Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka całodniowa

Z Lecce: Otranto, SM Leuca, Gallipoli i Galatina Tour

Wycieczka całodniowa

Z Lecce: Otranto, SM Leuca, Gallipoli i Galatina Tour

Prawie wyprzedane

Od 605,08 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Podążaj wzdłuż wybrzeża od Adriatyku do Morza Jońskiego, aby odkryć klejnoty Salento, a mianowicie Otranto, Santa Maria di Leuca, Gallipoli i Galatina podczas jednodniowej wycieczki.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 8 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Kierowca
angielski, włoski
Odbiór wliczony w cenę
Usługa odbioru jest świadczona z Lecce. Podaj nazwę hotelu w momencie rezerwacji.
Mała grupa
Maksymalna liczba uczestników: 8

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Podziwiaj zatoki i plaże Salento podczas tej całodniowej wycieczki
 • Poznaj piękne nadmorskie miasta Otranto, Leuca, Galatina i Gallipoli
 • Ciesz się panoramicznym widokiem na wybrzeże Salento z wygodnego minivana
 • Odkryj wiele barokowych pałaców i zabytków w Galatinie
 • Zatrzymaj się w historycznych zabytkach, aby poznać lokalną sztukę i historię
Pełny opis

Weź udział w tej wycieczce, aby odwiedzić cztery najbardziej malownicze miasta Salento: Otranto, Santa Maria di Leuca, Gallipoli i Galatina. Podążaj malowniczą trasą od Adriatyku do Morza Jońskiego, między skalistymi wybrzeżami, małymi zatokami i białymi plażami w stylu karaibskim. Najpierw zatrzymaj się w Otranto, jednej z najpiękniejszych nadmorskich wiosek w Salento. Miasto Otranto jest pełne historii, a na każdym rogu widoczne są przejścia różnych cywilizacji, w tym Rzymian, Bizantyjczyków, Osmanów i Aragończyków.

Ciesz się wolnym czasem na zwiedzanie odwiedź wspaniałą katedrę, kościół św. Piotra w doskonałym stylu bizantyjskim, zamek, wieże, potężne bastiony Pelasgi i mury otaczające całe starożytne miasto. Po Otranto dotrzyj do Santa Maria di Leuca, wzdłuż wspaniałego wybrzeża Adriatyku, charakteryzującego się klifami z widokiem na morze, jaskiniami i zatokami ze skalistym dnem. Po drodze podziwiaj Santa Cesarea Terme, Castro Marina i Ciolo Fiord. Ciesz się odkrywaniem Santa Maria di Leuca, pięty Włoch, gdzie Morze Jońskie spotyka się z Morzem Adriatyckim. Z tego krańca Apulii podziwiaj spektakularne widoki na port i morze, a także sanktuarium Santa Maria de Finibus Terrae. Następnie przyjedź do Gallipoli, perły Morza Jońskiego. To greckie miasto można podzielić na dwa obszary, nową wioskę, w której powstają obiekty turystyczne i nowoczesne budynki, oraz starą część miasta, która znajduje się na wapiennej wyspie połączonej z lądem XVII-wiecznym mostem.

Przejdź się labiryntem wąskich uliczek w historycznym centrum, gdzie znajdują się tradycyjne sklepy z lokalnym rękodziełem, imponujące barokowe kościoły i arystokratyczne pałace. Zobacz katedrę św. Agaty, zamek Angevine i fontannę grecką, jedną z najstarszych fontann we Włoszech. Na koniec zobacz Galatinę, klejnot sztuki, historii i tradycji. Odwiedź katedrę św. Piotra i Pawła oraz starożytne „domki podwórkowe”. Przystanek w Bazylice św. Katarzyny Aleksandryjskiej słynie z fascynujących fresków, które zostały stworzone przez uczniów Giotta.

Wliczone w cenę
 • Odbiór i dowóz do hotelu w Lecce
 • Transport minivanem
 • Przewodnik
 • Jedzenie i napoje
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby z dysfunkcjami ruchowymi

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty
 • Wygodne obuwie

Niedozwolone

 • Obuwie sportowe
Opinie klientów

Ogólna ocena

5 /5

na podstawie 7 opinii

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

24 marca 2023

Stefano est un guide professionel et vraiment sympathique. Il nous a fait découvrir sa magnifique région en nous amenant visiter des endroits que nous n’auriont pas pu voir autrement, les trains et les autobus n’étant pas pratiques pour la visiter. Il est venu nous chercher à notre hôtel et nous y a déposé après. Il nous a donné des informations pertinentes et intéressantes. Pour le repas du midi, il nous a proposé un choix de type de restos et nous avons opté pour celui qui sert du poisson (bord de mer oblige!). Repas délicieux et à prix raisonnable. Sa voiture est propre et confortable. Une belle journée! Une activité qui en vaut le coût.

Czytaj dalej

20 listopada 2022

Przetłumacz

Excelente, lo recomiendo.

14 listopada 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 403928