Portimão

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Portimão: największe atrakcje

Portimão: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Portimão? Kliknij tutaj.

Portimão: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5264 opinii

Świetny park, akurat kiedy my byłyśmy był otwarty od 9 do 17, i cały ten czas tam spędziłyśmy, ani chwilę się nie nudząc :) Plusem wizyty w listopadzie jest bardzo mała liczba osób - zero kolejek np. do zjeżdżalni (które szczerze polecamy). Pokazy z udziałem zwierząt wspaniałe, nastawione na edukację i zorganizowane tak, żeby na każdy udało się przyjść. Rewelacyjne akwarium, zwierzęta morskie, których jeszcze nie widziałyśmy (chociaż już w wielu takich miejscach byłyśmy), piękne eksponaty. No i delfiny... wisienka na torcie :) Polecamy gorąco!

Bardzo emocjonujący rejs motorówka wzdłuż wybrzeża. Zarówno niesamowite widoki, jak i pełny adrenaliny przejazd, dał nam doskonałą dawkę emocji i wprawił nas w zachwyt. Pan przewodnik opowiedział o najważniejszych miejscach oraz dopilnował żebyśmy czuli się bezpiecznie. Polecam

To wycieczka byla najwieksza atrakcja mojego krotkiego pobytu w Portimao. Wszystko bylo zorganizowane perfekcyjnie .Obsluga bardzo mila I troskliwa. Lodz bardzo wygoda I zapierajace dech malownicze widoki. Zdecydowanie polecam.

Polecam serdecznie! Super wycieczka po pięknym wybrzeżu Algarve prowadzona w sposób interesujący! =)

Wspaniały kierowca I przewodnik. Super okolice I krajobraz. Polecam z całego serca.