Atrakcje i wycieczki
Peniche

Peniche – nasze najbardziej polecane atrakcje

Peniche: Wycieczka na wyspę Berlengas, wędrówki i zwiedzanie jaskiń

1. Peniche: Wycieczka na wyspę Berlengas, wędrówki i zwiedzanie jaskiń

Odkryj archipelag Berlengas podczas jednodniowej wycieczki z Peniche. Przepłyń morze łodzią ze szklanym dnem, zwiedzaj jaskinie podczas wycieczki i zrelaksuj się na plaży. Rozpocznij dzień od rejsu promem na archipelag Berlegnas katamaranem (w normalnym sezonie) lub zodiakiem/jachtem desportowym poza sezonem (mniej osób) lub gdy katamaran jest pełny w sezonie. Podczas jazdy podziwiaj widoki pod falami fruwających ryb. Po zejściu na ląd przespaceruj się po ciepłych plażach i ciesz się szumem fal spokojnie uderzających o brzeg. Dołącz do lokalnej wycieczki pieszej, aby poznać kulturowe i historyczne znaczenie Berlengi. Poznaj geografię wyspy. Po wędrówce udaj się do tajemniczych jaskiń w okolicy, zanim wrócisz promem.

Peniche: Wyspa Berlenga i wycieczka do jaskini

2. Peniche: Wyspa Berlenga i wycieczka do jaskini

Wybierz się na wycieczkę na wyspę Berlengas katamaranem lub szybką łodzią i odwiedź jaskinie na wyspie inną łodzią ze szklanym dnem. Podziwiaj różne jaskinie na zewnątrz i wewnątrz, takie jak Jaskinia Słonia, Jaskinia Snów, Furado Grande i inne. Następnie poświęć trochę czasu na samodzielne zwiedzanie wyspy. Spaceruj po plaży, podziwiaj latarnię morską, odkrywaj Forte S. João Batista i spaceruj szlakami wyspy. Poznaj swojego przewodnika i wsiądź na katamaran (w normalnym sezonie) lub zodiak/jacht desportowy poza sezonem (mniej osób) lub gdy katamaran jest pełny w sezonie. Udaj się w stronę wyspy Berlengas, eko-przystani z limitem odwiedzających, abyś mógł doświadczyć jej prawdziwego piękna bez tłumów. Najpierw wybierz się na krótką wycieczkę po wyspie i dowiedz się wszystkiego o różnych jaskiniach, obserwując podwodne życie morskie przez łódź ze szklanym dnem. Zobacz jaskinię słonia i podziwiaj, jak naturalne formacje skalne przypominają trąbę i twarz wielkiego słonia. W jaskini marzeń obejrzyj jedno z arcydzieł natury i poznaj jego historię. Następnie w Furado Grande dowiedz się, dlaczego oznacza to Big Hole i jak rozciąga się na całą wyspę. Poświęć trochę czasu na zwiedzanie wyspy. Spójrz na turkusowe wody z plaży. Podejdź do latarni morskiej i wyobraź sobie, że jesteś sam. Następnie lepiej poznaj historię Portugalii, badając pozostałości Forte S. Joao Batista. Możesz zabrać ze sobą własne przekąski lub dodatkową gotówkę, aby kupić je na wyspie w okresie od maja do września.

Peniche: archipelag Berlengas – rejs promem w obie strony

3. Peniche: archipelag Berlengas – rejs promem w obie strony

Położony 16 km na zachód od Peniche archipelag Berlengas, który obejmuje potężne granitowe skały, należy do gminy Peniche (dawne sołectwo São Pedro). Archipelag jest obszarem chronionym, na który składają się różne rezerwaty przyrody. Od 2011 roku znajduje się on na liście rezerwatów biosfery UNESCO. Wypłyń z portu w Peniche w 30-minutowy rejs promem po turkusowych wodach. Zawiń do portu Berlengas, by oddać się poznawaniu archipelagu. Na początek odwiedź zbudowaną w XVII wieku twierdzę św. Jana Chrzciciela. Ten niewielki fort należy do najbardziej zachwycających budowli w całej Portugalii. Następnie popływaj przy jedynej dostępnej i bezpiecznej plaży – Praia do Carreiro do Mosteiro. Zajrzyj do działającej na wyspie kawiarni i restauracji, zanim powrócisz promem do Peniche.

