Atrakcje i wycieczki
Lagos, Portugalia

Zwiedź starówkę, zrelaksuj się na plażach i poznaj gastronomię tego tętniącego życiem portugalskiego miasta.

Wszystkie atrakcje

Lagos, Portugalia: najczęściej polecane atrakcje

Lagoa: Bilet wstępu do parku wodnego Slide & Splash

Lagoa: Bilet wstępu do parku wodnego Slide & Splash

Spędź dzień w miejscu takim jak Slide and Splash (Lagoa), korzystając z ponad 25 atrakcji. Zrelaksuj się w domkach, odpręż się podczas masażu, odwiedź centrum spa dla ryb i nie tylko. Poznaj najnowszy obszar parku, w którym znajduje się "Big Fall", wahadłowiec o pełnej prędkości, "Boomerang", pływająca wycieczka z efektami świetlnymi i 6-pasmowy "Race". Odkryj baseny i zjeżdżalnie wodne odpowiednie dla gości w każdym wieku. Młodsi goście mogą cieszyć się fantastycznym wodnym światem Tropical Paradise i zjeżdżalniami piankowymi dla dzieci. Poszukiwacze mocnych wrażeń mogą przejechać się na zaprzeczającej grawitacji Big Wave lub nowej Big Fall, najszybszej "kapsule podróżnej" w parku - tylko dla najodważniejszych. Ciesz się Disco River, Black Hole, Banzai, masażem i rybnym spa, 6 lokalami gastronomicznymi i nie tylko. Zrelaksuj się w strefie rekreacyjnej z 15 kabinami. Za dodatkową opłatą możesz korzystać z tych nowych obszarów zarezerwowanych dla grup liczących 4, 6 lub 10 osób. Korzystaj z udogodnień, takich jak lodówka, sejf oraz zniżki w restauracji i sklepie.

Z Lagos: Przygoda na motorówce w jaskiniach Benagil

Z Lagos: Przygoda na motorówce w jaskiniach Benagil

Wejdź na pokład łodzi w marinie w Lagos, a następnie popłyń wzdłuż pięknego wybrzeża Algarve. Odwiedzisz słynne jaskinie Benagil, słuchając komentarza na żywo o kultowych formacjach skalnych. Skorzystaj z wygodnych siedzeń i najlepszych urządzeń bezpieczeństwa, aby cieszyć się naprawdę zrelaksowanym doświadczeniem na wodzie. Posłuchaj komentarza na żywo od lokalnego przewodnika i lepiej poznaj formacje skalne i historię tego obszaru. Odkryj kryjówki dla piratów i morskie stosy o niesamowitej urodzie. Każda przygoda jest inna, w zależności od pływów i warunków na morzu, które określą, które jaskinie i obszary możesz odwiedzić.

Z Lagos: Rejs statkiem do Ponta da Piedade

Z Lagos: Rejs statkiem do Ponta da Piedade

Podziwiaj dramatyczne piękno Algarve podczas rejsu z Lagos. Posłuchaj sekretów wybrzeża od swojego przewodnika, podziwiaj wysokie skały Ponta da Piedade i zobacz idylliczne plaże, w tym plażę Camilo. Wybierz między doświadczeniem w małej grupie a doświadczeniem prywatnym. Wypłyń w komfortowych warunkach z wyściełanymi siedzeniami, gdy opuszczasz Marina de Lagos. Udaj się wzdłuż wybrzeża, mijając dziewicze plaże, takie jak D. Ana Beach i Camilo Beach. Posłuchaj wnikliwych wyjaśnień na temat zabytków z przewodnika. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na region Barlavento, żeglując po turkusowych wodach. Miń plaże Batata, Pinhão i plażę nudystów, zbliżając się do formacji skalnych Ponta da Piedade. Podziwiaj wysokie łuki i złote klify Ponta da Piedade i odkryj interesujące znaczenie ich imion, takie jak „Kuchnia” i „Pokój dzienny” z Twojego przewodnika. Następnie skieruj się w stronę małej, półokrągłej plaży Barranco Martinho, między plażą Canavial a latarnią morską Ponta da Piedade, charakteryzuje się wysoką skałą w pobliżu linii wodnej. Na koniec ciesz się malowniczą przejażdżką z powrotem do Marina de Lagos, gdzie wysiądziesz na koniec wycieczki.

Lagos: wycieczka kajakiem z przewodnikiem

Lagos: wycieczka kajakiem z przewodnikiem

Zobacz Lagos z innej perspektywy podczas tej wycieczki kajakowej z przewodnikiem. Wystartuj z Praia de Batata, wpłyń do ciemnych jaskiń i zrelaksuj się na słonecznej plaży. Rozpocznij swoją wycieczkę na plaży Batata. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i załóż sprzęt ochronny, zanim wskoczysz do jednego z podwójnych kajaków. Zacznij wiosłować przez czyste wody ze swoim partnerem kajakowym i skieruj się w stronę Ponta de Piedade. Wiosłując, ciesz się spokojem ducha, który zapewnia łódź pomocnicza, która płynie obok. Podążaj za kajakiem swojego przewodnika do kilku jaskiń, odkrywając fascynujące formacje skalne. Odpocznij w połowie swojej 2,5-godzinnej wycieczki na słonecznej plaży, aby opalać się lub popływać.

