Atrakcje i wycieczki Sintra

Kolorowe pałace i bezkresne panoramy czekają na Ciebie w tym bajkowym mieście, zaledwie rzut kamieniem od Lizbony.

Często zadawane pytania dotyczące: Sintra

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Sintra?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Sintra

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Sintra to:

Lizbona

Sintra: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sintra? Kliknij tutaj.

Sintra: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 21 602 opinii

Bilet 48-godzinny łatwo wymienialny na voucher w kasie w budynku lotniska (ok. 2 minuty oczekiwania, krótka kolejka), wyjaśnienie dotyczące obsługi przez pracowników - na karcie wpisujesz żądany początek ważności (data i godzina) (format karty kredytowej) samodzielnie lub odręcznie i podpisuje je, a następnie w razie potrzeby wskazuje odpowiednie zabytki, środki transportu itp. zanim.

Miałem szczęście odbyć trasę z Rickym. Był doskonały. Jego wyczucie czasu było bez zarzutu. Udaliśmy się we właściwe miejsca we właściwym czasie, opowiedział nam fakty o miejscach na drodze, więc nie straciliśmy ani chwili, gdy się zatrzymaliśmy. Tylko na wycieczkę, a jeśli masz szczęście, zrób to z Rickym, nie pożałujesz. Ps. Ogromne podziękowania również dla naszego kierowcy❤️

Lisbon Card obejmuje wejście do Belém Tower, ale GetYourGuide powiedział nam inaczej i zachęcił nas do zakupu biletów oprócz LibonCard. 18 euro zmarnowane na nic. Więcej informacji na temat LibonCard https://cdn2.civitatis.com/portugal/lisboa/galeria/Guia_LxCard_Port_Fran_6_Jun_2022.pdf

This tour was amazing and we can recommend it definitely. All 3 places are so beautiful and worth to see. We had a lovely, nice and helpful guide. Thank you so much Ricardo Machado.

I don't have to think about tickets - it was amazing. Only some traffic and bus delays was problematic. Two days were perfect, third full of delays and traffic.