Peniche: wycieczka w obie strony po Berlengas i wycieczka po jaskini ze szklanym dnem

4. Peniche: wycieczka w obie strony po Berlengas i wycieczka po jaskini ze szklanym dnem

Rozpocznij swoją wycieczkę od spotkania z kapitanem w porcie Peniche. Popłyń promem w kierunku archipelagu Berlengas, gdzie odbędzie się Twoja wycieczka łodzią ze szklanym dnem. Następnie wybierz się na 30-minutowy rejs po Berlengas, rezerwacie biosfery UNESCO, który obejmuje różne rezerwaty przyrody. Spójrz w dół na czyste wody i zobacz życie morskie. Wejdziesz także do niektórych jaskiń, takich jak Błękitna Jaskinia i Jaskinia São João Batista.

Z Peniche: wycieczka łodzią w obie strony po archipelagu Berlengas

5. Z Peniche: wycieczka łodzią w obie strony po archipelagu Berlengas

Spokojne plaże, czyste wody i niewypowiedziane piękno sprawiają, że archipelag Berlengas jest idealnym miejscem na jednodniową wycieczkę z Peniche. Położony około 7 mil od Cape Carvoeiro, w Peniche, archipelag składa się z 3 grup wysp: Berlenga Grande, Estelas i Farilhões-Forcadas. Archipelag jest również uważany za część Światowej Sieci Rezerwatów Biosfery UNESCO. Prom zabierze Cię z Peniche do Berlengas, gdzie będziesz mógł cieszyć się i zwiedzać wyspę na własną rękę. Będziesz mieć blisko 2/3 godziny na zwiedzanie archipelagu przed wejściem na pokład promu powrotnego do punktu początkowego.

Sesimbra: plaża Ribeiro Cavalo, jaskinie i Arrábida kajakiem

6. Sesimbra: plaża Ribeiro Cavalo, jaskinie i Arrábida kajakiem

Szukasz ekscytującej przygody? Wyrusz z Sesimbry i zanurz się w różnorodnych siedliskach, od chronionych gór i obszarów morskich w Arrábida. Popłyń wzdłuż wybrzeża kajakiem i odkryj odosobnione jaskinie, które są dostępne tylko od strony morza i zobacz niezwykłą formację krasową jaskini Frade. Po drodze? Odkryj sekretną plażę. Twój przewodnik pomoże Ci zbliżyć się do imponujących formacji skalnych i będziesz mógł podziwiać zapierający dech w piersiach nadmorski krajobraz. W drodze powrotnej do Sesimbry zatrzymamy się na spokojnej plaży Ribeira do Cavalo, aby zrelaksować się i odpocząć, delektując się przekąską i pływając w przezroczystych i spokojnych wodach, otoczonych dramatycznymi formacjami skalnymi. Aby uczynić to doświadczenie jeszcze bardziej niezapomnianym, nie zapomnij spróbować typowych słodyczy z regionu.

Peniche: Lekcje surfingu dla wszystkich poziomów zaawansowania

7. Peniche: Lekcje surfingu dla wszystkich poziomów zaawansowania

Ciesz się nauką surfowania bez względu na poziom umiejętności dzięki 90/120-minutowym lekcjom prowadzonym przez fantastycznych nauczycieli w G3 w Peniche. Wybierz lekcje prywatne lub w małych grupach, aby uzyskać najlepszą dla siebie naukę. Zdobądź instrukcje na swoim poziomie, a początkujący poznają podstawowe zasady i techniki, a także lekcje dotyczące wybierania fali, łapania jej i ustawiania się na desce. Początkujący i średniozaawansowani mogą poprawić swoją technikę i wydajność, pracując nad autonomią, zasadami bezpieczeństwa, prądami i przepływem fal. Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada, abyś mógł w pełni bezpiecznie doświadczyć dreszczyku fal.

