Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Faro

Stolica Algarve oczarowuje gości murem starego miasta, eklektyczną architekturą i rezerwatem przyrody.

Faro – najciekawsze atrakcje

Faro: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Faro? Kliknij tutaj.

Faro: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6950 opinii

Bardzo fajna wycieczka: mały komitet (12 osób na łodzi), 3 przystanki na 3 różnych wyspach, duży bezpłatny parking kilka minut od stoiska, odpływ na czas, wygodna łódź z częścią w cieniu, francuski przewodnik... Polecamy tę wycieczkę! Nie wybraliśmy opcji restauracyjnej, którą oferuje firma, ale jedliśmy w małym barze z przekąskami z nogami w piasku "BAIXA MAR" (na początku wyspy) bardzo dobre, ceny bardzo przystępne, a personel przyjazny.

Dobry sposób na spędzenie dnia, jest mnóstwo darmowych parkingów, nie ma tłumów, a w atrakcjach nie ma typowego fastpassu ani czegoś takiego, więc wszyscy stoicie w tej samej kolejce, tak jak być powinno. Jedzenie jest jak w każdym innym parku, ale przynajmniej nie wkładają rąk do kieszeni, menu za 8/9 euro. A wyjście tam też nie stanowi większego problemu.

Spędziliśmy wspaniały dzień z naszym przewodnikiem Ricardo, bardzo gościnnym i opiekuńczym! Doskonała komunikacja w górę rzeki, przyjazna atmosfera na pokładzie katamaranu, piękna wycieczka po lagunie Ria Formosa, odkrycie wysp Deserta i Farol oraz ich wspaniałych plaż. Wielkie podziękowania dla Islands4You! Polecam !

Duży park wodny. Szafki są dla nas dostępne, zapewniają gotówkę na opłacenie ich wynajmu. W ofercie jest wiele atrakcji. Przestrzeń jest bardzo atrakcyjna. Było dużo osób, trzeba uzbroić się w cierpliwość, żeby wykonać atrakcje. Nadaje się do wszystkich profili i wszystkich odbiorców.

Bardzo fajny park rozrywki. Byłem tam już czwarty raz i na pewno nie ostatni. Idzie bardzo miło spędzić dzień. Napweno każdy znajdzie coś dla siebie