możesz napić się kawy po arabsku lub zapalić fajkę wodną. Dostępne są również inne, opcjonalne atrakcje, takie jak jazda na quadach lub zdjęcie z sokołem. Uwaga! Atrakcje opcjonalne nie są wliczone w cenę wycieczki.

Dubaj: Safari dziedzictwa, przejażdżka na wielbłądzie i kolacja w Al Marmoom Oasis

Dubaj: Safari dziedzictwa, przejażdżka na wielbłądzie i kolacja w Al Marmoom Oasis

Wzbogać swoje wrażenia z podróży do Dubaju o safari zabytkowym Mercedesem Benz klasy G w Al Marmoom Oasis. Eksploracja rozpoczyna się od godziny odbioru z hotelu, a następnie przejażdżki do oazy klimatyzowanym pojazdem. Wieczorne pustynne safari po jedwabistych wydmach Al Marmoom Oasis to najlepszy sposób na podziwianie bursztynowego piękna pustyni. Poczuj się jak w locie podczas przejażdżki tym pojazdem na świeżym powietrzu, klikając najlepsze zdjęcia i dostrzegając dzikie zwierzęta po drodze. W autentycznej wiosce Beduinów zostaniesz powitany w emiracki sposób kawą gahwa i słodyczami. Wskocz na karawanę wielbłądów, aby odkryć wspaniałość pustyni z bliska i w tradycyjny sposób. Udaj się z powrotem do wioski, gdzie będziesz mógł wziąć udział w sesji parzenia i degustacji kawy arabskiej na żywo. Ciesz się zwiedzaniem wioski zbudowanej z naturalnych materiałów, podczas gdy twój przewodnik opowiada nieopowiedziane historie o dawnym stylu życia i kulturze Beduinów. Następnie nadszedł czas, aby cieszyć się zachodem słońca w malowniczym pięknie falistych wydm i pokazu Falcon Wewnątrz obozu lokalne panie zademonstrują emiracki styl gotowania, przygotowując pierogi luqaimat ─ i płaski chleb. Spędzenie czasu w wiosce to świetny sposób na wzięcie udziału w beduińskich programach rozrywkowych i delektowanie się najbardziej autentyczną 6-daniową kolacją emiracką. Następnie, gdy światła zostaną wyłączone, twoje doświadczenie zostanie wzbogacone o sesję obserwacji gwiazd i krótką informację o tym, jak Beduini używali gwiazd do nawigacji. Gdy wycieczka dobiegnie końca, zostaniesz odwieziony z powrotem do hotelu lub miejsca zakwaterowania w Dubaju.

Dubaj: Safari na czerwonych wydmach, przejażdżka na wielbłądzie i grill w Al Marmoom Oasis

Dubaj: Safari na czerwonych wydmach, przejażdżka na wielbłądzie i grill w Al Marmoom Oasis

Zwiedzaj rezerwat przyrody Al Marmoom w pojeździe z napędem na cztery koła. Dołącz do karawany wielbłądów i poznaj bogate tradycje Dubaju w autentycznej wiosce Beduinów. Delektuj się grillowanym bufetem podczas wieczornych rozrywek i rozkoszuj się pustynną atmosferą. Rozpocznij podróż od odbioru nowoczesnym, klimatyzowanym pojazdem. Po malowniczej 60-minutowej przejażdżce dotrzyj na pustynię i poczuj dreszczyk emocji podczas jazdy na jedwabistych wydmach, a następnie na sesję sandboardingu. Przypnij stopy do deski surfingowej i śmigaj po pustynnych równinach, obserwując wydmy. Następnie udaj się na przejażdżkę na wielbłądzie, podziwiając hipnotyzujące widoki pustynnego krajobrazu. Po powrocie do wioski przywitaj się qahwa (arabską kawą) i słodyczami, a potem oddaj się arabskiej metamorfozie i pozie z majestatycznym sokołem. Podczas zwiedzania wioski weź udział w zajęciach obozowych, takich jak palenie sziszy i malowanie henną. Gdy rozpocznie się wieczorna rozrywka, zapraszamy na pyszne grillowanie w formie bufetu, a następnie lokalne desery. Zrelaksuj się, oglądając radosną i pełną życia rozrywkę w stylu beduińskim. Gdy zapadnie noc, światła obozowe zostaną wyłączone, co pozwoli Ci poczuć medytacyjną atmosferę deseru podczas sesji obserwowania gwiazd. Wskocz z powrotem do pojazdu, aby zakończyć podróż ostatnią przejażdżką powrotną do hotelu lub wybranej lokalizacji w Dubaju.