Z Lizbony: Zwiedzanie Berlenga Grande

8. Z Lizbony: Zwiedzanie Berlenga Grande

Podziwiaj piękno rezerwatu przyrody obejmującego wyspę Berlenga Grande, która jest chroniona przez rząd Portugalii od 1465 roku i została uznana przez UNESCO za rezerwat biosfery. Zobacz morskie jaskinie i fortyfikacje wystające w morze w forcie S. João Baptista. Zacznij od odbioru przez przyjaznego przewodnika z hotelu w Lizbonie. Udaj się do Berlenga Grande wygodną łodzią, aby zwiedzić kilka szlaków z doświadczonym przewodnikiem, zanim udasz się łodzią do dramatycznych jaskiń morskich. Następnie udaj się do fortu S. João Baptista, który przez wieki bronił marynarzy tego archipelagu. Daj się oczarować krystalicznym i dzikim wodom oraz naturalnemu pięknu tego odległego miejsca na portugalskim wybrzeżu, zanim wrócisz do Lizbony.

Berlengas The Atlantic Frontier: jednodniowa wycieczka z Lizbony

9. Berlengas The Atlantic Frontier: jednodniowa wycieczka z Lizbony

Tę całodniową wycieczkę rozpoczniesz w mieście Peniche, tradycyjnej wiosce rybackiej, gdzie czeka na Ciebie łódź, która zabierze Twoją grupę na wyspę Berlenga. Po przybyciu na wyspę wsiądziesz na mniejszą łódź, aby zobaczyć fort św. Jana Chrzciciela. Zbudowany w XVII wieku fort był ważną częścią systemu obrony wybrzeża. Posłuchaj opowieści o dzielnych żołnierzach, którzy bronili go podczas ataku floty hiszpańskiej. Wybierz się na spacer z powrotem do portu autoryzowanymi ścieżkami rezerwatu przyrody, podziwiając niesamowite widoki w tym miejscu dziedzictwa biosfery UNESCO. W porcie będziesz mieć trochę wolnego czasu na lunch (nie wliczony w cenę) lub na szybką kąpiel lub nurkowanie z rurką (sprzęt zapewniony) na pobliskiej plaży. Na wyspie jest tylko 1 restauracja, ale jest dobrej jakości, a świeże ryby są zawsze dostępne. Jeśli zabierzesz ze sobą przekąskę na wycieczkę, znajdziesz jedyną plażę na wyspie zaledwie kilka kroków stąd. Nurkowanie z rurką jest tutaj dobrą opcją, ponieważ życie podwodne jest obfite, a wody są spokojne. Po obiedzie będziesz miał okazję popływać kajakiem po wyspie, jeśli chcesz. Klify wyspy są pełne jaskiń i można przez nie przepłynąć kajakiem. Dla mniej aktywnych istnieje możliwość zwiedzania jaskiń małą łódką ze szklanym dnem. Następnie udasz się z powrotem na kontynent na podróż powrotną do Lizbony.

Peniche: Rejs statkiem po delfinach

10. Peniche: Rejs statkiem po delfinach

Ciesz się wycieczką rozpoczynającą się w Peniche Marina, która zabierze Cię dookoła wybrzeża. Po drodze zobaczysz różnorodne życie morskie, w tym rekiny, ptaki morskie i delfiny. Najczęściej spotykanym delfinem jest Roaz Corvineiro, znany również jako delfin butlonosy. Podróżując łodzią wzdłuż zachodniego wybrzeża, będziesz mógł zobaczyć delfiny w ich naturalnym środowisku. W tym regionie delfiny mogą osiągać 4 metry długości i dorastać do 45 lat. Rejs statkiem może zająć od 1 do 2 godzin

Wszystkie atrakcje

Peniche – nasze najbardziej polecane atrakcje

Peniche: Wycieczka na wyspę Berlengas, wędrówki i zwiedzanie jaskiń

Peniche: Wycieczka na wyspę Berlengas, wędrówki i zwiedzanie jaskiń

Odkryj archipelag Berlengas podczas jednodniowej wycieczki z Peniche. Przepłyń morze łodzią ze szklanym dnem, zwiedzaj jaskinie podczas wycieczki i zrelaksuj się na plaży. Rozpocznij dzień od rejsu promem na archipelag Berlegnas katamaranem (w normalnym sezonie) lub zodiakiem/jachtem desportowym poza sezonem (mniej osób) lub gdy katamaran jest pełny w sezonie. Podczas jazdy podziwiaj widoki pod falami fruwających ryb. Po zejściu na ląd przespaceruj się po ciepłych plażach i ciesz się szumem fal spokojnie uderzających o brzeg. Dołącz do lokalnej wycieczki pieszej, aby poznać kulturowe i historyczne znaczenie Berlengi. Poznaj geografię wyspy. Po wędrówce udaj się do tajemniczych jaskiń w okolicy, zanim wrócisz promem.

