Atrakcje i wycieczki
Fatima

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Fatima: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fatima? Kliknij tutaj.

Fatima: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3119 opinii

To była nasza pierwsza podróż do Portugalii. To była świetna trasa z możliwością zobaczenia 4 miast poza Lizboną o różnych osobowościach / historii. Mieliśmy małą 8-osobową grupę i spędzaliśmy dużo czasu w każdej okolicy - mieliśmy wystarczająco dużo czasu na lunch i napoje i nie czuliśmy się pośpiesznie. Obidos był moim ulubionym miejscem, które chciałoby spędzić więcej czasu w tej okolicy, ale na początku przewodnik zapytał, czy są jakieś miasta, w których chcielibyśmy mieć dodatkowy czas. Po prostu nie wiedzieliśmy, że tam nie byliśmy. Byliśmy na wielu trasach we Włoszech i innych krajach - to była świetna trasa i świetna wartość. Nie tak pośpiesznie, jak na wielu trasach, na których byliśmy.

Przewodnik był bardzo przyjazny. Wycieczka była dobrze zorganizowana z małą siedmioosobową grupą, która nie zgubiła się z dużą masą. Ostatnie trzy miejsca (Baltaha, Nazare, Obidos) były niesamowite, każde było imponujące i warte odwiedzenia indywidualnie: klasztor był wspaniały i cudowny, fale w Nazere były spektakularne, a główną atrakcją była wioska Obidos. Szkoda, że nie spędziliśmy więcej czasu w średniowiecznej wiosce (pełna/szczegółowa wizyta może zająć pół dnia). Jaskinia, którą poleciła, była bardzo fajna, że kupiliśmy najlepszą ginję. Udzieliła również wielu wskazówek i sugestii dotyczących zwiedzania Lizbony, co było naprawdę pomocne.

Świetna wycieczka ogólnie. Odbiór był z mojego hotelu w małej furgonetce dla 8 osób, a jedna butelka wody na osobę była bezpłatna. Fatima jest boskim miejscem i musi iść według mnie. Batalha to mniejsze miejsce, ale klasztor / kościół jest imponujący i bardzo piękny. Batalha to miejsce, w którym jedliśmy lunch, który nie jest zawarty w pakiecie, ale są dobre wybory żywieniowe i supermarket Spar. Nazare było świetne, a Obidos przenosi cię w erę średniowiecza, bardzo uroczą. Świetne miejsca, świetne planowanie i bardzo dobrze wykonane przez naszego przewodnika Luisa.

Podróż była cudowna. Deszcz nie powstrzymał nas przed dotarciem do pięknych miejsc. Andrei Feldman był piękny i zadziwiające, jak mówi różnymi językami, aby wszyscy w podróży byli wygodni. Spędziliśmy wspaniale czas. Poleciłbym to osobom, które chciałyby odwiedzić Portugalię.

All visited places have something special, spectacular views, great guide and nice atmosphere.