Atrakcje i wycieczki
Albufeira

Poznaj plaże, życie nocne i tradycyjną portugalską kulturę tej starej wioski rybackiej.

Wszystkie atrakcje

Albufeira: najczęściej polecane atrakcje

Albufeira: 2,5-godzinne jaskinie Benagil i obserwacja delfinów

Albufeira: 2,5-godzinne jaskinie Benagil i obserwacja delfinów

Weź udział w półdniowym rejsie z Albufeiry wzdłuż wybrzeża Algarve w poszukiwaniu ukrytych jaskiń i delfinów. Zabierz ze sobą strój kąpielowy i ręcznik, ponieważ rejs obejmuje postój na pływanie. Podziwiaj formacje skalne i dotrzyj do miejsc, do których inne łodzie nie mogą dopłynąć. Na pokładzie będzie biolog morski, aby udzielić wszelkich niezbędnych informacji o tych wspaniałych stworzeniach. Pamiętaj, że delfiny są dzikimi zwierzętami, więc możliwość ich zobaczenia nie może zostać zagwarantowana.

Lagoa: Bilet wstępu do parku wodnego Slide & Splash

Lagoa: Bilet wstępu do parku wodnego Slide & Splash

Spędź dzień w miejscu takim jak Slide and Splash (Lagoa), korzystając z ponad 25 atrakcji. Zrelaksuj się w domkach, odpręż się podczas masażu, odwiedź centrum spa dla ryb i nie tylko. Poznaj najnowszy obszar parku, w którym znajduje się "Big Fall", wahadłowiec o pełnej prędkości, "Boomerang", pływająca wycieczka z efektami świetlnymi i 6-pasmowy "Race". Odkryj baseny i zjeżdżalnie wodne odpowiednie dla gości w każdym wieku. Młodsi goście mogą cieszyć się fantastycznym wodnym światem Tropical Paradise i zjeżdżalniami piankowymi dla dzieci. Poszukiwacze mocnych wrażeń mogą przejechać się na zaprzeczającej grawitacji Big Wave lub nowej Big Fall, najszybszej "kapsule podróżnej" w parku - tylko dla najodważniejszych. Ciesz się Disco River, Black Hole, Banzai, masażem i rybnym spa, 6 lokalami gastronomicznymi i nie tylko. Zrelaksuj się w strefie rekreacyjnej z 15 kabinami. Za dodatkową opłatą możesz korzystać z tych nowych obszarów zarezerwowanych dla grup liczących 4, 6 lub 10 osób. Korzystaj z udogodnień, takich jak lodówka, sejf oraz zniżki w restauracji i sklepie.

Albufeira: Obserwacja delfinów i jaskinia Benagil

Albufeira: Obserwacja delfinów i jaskinia Benagil

Wypatruj morskiego życia, w tym delfinów, u wybrzeży Algarve w ramach tego 2,5-godzinnego rejsu łodzią. Podziwiaj jaskinie morskie, w tym jaskinię Benagil. Ciesz się bliskimi spotkaniami ze zwierzętami zamieszkującymi ocean i pływaj przy pięknych plażach. Wypłyń z przystani Marina de Albufeira i udaj się w stronę plaży Carvoeiro. Podziwiaj po drodze zapierające dech w piersiach krajobrazy. Pozwól się oczarować przyjemnej pogodzie i krystalicznie czystym wodom obmywającym południowe wybrzeże Portugalii. Zachwyć się kontrastem kolorów między skalistymi klifami, jaskiniami, błękitem morza oraz miejscową florą i fauną. Weź udział w odprawie na temat bezpieczeństwa. Upewnij się, że czujesz się komfortowo na pokładzie łodzi. Korzystaj z usług doświadczonego kapitana podczas całej wyprawy. Na czas podróży zapewniono kamizelki ratunkowe oraz płaszcze przeciwdeszczowe, które zagwarantują Ci bezpieczeństwo i zapobiegną przemoczeniu. Zajrzyj do wybranych jaskiń morskich znajdujących się wzdłuż wybrzeża Algarve. Wypatruj delfinów oraz innych zwierząt. Przyjrzyj się z bliska jaskiniom i popływaj przy przepięknych plażach, dzięki czemu zapamiętasz tę przygodę na całe życie.

