Atrakcje i wycieczki
Sintra

Kolorowe pałace i bezkresne panoramy czekają na Ciebie w tym bajkowym mieście, zaledwie rzut kamieniem od Lizbony.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Zaplanuj pobyt

 • Kiedy najlepiej zwiedzić Sintrę?

  W Sintrze przez cały rok utrzymuje się ładna pogoda, ale najlepszymi porami roku na wizytę są wiosna i jesień. Unikniesz wtedy dużych tłumów i bardzo wysokich temperatur.

 • Na ile dni przyjechać do Sintry?

  Na zwiedzenie atrakcji Sintry wystarczy kilka dni. Dodaj do tego dowolną ilość dni na wypoczynek na plaży.

 • Z Lizbony do Sintry

  Podróż z Lizbony do Sintry jest bardzo łatwa. Pociągi są szybkie, punktualne i niedrogie. Sintra to historyczna i cicha alternatywa tętniącego życiem centrum Lizbony, a plaże są ładniejsze i spokojniejsze. Możesz też wypożyczyć samochód i dojechać na miejsce za stosunkowo niewielkie pieniądze – najlepsze oferty znajdziesz on-line.

Przydatne informacje

 • Język
  Portugalski
 • Waluta
  EUR (€)
 • Strefa czasowa
  UTC (+01:00)
 • Kod kraju
  +351
 • Najlepszy czas na zwiedzanie
  W Sintrze jest chłodniej niż w Lizbonie dzięki wyższemu położeniu i bujnej roślinności, która daje dużo cienia, więc letnie upały nie są aż tak dokuczliwe. Radzimy odwiedzić Sintrę w dni powszednie, kiedy wąskie i strome ulice miasta nie są zakorkowane.

Sintra: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sintra? Kliknij tutaj.

Sintra: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 21 602 opinii

Gorąco polecam tę wycieczkę. Deborah była niesamowitym przewodnikiem. Była bardzo przyjemna i pozytywna, przekazując nam ciekawe informacje o wszystkich wyjątkowych miejscach, które odwiedziliśmy. Naprawdę mądrze było dostać się do pałacu pena bardzo wcześnie rano, zanim przyjechała większość turystów. Zanim wyszliśmy, zrobiło się bardzo zatłoczone, a kolejka do pałacu była nieskończona. Dodatkowo zjedliśmy fantastyczny lunch w dobrej cenie w bardzo przyjemnej i klimatycznej tradycyjnej restauracji na wsi Sintry z dala od turystów i tłumów.

Była to grupa 8 osób. i była to doskonała wycieczka z naszym przewodnikiem Antonio, który wykonał dobrą robotę, oprowadzając nas po okolicy bez pośpiechu. Miałem dużo czasu na samodzielne zwiedzanie i robienie zdjęć. Zdecydowanie polecam wycieczkę, ponieważ obejmuje ona dużo zwiedzania bez kłopotów z zastanawianiem się, jak się dostać dokąd? ale nadal robi dobrą robotę zwiedzania przez jeden dzień. Powinienem powiedzieć, że dobrze spędzony dzień! !

Absolutnie uwielbiałem to doświadczenie. Poszliśmy w deszczowy dzień bardzo wcześnie rano. Nie było dużego tłumu, więc mogliśmy z łatwością zwiedzić Pałac i tereny. Gorąco polecam!

Ta trasa była jedną z najlepszych, na jakich byliśmy, szybka i warta swojej ceny. Z przewodnikiem przyjemnie się rozmawiało i było bardzo kompetentne?

jeden bilet na 3 dni wszystkie nitki - na Metro, autobusy, Tramwaje -wygoda dla aktywnie zwiedzających dodatkowo ulgi na muzea i inne obiekty