Lagos: Obserwacja delfinów i wycieczka do Benagil z biologiem morskim

Lagos: Obserwacja delfinów i wycieczka do Benagil z biologiem morskim

Jedna wycieczka, dwa magiczne doświadczenia! Obserwacja delfinów i wycieczka do jaskini Benagil z Marine Biologits! Doświadczysz tego, co Lagos ma do zaoferowania za jednym razem z najlepszym zespołem i na pokładzie najbezpieczniejszego statku! Wyruszając z Marina de Lagos, ta 2:30 wycieczka zabierze Cię na Ocean Atlantycki, aby zbadać i poszukać jednego z sześciu różnych gatunków dzikich delfinów żyjących w ich naturalnym środowisku na wybrzeżu Algarvian. Nasi biolodzy morscy są po to, aby poprowadzić Cię przez to niesamowite przeżycie z tymi majestatycznymi zwierzętami! Stamtąd będziesz kontynuować zwiedzanie najsłynniejszej jaskini morskiej w całej Portugalii - „Algar de Benagil” - i całą dramatyczną linię brzegową od Benagil aż do Marina de Lagos. Wszystko to na pokładzie naszej łodzi motorowej „Hurricane”, najbezpieczniejszej, najszybszej, nowoczesnej i elastycznej łodzi wycieczkowej, jaką znajdziesz! Udowodniono, że Hurricane jest „przyjazny dla delfinów”, ponieważ jest napędzany 2 systemami napędowymi Hydrojet, które unikają szkodliwego kontaktu z tymi majestatycznymi stworzeniami, które wszyscy chcemy chronić! Na pokładzie tego rejsu pomagasz rozpowszechniać informacje o ochronie przyrody oceanicznej! Tworzenie wspomnień, które zostaną z Tobą na całe życie! Uwaga: poszukiwanie dzikich delfinów jest dokładnie tym, poszukiwaniem. Nasz doświadczony zespół dziko przeprowadzi Cię przez główne obszary żerowania i hotspoty wokół Lagos i mając to na uwadze, nasz wskaźnik sukcesu wynosi ~ 98%.

Lagos: Rejs łodzią do Ponta da Piedade

Lagos: Rejs łodzią do Ponta da Piedade

Płyń po morzach Algarve w prawdziwie portugalskim stylu podczas rejsu tradycyjną portugalską łodzią. Odwiedź surowe jaskinie morskie i zbliż się do dramatycznej formacji skalnej Ponta da Piedade. Dowiedz się więcej o okolicy od lokalnego kapitana. Aby przeżyć niezapomniane wrażenia, wsiądź na swój wyjątkowy statek z tradycyjnym portugalskim wystrojem. Te specjalne łodzie zostały zaprojektowane tak, abyś mógł popłynąć do najmniejszej groty. Ta łódź zabierze Cię w niezapomnianą podróż wzdłuż zapierającego dech w piersiach wybrzeża, wchodząc na krótko do dwóch niesamowitych jaskiń i odsłaniając ukryte groty od wewnątrz. Położony wokół formacji skalnej Ponta da Piedade, uzyskaj niesamowitą perspektywę słynnych plaż, takich jak Dona Ana Beach, Camila Beach i Nudist Beach, a także klify z piaskowca. Każda podróż będzie inna i będzie prawdziwą przygodą w zależności od pływów i warunków na morzu. To obowiązkowa wycieczka i przyjemna dla całej rodziny.

Wycieczka kajakiem z Marina de Lagos do Ponta da Piedade

Wycieczka kajakiem z Marina de Lagos do Ponta da Piedade

Odkryj piękny Ponta da Piedade podczas spływu kajakowego z przewodnikiem. Ciesz się panoramicznym widokiem na wybrzeże Algarve, odkrywaj klify Algarve i popłyń kajakiem do wielu jaskiń i grot wzdłuż wybrzeża. Wejdź na pokład katamaranu w Lagos Marina i popłyń do Ponta da Piedade na 2-godzinną wycieczkę kajakiem z przewodnikiem wzdłuż wybrzeża Algarve. Po opuszczeniu przystani łódź kieruje się do Ponta Da Piedade, gdzie odkryjesz słynne groty i klify Algarve kajakiem podczas 1-godzinnej podróży w towarzystwie przewodnika, który będzie komentował całą przygodę. Spędź 15 minut relaksując się i pływając w grotach, nieznanych zatokach i cichych plażach, zanim wrócisz do Lagos Marina. Pamiętaj, że podczas wycieczki katamaran będzie eskortował grupę ze względów bezpieczeństwa i wygody.

