Atrakcje i wycieczki Fatima

Często zadawane pytania dotyczące: Fatima

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Fatima?

Fatima: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fatima? Kliknij tutaj.

Fatima: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 3559 opinii

Cudowne doświadczenie od odbioru do dostawy! Nasz przewodnik Andre Feldman sprawił, że ten dzień był przyjemny, niezapomniany i znaczący, z całą historią i interesującymi faktami o Fatimie, Nazare i Obidos! A nawet udało się zrobić szybkie przystanki, aby umożliwić robienie zdjęć. Czas przeznaczony na każdą czynność był wystarczający, a udział w części niedzielnego nabożeństwa był wspaniałym doświadczeniem. Zdecydowanie polecam tę podróż, ale nie mogę zagwarantować, że dostaniesz Andre Feldmana!

Wycieczka była zarezerwowana po hiszpańsku, ale przewodnik Luis przyszedł do nas i wyjaśnił wszystko również po włosku. Był w stanie rozwiązać najpilniejsze problemy logistyczne, które mieliśmy ze względu na intensywny ruch, którego nie można lekceważyć w Lizbonie.

Doskonała wycieczka tylko zamiast jedzenia w wiosce rybackiej, jak wskazano w wycieczce, którą jedliśmy w Fatimie w smutnym hotelu. Szkoda, że piękna wycieczka, ale do tego wystarczy również dlatego, że jedzenie w wiosce rybackiej byłoby piękne. Szkoda

Mieliśmy świetnego przewodnika w Lues i odwiedziliśmy 3 cudowne miejsca. Miałam szczęście, że zrobiłam sobie zdjęcie z siostrzenicą Franciszka i Hiacyntą w ich wiosce i to było niesamowite, nie do opisania.

Super. Andre - nasz kierowca - przewodnik okazał się świetny. Polecamy Wszystkim