Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Porto

Drugie co do wielkości miasto Portugalii na pewno oczaruje Cię lokalną atmosferą i krajobrazem równie słodkim, co wino porto.

Wycieczki dostępne w dniu

  • Degustacje win z doliny Duero
  • Rejsy po Duero
  • Przez Porto na kołach
  • Atrakcje kulturalne w Porto
  • Zwiedzanie Porto
Liczba znalezionych atrakcji: 393
Sortuj według:
Strona 1 z 25

Często zadawane pytania dotyczące: Porto

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Porto?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Porto

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Porto to:

Aveiro

Porto: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Porto? Kliknij tutaj.

Porto: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 45 996 opinii

Anna była naszym przewodnikiem - była doskonała i bardzo podobała nam się trasa. Wszystko przebiega bardzo sprawnie. Mieliśmy opcję z lunchem - jedzenie nie było niczym niezapomnianym. To było pełne danie z zupą, sałatką, daniem głównym i deserem z winem, piwem lub napojami gazowanymi. Nie uważałem tego za bardzo smaczne, ale było ok na szybką przekąskę. Mieliśmy wycieczkę hiszpańsko-angielską, a nasz przewodnik był świetny w przełączaniu się między dwoma językami, ale wydawało się, że dużo czasu zmarnowano na tłumaczenia. Ogólnie polecam tę wycieczkę.

Świetna wycieczka, gorąco polecam wizytę w tych dwóch miastach. Przewodnik, Andres, był bardzo kompetentny i przyjazny, podobnie jak jego kolega. W każdym mieście były świetne wycieczki piesze, ale zawsze zapewniali, że furgonetka zabierze nas pod koniec spaceru, więc nie było tego za dużo. Dali czas na zwiedzanie, szkoda, że nie mieliśmy trochę więcej czasu w wersecie Guimar es Braga, ale jest w porządku. Obiad był pyszny. Gorąco polecam tę wycieczkę.

W porządku. Przewodnik Nuno był wspaniały, bardzo przyjazny i znajomy. Jesteśmy zachwyceni wykonanym zabiegiem, polecamy w 100%. Chociaż mieliśmy deszczowy dzień, odwiedziliśmy zgodnie z planem i mogliśmy cieszyć się wycieczką. Dziękuję bardzo Nuno za miłe traktowanie i miło spędzony czas.

Uwielbiałem tę wycieczkę! Nie kolejny transport n usługi do miejsc. W rzeczywistości chodzą z tobą i opowiadają historię każdego budynku oraz mężczyzn / kobiet, którzy przyczynili się do ukształtowania Bragi i Guimarães. Naprawdę dobre portugalskie jedzenie! Wart swojej ceny!

Great, light bicycles and beautiful ocean views made our experience awesome!