Atrakcje i wycieczki

Albufeira

Poznaj plaże, życie nocne i tradycyjną portugalską kulturę tej starej wioski rybackiej.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Albufeira – najciekawsze atrakcje

Albufeira: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Albufeira? Kliknij tutaj.

Albufeira: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 8692 opinii

Pomimo zmiany rodzaju statku jesteśmy zadowoleni, udało się zobaczyć delfiny, i dzięki zmianie na mniejszą motorówkę mogliśmy wpłynąć w ciekawsze miejsca i jaskinie, trochę bujało na falach ale dla mnie to akurat była frajda. Szczególne uznanie dla przewodnika, który za wszelką cenę chciał wprowadzić wesołą atmosferę, był też bardzo profesjonalny w opisach atrakcji. Sternik płynął bardzo bezpiecznie i rozważnie ale gdy warunki sprzyjały to pozwolił poczuć dreszcz emocji przy szybszym pokonywaniu fal.

Marzenia się spełniają. Obcowanie z tymi zwierzakami "twarzą w twarz" jest niesamowite. Bardzo podobało mi się ze w całym zoo-marine, podczas każdego pokazu, edukuje się dzieciaki. mowa o plastiku w morzu, zachowaniu wobec zwierząt. cudowne miejsce. tego się nigdy nie da zapomnieć. Po prostu

Fabulous trip! We really enjoyed this experience. The crew was really fun and professional :) we were the only English speaking people (the rest of our group spoke French and Portuguese) and we had excellent tour guide ! It almost felt like a private trip! Thank you again !

Piękna pełna niezaomnianych chwil wycieczka. Delfiny piękne, cudowne Przeżycie moc je oglądać w naturalnym środowisku. Ekipa rozbawiała gości i gościł uśmiech na naszych twarzach podczas całego rejsu. Dziękujemy.

Super wycieczka .Widoki przepiękne.Obsługa super .Polecam każdemu kto przybędzie do tej miejscowości by skorzystać z takiej wycieczki.