Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Cascais

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 154
Sortuj według:
Strona 1 z 10

Często zadawane pytania dotyczące: Cascais

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Cascais?

Cascais: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cascais? Kliknij tutaj.

Cascais: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 22 868 opinii

Zebraliśmy nasze przepustki miejskie wcześnie i nie było żadnych kłopotów! Mnóstwo centrów informacyjnych wokół Commerce, Rossio i Peters Square! Pojechałem metrem i pociągiem do Sintry i było to bardzo przydatne. Transport jest tam tak dobry, autobusy przyjeżdżają co 15 minut. Również bezpłatny wstęp do muzeów był świetny. Gorąco polecam zdobycie tej przepustki miejskiej.

Jest to karta warta swojej ceny. Musisz zaplanować, co zamierzasz zrobić z wyprzedzeniem, aby jak najlepiej to wykorzystać, w przeciwnym razie zmarnujesz zbyt dużo czasu, zwłaszcza jeśli masz tylko kilka dni. Kupiłem 72-godzinny bilet i od razu skorzystałem z lotniska do miasta. Naprawdę łatwy w użyciu. A***

Świetny wybór na zwiedzanie Lizbony, ponieważ mamy wiele do odwiedzenia, tylko bilety na transport są amortyzowane w cenie karty. Wzięliśmy kartę na 72 godziny, jest naprawdę bardzo praktyczna. szkoda, że nie ma dłuższego czasu trwania.

Dostaliśmy 24-godzinną kartę i wykorzystaliśmy ją do windy, łuku, klasztoru, wieży Belem i transportu. Było warto, ale nie sądzę, żebyśmy kupili 48 lub 72, ponieważ w karcie nie było innych rzeczy, które chcieliśmy zrobić.

Bardzo fajna wycieczka, podobało mi się, Jose w bardzo ciekawy sposób opowiadał, kierował całą wycieczką, był również wystarczający czas wolny w odwiedzanych miejscach. Polecam!