Dubaj: Półdniowy trekking na wielbłądzie ze śniadaniem w Al Marmoom

Dubaj: Półdniowy trekking na wielbłądzie ze śniadaniem w Al Marmoom

Udaj się do rezerwatu przyrody Al Marmoom, aby wziąć udział w safari na wielbłądach podczas tej wycieczki z Dubaju. Przekonaj się, jak wygląda życie w tradycyjnej wiosce Beduinów i zjedz pyszne śniadanie. Zrób sobie zdjęcie z sokołem. Odbierz z miejsca zakwaterowania w Dubaju. Zrelaksuj się i podziwiaj krajobrazy podczas 50-minutowej przejażdżki do Al Marmoom. Ciesz się tradycyjnym emirackim powitaniem gahwa (kawa arabska) i pysznymi lokalnymi słodyczami. Poznaj swojego wielbłąda i wyrusz na pustynię Al Marmoom. Podróżuj na wielbłądzie przez największy nieogrodzony pustynny rezerwat w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wypatruj dzikich zwierząt, takich jak ptaki i antylopy oryks arabski. Posłuchaj o stylu życia Beduinów od swojego przewodnika. Dotrzyj do wioski Beduinów, która została zbudowana z naturalnych i zrównoważonych materiałów. Zobacz namioty Beduinów, odrestaurowaną studnię, stanowiska kuchenne i zwierzęta gospodarskie. Obejrzyj sesję parzenia kawy po arabsku na żywo. Delektuj się filiżanką świeżej kawy, słuchając opowieści Beduinów. Ubierz się w arabski strój i zrób kilka zdjęć z majestatycznym sokołem. Po sesji zdjęciowej spróbuj tradycyjnego emirackiego śniadania. Podziwiaj piękno pustynnego krajobrazu, doświadczając nowych smaków. Powrót do miejsca zakwaterowania w Dubaju.

Dubaj: Lot balonem o wschodzie słońca, śniadanie i transfer do hotelu

Dubaj: Lot balonem o wschodzie słońca, śniadanie i transfer do hotelu

Podziwiaj widoki Pustyni Arabskiej z góry podczas ekscytującej wycieczki balonem na ogrzane powietrze z Dubaju. Przenieś się z hotelu na miejsce lądowania i podziwiaj wschód słońca nad piaskiem. Zobacz pokaz sokoła podczas lotu i delektuj się wykwintnym śniadaniem w naszym obozie w oazie. Rozpocznij swoją przygodę z balonem od porannego odbioru z hotelu w land roverze defender. Następnie udaj się przed wschodem słońca na pustynię do rezerwatu Dubai Desert Conservation Reserve, aby rozpocząć przygodę. Będziesz unosić się nad pustynią arabską przez około godzinę we wschodzącym porannym słońcu. Oprócz gigantycznych czerwonych wydm będziesz wypatrywać wielbłądów, dzikich gazeli, żywych zielonych oaz, farm daktyli i ciągle zmieniających się cieni na pustynnym krajobrazie. Miej oko na potężne oryksy arabskie w ich naturalnym środowisku. Po wylądowaniu przejedź do prywatnego rezerwatu przyrody na pustyni i odśwież się w czystych, prywatnych łazienkach. Przeżyj krótką przejażdżkę na wielbłądzie w obozie i delektuj się pysznym śniadaniem składającym się z przysmaków, takich jak ręcznie krojony wędzony łosoś, talerz owoców i wiele innych. Po zakończeniu tej magicznej przejażdżki zostaniesz przetransportowany z powrotem do miasta i odwieziony do hotelu.

Dubaj: Balon na ogrzane powietrze z opcjami przejażdżki na wielbłądzie, quadem i konno

Dubaj: Balon na ogrzane powietrze z opcjami przejażdżki na wielbłądzie, quadem i konno

Rozpocznij swój poranek w wyjątkowy sposób, oglądając hipnotyzujący złoty wschód słońca i widząc, jak światło przedostaje się przez majestatyczne arabskie wydmy podczas porannej przejażdżki balonem. Wznieś się na wyższy poziom i stwórz wspomnienia na całe życie. Rozpocznij dzień od wygodnego odbioru z hotelu lub miejsca zakwaterowania, a następnie udaj się na pustynię. Obserwuj nadmuchiwanie balonu, a następnie wskocz na pokład z małą grupą i wznieś się nad arabską pustynią i górami Hadżar. Po wylądowaniu ciesz się orzeźwieniem na pustyni przed powrotem do hotelu. Przeżyj zapierający dech w piersiach cichy poranek na pustyni, zobacz jasny wschód słońca, zobacz oazę na pustyni, a może nawet dostrzeżesz lokalną przyrodę. Po wylądowaniu dotrzesz na kemping, gdzie będziesz musiał cieszyć się międzynarodowym śniadaniem dla smakoszy, zdjęciem z sokołem i przejażdżką quadem oraz arabską jazdą konną w zależności od wybranego pakietu. Po zakończeniu doświadczenia zostaniesz odwieziony z powrotem do swojej lokalizacji.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 39
Sortuj wg::

Dubaj: Najciekawsze atrakcje

Rezerwat Dubai Desert Conservation Reserve: Wycieczki i bilety

Zjednoczone Emiraty Arabskie: Ciekawe miejsca

Rezerwat Dubai Desert Conservation Reserve: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rezerwat Dubai Desert Conservation Reserve? Kliknij tutaj.

Rezerwat Dubai Desert Conservation Reserve: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(21 944 recenzji)

Naprawdę podobała nam się wycieczka z naszym przewodnikiem SK. Szczególnie miejsce do robienia zdjęć po prostu zapierało dech w piersiach.

Za tę cenę bardzo fajna atrakcja, aby zobaczyć pustynię. Nasz kierowca Akhlaq wykonał naprawdę świetną robotę! :)

To było bardzo miłe doświadczenie! Dziękujemy naszemu przewodnikowi Malikowi. Całkowicie polecam tę aktywność.

Khaled jest bardzo dobrym kierowcą, przewodnikiem, bezpośrednim, pomocnym, cierpliwym. dobrze się bawiliśmy.

Najbardziej podobało mi się Pan Przewodnik oraz Safari na pustyni