Atrakcje i wycieczki Portimão

Od jaskiń Benagil po przystań – wszystkie oczy skierowane są na wodę w tym portowym mieście na wybrzeżu Algarve.

Często zadawane pytania dotyczące: Portimão

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Portimão?

Portimão: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Portimão? Kliknij tutaj.

Portimão: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 11 950 opinii

Wycieczka jest koniecznością! Najpiękniejsze widoki i fajny sposób na zobaczenie tego z łodzią motorową. Przewodnicy wycieczek byli bardzo uprzejmi, dobrze poinformowani i robili wszystko, aby upewnić się, że wszyscy świetnie się bawią. Zdecydowanie polecam wszystkim moim znajomym i rodzinie, którzy odwiedzają Lagos. Moją jedyną skargą byłoby to, że posadzili mojego męża i mnie na dwóch małych siedzeniach z boku łodzi, byłem bardzo zdenerwowany, ale kapitan nalegał, abym usiadł obok niego, aby robić lepsze zdjęcia. Proponuję, kiedy rezerwujesz, upewnij się, że chcesz mieć regularne miejsce na łodzi.

Super komunikacja, atmosfera i przygoda. Wskazówki otrzymałam na mail i whatsapp, a w dzień wycieczki dodatkowo zadzwoniła do mnie Pani z pytaniem, czy wszystko jest jasne :) Nasz przewodnik był sympatyczny, dawno się tak nie uśmiałam :) polecam 10/10!

Świetne doświadczenie, wybraliśmy między kajakiem a łódką, a prawda jest taka, że mieliśmy rację z drugą opcją. Nuno był naszym przewodnikiem i spisywał się świetnie, wszystko było bardzo żywe. A Rafa bardzo przystojny.

Doskonała wycieczka ,profesjonalny przewodnik bardzo zabawny

Wszystko super! Zdecydowanie warto. Sympatyczna załoga