Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Cascais

Najciekawsze atrakcje

Cascais: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cascais? Kliknij tutaj.

Cascais: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 19 561 opinii

Mogę tylko polecić tę kartę. Możesz dostać się prawie wszędzie za darmo, a za darmo możesz korzystać z metra, autobusu, tramwaju i pociągów podmiejskich. Lizbona ma bardzo dobrą sieć transportu publicznego. Po 72h Lisboacard wzięliśmy na ostatni dzień kolejne 24h, ponieważ jest to po prostu praktyczne. Kupon można łatwo zrealizować bezpośrednio na lotnisku i od razu skorzystać z metra.

Lisboa Card to bardzo przydatne narzędzie do zwiedzania i poruszania się po mieście. Środki transportu (tramwaje, metro i autobusy) działają bardzo dobrze, a przejazd z jednej dzielnicy do drugiej zajmuje bardzo niewiele. Ponadto karta umożliwia bezpłatny wstęp do wielu muzeów, punktów widokowych i innych atrakcji turystycznych oraz oferuje dogodne zniżki.

+ punkt : Wsiadanie i wysiadanie z metra , tramwaju lub autobusu kiedy tylko chcesz . Pociąg do Sintry jest wliczony w cenę. Zniżki w muzeach ...... - punkt: nie wszędzie można było „pominąć kolejkę”, więc dołącz do kolejki. Na szczęście przez większość czasu wszystko szło gładko.

Ta karta jest bardzo przydatna w Lizbonie ze wszystkimi istniejącymi środkami transportu. Pozwala to zaoszczędzić sporo pieniędzy, a poruszanie się pojazdem jest bardzo skomplikowane.Po przyjeździe sprawdź rozkłady jazdy i linie autobusowe, tramwajowe, kolejowe i gotowe.

André Feldman był wspaniałym przewodnikiem, niezwykle kompetentnym i przystojnym. Zwiedzane miejsca są cudowne i dobrze opisane. Pasja, którą przekazał nam André, była wyjątkowa, rzadkością w znalezieniu takiej osoby! Wysoce rekomendowane!