Bilet wstępu

Oceanarium w Lizbonie: bilet wstępu

Organizator atrakcji: Oceanário de Lisboa
Bilet wstępu

Oceanarium w Lizbonie: bilet wstępu

Organizator atrakcji: Oceanário de Lisboa

Od 103,06 zł za osobę

Certyfikat ekologiczny

Zarezerwuj bilet wstępu do oceanarium w Lizbonie i poznaj ponad 8000 zwierząt morskich, występujących w 4 oceanach. Zanurz się w podwodnym świecie północnego Atlantyku, Oceanu Antarktycznego, umiarkowanego Pacyfiku oraz tropikalnego Oceanu Indyjskiego.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź oceanarium w Lizbonie, by poznać ponad 8000 zwierząt reprezentujących 500 różnych gatunków
 • Zachwyć się życiem na Ziemi, oglądając zwierzęta na żywo
 • Zobacz rekiny, rafy koralowe i jedyne żyjące w Europie 2 wydry morskie
Pełny opis

Dołącz do 17 milionów gości z 140 krajów, którzy odwiedzili lizbońskie oceanarium od momentu jego powstania w 1998 roku. Odwiedź największe kryte oceanarium w Europie położone na terenie kompleksu Expo '98. Twój bilet uprawnia do wstępu do wszystkich pomieszczeń stałych na terenie oceanarium. Zachwyć się życiem na Ziemi – poznaj ponad 8000 zwierząt reprezentujących 500 różnych gatunków i podziwiaj złożoność oceanicznych ekosystemów. Główne oceanarium podzielone jest za pomocą wielkich przezroczystych płyt na 4 osobne zbiorniki, które reprezentują 4 oceany – Atlantycki, Antarktyczny, Spokojny oraz Indyjski. Sprawia to nieodparte wrażenie, że pływające w nich stworzenia poruszają się w jednym zbiorniku słonej wody.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu
 • Wstęp na wystawy stałe
 • Wstęp na wystawy czasowe
 • Zwiedzanie z przewodnikiem
 • Posiłki i napoje

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Oceanário de Lisboa. Autobusy następujących linii zatrzymują się na przystanku „Oriente” – położonym najbliżej oceanarium: 5, 10, 19, 21, 28, 50, 68, 81, 82, 85. Dojazd metrem: kieruj się czerwonymi znakami w kształcie litery „M” – pojedź czerwoną linią do przystanku „Oriente” (ostatni przystanek). GPS: N 38º 45' 48,61'' W 9º 5' 37,62''

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Za dodatkową opłatą możesz zamówić przewodnika mówiącego w języku portugalskim, hiszpańskim, angielskim, francuskim lub niemieckim (wymagana jest wcześniejsza rezerwacja).
 • Na miejscu dostępne są zajęcia edukacyjne dla szkół, rodzin i grup zorganizowanych (wymagana jest wcześniejsza rezerwacja).
 • Na terenie oceanarium dostępne są podjazdy i windy zgodne z wymogami Unii Europejskiej dotyczącymi dostępności dla osób o ograniczonych możliwościach poruszania się.
 • Oceanarium w Lizbonie wprowadziło obowiązek noszenia maseczek. Są one dostępne bezpłatnie dla wszystkich gości.
 • Ponadto pomieszczenia są częściej sprzątane i dezynfekowane.
 • Godziny otwarcia: codziennie od 10.00 do 19.00
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 2571 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Jakość usług
  4,5/5
 • Organizacja
  4,4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Z pewnością Oceanarium w Lizbonie warto odwiedzić. Może nie jest największym tego typu obiektem, ale poszczególne elementy ekosystemu są atrakcyjnie zaprezentowane. Warto zagłębić się w podwodnym świecie czterech oceanów, wyciszyć, poczytać opisy, obejrzeć i posłuchać materiały multimedialne. W ten sposób na przebycie całej ścieżki trzeba będzie przeznaczyć ponad trzy godziny.

Czytaj dalej

22 marca 2023

Na pewno polecam odwiedzenie Oceanarium w Lizbonie. Mimo, że intresuję się przyrodą, znalazłam tam nową porcję wiedzy. Zwiedzanie z dziećmi zajęło ok 1,5 h bez pośpiechu. PS. Jestem zwolenniczką biletów kupionych on-line. Nie musieliśmy stać w dluuuugiej kolejce do kasy.

22 marca 2023

Transakcja ok. W oceanarium i tak trzeba iść do kasy by wymienić to co otrzymałem (fotokody) na bilety. Na szczęście był styczeń i nawet w niedzielę nie było żadnej kolejki przy kasach. Więc w martwym sezonie nie wiem czy jest sens kupować wcześniej, również dlatego że pogoda może być słoneczna i szkoda akurat tego dnia na oceanarium.

22 marca 2023

Numer identyfikacyjny produktu: 38079