Albufeira: jaskinie Benagil i obserwacja delfinów

Albufeira: jaskinie Benagil i obserwacja delfinów

Wybierz się na wycieczkę łodzią z przewodnikiem z Albufeiry do jaskiń Benagil. Zobacz najbardziej kultowe krajobrazy wybrzeża Algarve i wypatruj po drodze figlarnych delfinów. Rozpocznij swoją podróż w miejsc zbiórki, gdzie powita Cię załoga. Omiń kolejkę do odprawy i skorzystaj ze specjalnego pakietu powitalnego. Napij się kawy lub wody w kawiarni, czekając na wejście na łódź. Po wejściu na pokład rozpocznij wycieczkę wzdłuż pięknego, 18-kilometrowego wybrzeża Algarve. Posłuchaj swojego doświadczonego przewodnika i dowiedz się wszystkiego o mijanych miejscach. Poczuj odprężającą morską bryzę i zachwyć się widokiem wybrzeża. Zwiedź wnętrza słynnych jaskiń Benagil. Zrób niesamowite zdjęcia jaskiń i uchwyć wpadające do nich światło. Zobacz plaże São Rafael i Marinha, jedne z najbardziej charakterystycznych plaż w Portugalii, słynące z klifów i drobnego, złotego piasku. Zrób krótki postój na pływanie i zanurz się w krystalicznie czystej wodzie wybrzeża Algarve. Podczas wycieczki wypatruj po drodze delfinów. Być może uda Ci się sfotografować, jak bawią się w swoim naturalnym środowisku i wyskakują z wody.

Albufeira: wycieczka po wybrzeżach i jaskiniach Benagil przez katamaran

Albufeira: wycieczka po wybrzeżach i jaskiniach Benagil przez katamaran

Soak up the views of the Algarve coastline on a guided catamaran cruise from Albufeira. Enter the Benagil Sea Cave and take in secluded beaches, rugged rock formations, and hidden swim stops. Start your tour from Albufeira Marina, where you'll set off on the spacious and comfortable catamaran. From here you'll have the opportunity to enjoy the views of the beautiful rock formations and deserted beaches. The team will tell you more about our fantastic coastline and all its hidden secrets. Relax to some nice music and enjoy a cool drink. Visit the beautiful caves and rock formations as far as Benagil (Cathedral Cave). Head back east towards the marina before stopping off for a swim in the sea. * The duration of the trip can be in between 2 hours and 2 hours and 30 minutes.

Bilet wstępu do parku rozrywki Zoomarine Algarve

Bilet wstępu do parku rozrywki Zoomarine Algarve

Odwiedź wraz z rodziną park rozrywki Zoomarine Algarve. Poświęć cały dzień, by dowiedzieć się więcej o morzu, zażyć relaksu i doświadczyć emocji. Wybierz się na pokaz delfinów, zwiedź oceanarium, odpręż się w strefie Zoomarine Beach i zabierz dzieci do przygotowanych dla nich kącików edukacyjnych. Podziwiaj wspaniały pokaz umiejętności delfinów, który nie tylko bawi, ale też uczy. Przyjrzyj się lwom morski oraz fokom i przespaceruj się po zaczarowanym lesie pośród drapieżnych i tropikalnych ptaków. Dowiedz się więcej o niezwykłym podwodnym świecie mórz i oceanów, odwiedzając oceanarium. Obszar edukacyjny obejmuje ponad 20 tematycznych ekosystemów. Na zakończenie dnia spłyń pontonem po rwącej rzece. Będzie to zabawny i ekscytujący spływ. Zrelaksuj się w nowej strefie wodnych atrakcji Zoomarine Beach, która obejmuje otoczony białym piaskiem basen z falą, zjeżdżalnie wodne, baseny oraz wodny plac zabaw.

Albufeira: Obserwacja delfinów i rejs łodzią do jaskini Benagil

Albufeira: Obserwacja delfinów i rejs łodzią do jaskini Benagil

Wejdź na pokład małej łodzi w marinie Albufeira i podróżuj wzdłuż wybrzeża Algarve przez 18 kilometrów. Ciesz się oglądaniem delfinów w ich naturalnym środowisku z komentarzem przewodnika i biologa morskiego. Zobacz latarnię morską Alfanzina i nadmorską jaskinię Benagil. Podróżuj z kapitanem posiadającym specjalistyczną wiedzę na temat tej części wybrzeża. Popłyń do latarni morskiej Alfanzina i zachwyć się plażami i formacjami skalnymi po drodze. Podziwiaj wspaniałe jaskinie morskie, w tym słynne formacje skalne jaskini Benagil. Jeśli pozwolą na to warunki, ochłodź się kąpielą w morzu, a następnie poszukaj uroczych delfinów, które bawią się w wodzie. Poczuj morską bryzę na twarzy, podziwiając malownicze widoki. Dowiedz się więcej o otaczającym życiu morskim od lokalnego biologa morskiego na pokładzie. Uwaga: W ramach przeglądu programu przybrzeżnego Algarve dostęp do jaskiń Benagil może w dowolnym momencie podlegać ograniczeniom, a Seacret-Tours nie ponosi odpowiedzialności, jeśli portugalskie władze morskie zdecydują w krótkim czasie o zamknięciu dostępu do nich.