Peniche: Wyspa Berlenga i wycieczka do jaskini

Peniche: Wyspa Berlenga i wycieczka do jaskini

Wybierz się na wycieczkę na wyspę Berlengas katamaranem lub szybką łodzią i odwiedź jaskinie na wyspie inną łodzią ze szklanym dnem. Podziwiaj różne jaskinie na zewnątrz i wewnątrz, takie jak Jaskinia Słonia, Jaskinia Snów, Furado Grande i inne. Następnie poświęć trochę czasu na samodzielne zwiedzanie wyspy. Spaceruj po plaży, podziwiaj latarnię morską, odkrywaj Forte S. João Batista i spaceruj szlakami wyspy. Poznaj swojego przewodnika i wsiądź na katamaran (w normalnym sezonie) lub zodiak/jacht desportowy poza sezonem (mniej osób) lub gdy katamaran jest pełny w sezonie. Udaj się w stronę wyspy Berlengas, eko-przystani z limitem odwiedzających, abyś mógł doświadczyć jej prawdziwego piękna bez tłumów. Najpierw wybierz się na krótką wycieczkę po wyspie i dowiedz się wszystkiego o różnych jaskiniach, obserwując podwodne życie morskie przez łódź ze szklanym dnem. Zobacz jaskinię słonia i podziwiaj, jak naturalne formacje skalne przypominają trąbę i twarz wielkiego słonia. W jaskini marzeń obejrzyj jedno z arcydzieł natury i poznaj jego historię. Następnie w Furado Grande dowiedz się, dlaczego oznacza to Big Hole i jak rozciąga się na całą wyspę. Poświęć trochę czasu na zwiedzanie wyspy. Spójrz na turkusowe wody z plaży. Podejdź do latarni morskiej i wyobraź sobie, że jesteś sam. Następnie lepiej poznaj historię Portugalii, badając pozostałości Forte S. Joao Batista. Możesz zabrać ze sobą własne przekąski lub dodatkową gotówkę, aby kupić je na wyspie w okresie od maja do września.

Peniche: archipelag Berlengas – rejs promem w obie strony

Peniche: archipelag Berlengas – rejs promem w obie strony

Położony 16 km na zachód od Peniche archipelag Berlengas, który obejmuje potężne granitowe skały, należy do gminy Peniche (dawne sołectwo São Pedro). Archipelag jest obszarem chronionym, na który składają się różne rezerwaty przyrody. Od 2011 roku znajduje się on na liście rezerwatów biosfery UNESCO. Wypłyń z portu w Peniche w 30-minutowy rejs promem po turkusowych wodach. Zawiń do portu Berlengas, by oddać się poznawaniu archipelagu. Na początek odwiedź zbudowaną w XVII wieku twierdzę św. Jana Chrzciciela. Ten niewielki fort należy do najbardziej zachwycających budowli w całej Portugalii. Następnie popływaj przy jedynej dostępnej i bezpiecznej plaży – Praia do Carreiro do Mosteiro. Zajrzyj do działającej na wyspie kawiarni i restauracji, zanim powrócisz promem do Peniche.

Peniche: wycieczka w obie strony po Berlengas i wycieczka po jaskini ze szklanym dnem

Peniche: wycieczka w obie strony po Berlengas i wycieczka po jaskini ze szklanym dnem

Rozpocznij swoją wycieczkę od spotkania z kapitanem w porcie Peniche. Popłyń promem w kierunku archipelagu Berlengas, gdzie odbędzie się Twoja wycieczka łodzią ze szklanym dnem. Następnie wybierz się na 30-minutowy rejs po Berlengas, rezerwacie biosfery UNESCO, który obejmuje różne rezerwaty przyrody. Spójrz w dół na czyste wody i zobacz życie morskie. Wejdziesz także do niektórych jaskiń, takich jak Błękitna Jaskinia i Jaskinia São João Batista.

