Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Matosinhos

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 19
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Matosinhos: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Matosinhos? Kliknij tutaj.

Matosinhos: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2208 opinii

Przybyliśmy na lotnisko i kierowca czekał z naszym imieniem wyświetlanym jako reklamowane. Zarezerwowaliśmy dla 5 osób, ale nie spodziewali się nas 5, nadal nie było problemu. Przywieźli kolejny samochód, który przyjechał w ciągu 2-3 minut bez dodatkowych kosztów. Jazda była szybka i łatwa, kierowcy byli mili, ogólnie świetna obsługa! Bez stresu, bezproblemowo, polecam.

Zdecydowanie warto zobaczyć miejsca w Porto, kupiliśmy to za 40 euro na dwa dni, nie ma mowy, abyś to zrobił w 1 dzień, to zatrzymuje się na kilku przystankach i możesz odebrać z dowolnego przystanku, jest tam naprawdę piękna architektura, plaże, zoo, kościoły, życie morskie, żeby wymienić tylko kilka.

Kierowca zadzwonił natychmiast po przyjeździe na lotnisko. Już czekał na nas na zewnątrz. Dał nam wiele hotspotów i atrakcji i zawiózł z nami do naszej recepcji i drugiego adresu. Samochód był wygodny, a kierowca był bardzo przyjazny i dużo mówił! Polecamy wszystkim ten transfer!

Zawsze polecam autobus turystyczny z tego prostego powodu, że nie da się poznać całego miasta na piechotę, więc zamiast tego masz wstępny przegląd, a następnie decydujesz, gdzie się zatrzymać i wysiąść. Udało mi się to we wszystkich stolicach, które odwiedziłem!

Kierowca doskonale znał język angielski, i bardzo mi pomógł w nawiązaniu kontaktu z hotelem. Polecam wszystkim!