Albufeira: Rejs łodzią parasailingu

Albufeira: Rejs łodzią parasailingu

Go for an exhilarating parasailing boat trip off the coast of Albufeira, taking in the panoramic sights of Portugal’s beautiful resort city and sandy beaches. For a thrilling 10 minutes, feel the wind in your face while flying over the water, and enjoy the scenery from a bird's-eye view. This activity starts from Albufeira Marina, where the crew will share a safety briefing, and you'll be given a life jacket and a harness that will connect to your parachute. After boarding the boat, you'll head out onto the open waters. The skipper will strap you into the harness, open the parachute, and slowly release the cable to start the flight. Reach a height of up to 80 meters and feel the adrenaline rush as you fly above the ocean for an unforgettable experience. The overall boat ride lasts up to 1. 5 hours depending on the number of guests. Single and triple flights are subject to sea conditions and techniques. After everyone has a chance to fly, enjoy the boat ride back to the marina.

Albufeira: terenowa wycieczka quadem w 90 minut

Albufeira: terenowa wycieczka quadem w 90 minut

Podczas tej wycieczki z Albufeiry wybierz quada z 1 lub 2 miejscami. Ta wycieczka jest odpowiednia dla początkujących, rodzin z nastolatkami i zapalonych nowicjuszy. Po odprawie na temat bezpieczeństwa będziesz jeździć quadem o pojemności 300 cm3 po wsi, gdzie będziesz mógł stawić czoła różnym wyzwaniom i sprawdzić swoje umiejętności. Nasz pilot wycieczki wskaże Ci trasę i ustali tempo, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Idealny wybór dla tych, którzy zastanawiają się nad czymś odważnym i innym do zrobienia w Algarve.

Algarve: Bilety wstępu do parku wodnego

Algarve: Bilety wstępu do parku wodnego

Zarezerwuj bilet całodniowy do Aquashow Park, największego i najpopularniejszego parku wodnego i tematycznego w Portugalii. Ciesz się licznymi atrakcjami i terenami rekreacyjnymi rozsianymi po całym parku z odkrytym basenem, miejscami dla dzieci, zjeżdżalniami, restauracjami i barami. Znajdź różnorodne zjeżdżalnie dla wszystkich grup wiekowych, w tym 32-metrowe zjeżdżalnie Kamikadze, które dają wrażenie surfowania na dużej fali, Speed Race, gdzie możesz rywalizować z innymi gośćmi, White Fall, który zaprasza najodważniejszych na wyjątkową zjeżdżalnię, i Wild Snake na przejażdżkę w ciemność. Jeśli odwiedzasz z maluchami, zabierz je do świata miniparków, aby zapewnić sobie zabawę i bezpieczną zabawę ze zjeżdżalniami i innymi wodnymi atrakcjami. Zrelaksuj się w basenie, jacuzzi lub na terenach zielonych z leżakami. Wypróbuj jedną z głównych atrakcji parku, basen z falami, symulujący prawdziwe fale morskie. Znajdź największą kolejkę wodną w Europie, osiągającą maksymalną prędkość 70 kilometrów na godzinę. Wybierz się na tematyczną przejażdżkę Air Race, podczas której siedzisz w prawdziwym samolocie, wykonując akrobacje i akrobacje. Kolejną główną atrakcją tematyczną jest Top Swing, 12-metrowe wahadło, które umożliwia obrót o 110 stopni. Udaj się do obszaru pokazów, aby obejrzeć pokazy ptaków drapieżnych, ptaków egzotycznych i gadów. Po nabraniu apetytu udaj się do jednego z barów z przekąskami lub do grilla. Można również znaleźć mały sklep z pamiątkami, przebieralnie, szafki i inne udogodnienia.

Często zadawane pytania dotyczące: Albufeira

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Albufeira?

Najlepsze atrakcje to:

Albufeira: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Albufeira

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Albufeira to:

Albufeira – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Albufeira: Najciekawsze atrakcje

Albufeira: Wycieczki i bilety

Portugalia: Ciekawe miejsca

Albufeira: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Albufeira? Kliknij tutaj.

Albufeira: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(19 007 recenzji)

Wszystko było świetne! Byliśmy bardzo spóźnieni i pozwolono nam nie odprawiać się, ale bezpośrednio udać się na łódź. Podobała nam się trasa i podejście, które stworzyli. Zgodnie z obietnicą wycieczka obejmowała delfiny i jaskinie. To nasz drugi raz z nimi i będziemy wracać.

Cóż za fantastyczna wycieczka! Wszystkim się podobało, nawet 82-letniej babci!! Widziałem wiele delfinów, piękną okolicę, bardzo przyjaznych przewodników. Zdecydowanie polecam!!

To było wspaniałe doświadczenie. Moja jedyna uwaga jest taka, że myślałem, że uda nam się wyjść na kilka minut do jaskini Benagil, więc było to trochę rozczarowujące.

Naprawdę wspaniale, widzieliśmy wiele delfinów i jaskiń. Załoga była wielojęzyczna, bardzo kompetentna i przyjazna

Bardzo miło spędzony czas z Hugo i Victorem. Mamy okazję zobaczyć delfiny i jaskinie.