Z Peniche: wycieczka łodzią w obie strony po archipelagu Berlengas

Z Peniche: wycieczka łodzią w obie strony po archipelagu Berlengas

Spokojne plaże, czyste wody i niewypowiedziane piękno sprawiają, że archipelag Berlengas jest idealnym miejscem na jednodniową wycieczkę z Peniche. Położony około 7 mil od Cape Carvoeiro, w Peniche, archipelag składa się z 3 grup wysp: Berlenga Grande, Estelas i Farilhões-Forcadas. Archipelag jest również uważany za część Światowej Sieci Rezerwatów Biosfery UNESCO. Prom zabierze Cię z Peniche do Berlengas, gdzie będziesz mógł cieszyć się i zwiedzać wyspę na własną rękę. Będziesz mieć blisko 2/3 godziny na zwiedzanie archipelagu przed wejściem na pokład promu powrotnego do punktu początkowego.

Sesimbra: plaża Ribeiro Cavalo, jaskinie i Arrábida kajakiem

Sesimbra: plaża Ribeiro Cavalo, jaskinie i Arrábida kajakiem

Szukasz ekscytującej przygody? Wyrusz z Sesimbry i zanurz się w różnorodnych siedliskach, od chronionych gór i obszarów morskich w Arrábida. Popłyń wzdłuż wybrzeża kajakiem i odkryj odosobnione jaskinie, które są dostępne tylko od strony morza i zobacz niezwykłą formację krasową jaskini Frade. Po drodze? Odkryj sekretną plażę. Twój przewodnik pomoże Ci zbliżyć się do imponujących formacji skalnych i będziesz mógł podziwiać zapierający dech w piersiach nadmorski krajobraz. W drodze powrotnej do Sesimbry zatrzymamy się na spokojnej plaży Ribeira do Cavalo, aby zrelaksować się i odpocząć, delektując się przekąską i pływając w przezroczystych i spokojnych wodach, otoczonych dramatycznymi formacjami skalnymi. Aby uczynić to doświadczenie jeszcze bardziej niezapomnianym, nie zapomnij spróbować typowych słodyczy z regionu.

Peniche: Lekcje surfingu dla wszystkich poziomów zaawansowania

Peniche: Lekcje surfingu dla wszystkich poziomów zaawansowania

Ciesz się nauką surfowania bez względu na poziom umiejętności dzięki 90/120-minutowym lekcjom prowadzonym przez fantastycznych nauczycieli w G3 w Peniche. Wybierz lekcje prywatne lub w małych grupach, aby uzyskać najlepszą dla siebie naukę. Zdobądź instrukcje na swoim poziomie, a początkujący poznają podstawowe zasady i techniki, a także lekcje dotyczące wybierania fali, łapania jej i ustawiania się na desce. Początkujący i średniozaawansowani mogą poprawić swoją technikę i wydajność, pracując nad autonomią, zasadami bezpieczeństwa, prądami i przepływem fal. Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada, abyś mógł w pełni bezpiecznie doświadczyć dreszczyku fal.

Z Lizbony: Zwiedzanie Berlenga Grande

Z Lizbony: Zwiedzanie Berlenga Grande

Podziwiaj piękno rezerwatu przyrody obejmującego wyspę Berlenga Grande, która jest chroniona przez rząd Portugalii od 1465 roku i została uznana przez UNESCO za rezerwat biosfery. Zobacz morskie jaskinie i fortyfikacje wystające w morze w forcie S. João Baptista. Zacznij od odbioru przez przyjaznego przewodnika z hotelu w Lizbonie. Udaj się do Berlenga Grande wygodną łodzią, aby zwiedzić kilka szlaków z doświadczonym przewodnikiem, zanim udasz się łodzią do dramatycznych jaskiń morskich. Następnie udaj się do fortu S. João Baptista, który przez wieki bronił marynarzy tego archipelagu. Daj się oczarować krystalicznym i dzikim wodom oraz naturalnemu pięknu tego odległego miejsca na portugalskim wybrzeżu, zanim wrócisz do Lizbony.