Lagos: Wycieczka łodzią z przewodnikiem po formacjach skalnych Ponta da Piedade

Lagos: Wycieczka łodzią z przewodnikiem po formacjach skalnych Ponta da Piedade

Zatrzymaj się w: Ponta da Piedade, Lagos Portugalia Dołącz do nas w naszej godzinnej wycieczce, podczas której odwiedzisz Lagos hipnotyzujące groty rzeźbione przez wiatr i morze, a także słynne plaże Dona Ana i Camilo. Poznaj spokojną okolicę, idealną do przeżycia niezapomnianych chwil. Spraw, aby Twój czas był szczęśliwym czasem. Czas trwania: 1 godzina i 15 minut.

Z Lagos: rejs katamaranem do Algarve

Z Lagos: rejs katamaranem do Algarve

Wejdź na pokład katamaranu i wyrusz w rejs z Lagos do Praia da Luz i z powrotem. Wypłyń z Lagos i zobacz wspaniałe plaże oraz formacje skalne złotego wybrzeża w zachodniej części Algarve. Podziwiaj imponujące klify i groty na półwyspie Ponta da Piedade. Dalej popłyń do Praia da Luz, miejsca znanego z wulkanicznego krajobrazu i promenady wysadzanej palmami. Gdy łódź zakotwiczy w odosobnionej zatoce, zanurz się we wspaniałych wodach i skorzystaj z dostępnego sprzętu do paddleboardingu, maski do snorkelingu, nadmuchiwanego toru przeszkód i wielu innych atrakcji. Po przerwie na pływanie weź kąpiel słoneczną na specjalnych siatkach do opalania podczas relaksującego rejsu z powrotem do Lagos.

Z Lagos: spływy kajakowe i zwiedzanie jaskini łodzią

Z Lagos: spływy kajakowe i zwiedzanie jaskini łodzią

Wskocz na pokład i odkryj morskie jaskinie i plaże Ponta da Piedade podczas wycieczki kajakiem i łodzią z Lagos. Podziwiaj piękne plaże ze złotym piaskiem, które powstały przez miliony lat, i słuchaj swojego przewodnika, który wyjaśnia zasady nawigacji i jak używać sprzętu kajakowego dla własnego bezpieczeństwa. Będąc w Ponta da Piedade, wsiądź do kajaka i podążaj za przewodnikiem po pięknych jaskiniach i małych plażach, z których słynie ten obszar. Po przygodzie z kajakiem skorzystaj z okazji, aby popływać w krystalicznie czystych wodach. Następnie wskocz z powrotem na pokład i zrelaksuj się w drodze powrotnej do miasta.

Często zadawane pytania dotyczące: Lagos, Portugalia

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Lagos, Portugalia

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Lagos, Portugalia to:

Lagos, Portugalia – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Lagos, Portugalia: Najciekawsze atrakcje

Lagos, Portugalia: Wycieczki i bilety

Portugalia: Ciekawe miejsca

Lagos, Portugalia: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lagos, Portugalia? Kliknij tutaj.

Lagos, Portugalia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(8672 recenzji)

Zrobiłem to ćwiczenie z małą iskierką, która właśnie skończyła 5 lat, mojej siostrze podobała się każda sekunda. Kajak był bardzo stabilny, więc wiosłowanie w pojedynkę nie stanowiło żadnego zagrożenia (ponieważ wiosło było dla niej ciężkie), bardzo jej się podobało i nadal świetnie się bawiła na łodzi. A zwłaszcza z zespołem, który był bardzo otwarty! kochałem

Niesamowite przeżycie! Przewodnik był świetny, oprócz Benagil zabrał nas do kilku jaskiń i udzielił komentarza na temat małych miasteczek, które mijaliśmy po drodze. Kiedy przyjechaliśmy, jaskinia nie była zajęta i mogliśmy zrobić mnóstwo zdjęć - gorąco polecam tę aktywność - doskonały stosunek jakości do ceny! !

Niesamowita wycieczka. Niestety pogoda nie była najlepsza i w drodze powrotnej padał deszcz, myślę, że z tego powodu mogliśmy pominąć inne jaskinie, ale i tak była to niesamowita wycieczka!!! Co ciekawe, wszędzie czytam, że do jaskini Benagil nie wolno nikomu wchodzić, natomiast kajakarze mają wstęp!

Niesamowita wycieczka. Uwielbiałem każdą sekundę, martwiłem się, że pływanie kajakiem będzie trudne, ale wcale tak nie było. Mieliśmy 3 osoby w naszej grupie i Diego przyszedł z jednym z nas, co było niesamowite. Zabawna grupa i przewodnicy, bardzo sprawnie prowadzeni

To było niesamowite Magiczne przeżycie Naprawdę przyjazny przewodnik Mała orzeźwiająca kąpiel I łatwa nawet dla nowicjuszy