Berlengas The Atlantic Frontier: jednodniowa wycieczka z Lizbony

Berlengas The Atlantic Frontier: jednodniowa wycieczka z Lizbony

Tę całodniową wycieczkę rozpoczniesz w mieście Peniche, tradycyjnej wiosce rybackiej, gdzie czeka na Ciebie łódź, która zabierze Twoją grupę na wyspę Berlenga. Po przybyciu na wyspę wsiądziesz na mniejszą łódź, aby zobaczyć fort św. Jana Chrzciciela. Zbudowany w XVII wieku fort był ważną częścią systemu obrony wybrzeża. Posłuchaj opowieści o dzielnych żołnierzach, którzy bronili go podczas ataku floty hiszpańskiej. Wybierz się na spacer z powrotem do portu autoryzowanymi ścieżkami rezerwatu przyrody, podziwiając niesamowite widoki w tym miejscu dziedzictwa biosfery UNESCO. W porcie będziesz mieć trochę wolnego czasu na lunch (nie wliczony w cenę) lub na szybką kąpiel lub nurkowanie z rurką (sprzęt zapewniony) na pobliskiej plaży. Na wyspie jest tylko 1 restauracja, ale jest dobrej jakości, a świeże ryby są zawsze dostępne. Jeśli zabierzesz ze sobą przekąskę na wycieczkę, znajdziesz jedyną plażę na wyspie zaledwie kilka kroków stąd. Nurkowanie z rurką jest tutaj dobrą opcją, ponieważ życie podwodne jest obfite, a wody są spokojne. Po obiedzie będziesz miał okazję popływać kajakiem po wyspie, jeśli chcesz. Klify wyspy są pełne jaskiń i można przez nie przepłynąć kajakiem. Dla mniej aktywnych istnieje możliwość zwiedzania jaskiń małą łódką ze szklanym dnem. Następnie udasz się z powrotem na kontynent na podróż powrotną do Lizbony.

Peniche: Rejs statkiem po delfinach

Peniche: Rejs statkiem po delfinach

Ciesz się wycieczką rozpoczynającą się w Peniche Marina, która zabierze Cię dookoła wybrzeża. Po drodze zobaczysz różnorodne życie morskie, w tym rekiny, ptaki morskie i delfiny. Najczęściej spotykanym delfinem jest Roaz Corvineiro, znany również jako delfin butlonosy. Podróżując łodzią wzdłuż zachodniego wybrzeża, będziesz mógł zobaczyć delfiny w ich naturalnym środowisku. W tym regionie delfiny mogą osiągać 4 metry długości i dorastać do 45 lat. Rejs statkiem może zająć od 1 do 2 godzin

Często zadawane pytania dotyczące: Peniche

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Peniche?

Najlepsze atrakcje to:

Peniche: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Peniche na deszczowe dni?

Najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Peniche na deszczowe dni to:

Peniche – zobacz wszystkie najlepsze atrakcje w pomieszczeniach na GetYourGuide

Peniche: Najciekawsze atrakcje

Peniche: Wycieczki i bilety

Portugalia: Ciekawe miejsca

Peniche: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Peniche? Kliknij tutaj.

Peniche: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(1173 recenzji)

Jedynym problemem było to, że 4 godziny to za mało, aby w pełni cieszyć się wyspą. Wolałbym jeszcze kilka godzin popływać na plaży po zwiedzaniu. Wycieczka do jaskini ze szklanym dnem była całkowicie świetna. Przewodnicy byli fantastyczni i dbali o to, aby po drodze nikt nie miał choroby morskiej. Bardzo przyjemne doświadczenie, a wyspa jest koniecznością, aby ją zobaczyć

Bardzo zorganizowani, a przewodnicy byli pouczający i zabawni. Naprawdę podobał mi się rejs łodzią do jaskiń. Przewodnik był fantastyczny. Szkoda, że nie znamy jego imienia. Powiedział nam, że pracuje w firmie dopiero od kilku miesięcy. Wyglądało, jakby był tam od lat. Na pewno wrócimy na tę samą wycieczkę. Berlengas tur

Ogólna aktywność była świetna, z wyjątkiem poziomu cen dla dzieci, uważam, że pobieranie dzieciom tej samej ceny co dorosłym za wizytę w grutas jest nieco przesadne. Konieczny byłby przegląd organizacji pod kątem zwrotów, ponieważ nabrzeże było zatłoczone i zagracone. Przewodnicy byli wspaniali.

Bardzo dobrze. Kilkugodzinny wypad za bardzo przyzwoitą kwotę. Przyjazny i pomocny przewodnik. Inni pracownicy firmy również bardzo przyjaźni. 1 rada: zaznacz wyraźniej, że jest dużo czasu na pływanie.

Wycieczka przebiegła dobrze, trochę się poruszyła w drodze z powodu fal, ale załoga ostrzegła nas i pomogła nam przez całą podróż Bardzo przyjazny, a wycieczka była świetna, gorąco polecam