Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Albufeira

Poznaj plaże, życie nocne i tradycyjną portugalską kulturę tej starej wioski rybackiej.

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 147
Sortuj według:
Strona 1 z 10

Często zadawane pytania dotyczące: Albufeira

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Albufeira?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Albufeira

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Albufeira to:

Faro

Albufeira: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Albufeira? Kliknij tutaj.

Albufeira: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 18 594 opinii

Po prostu wykwintne. Ta wycieczka była prowadzona przez lidera Pedro i jego zespół, Dominique i Renato. Pedro jest bardzo doświadczony, kompetentny, a przede wszystkim sprawił, że nasza wycieczka była przyjemna dzięki wrodzonemu poczuciu humoru i dowcipu. Mieliśmy ogromne szczęście i rzeczywiście zauważyliśmy WIELE delfinów (jednak nie można tego zagwarantować, proszę pamiętać) i odbyliśmy bardzo przyjemną wizytę w jaskiniach i okolicy. Z całego serca polecamy to. Pogoda w Algarve między 27 a 30 grudnia była pięknie jasna i ciepła w porównaniu do Wielkiej Brytanii, skąd pochodzimy! Ta aktywność jest odpowiednia dla całej rodziny, a dzieci miały okazję „nawigować” łodzią!

Niesamowity dzień, świetny stosunek jakości do ceny! Pokładowy biolog morski był bardzo kompetentny i przyjazny! Mieliśmy szczęście z pogodą, a także mieliśmy szczęście zobaczyć delfiny poza sezonem z mniejszą liczbą łodzi! W 100% poleciłbym każdemu, kto odwiedza Algarve! Dodam, że dobrze byłoby założyć nieprzemakalne spodnie i kurtkę! dzięki i mam nadzieję do zobaczenia ponownie!

Załoga była przyjazna i zwracała uwagę na nasze bezpieczeństwo. Poinformowali nas o miejscach, które odwiedziliśmy. Nie spodziewaliśmy się zobaczyć delfinów, ale tak się stało. To było niezapomniane przeżycie. Ponieważ załoga zwracała uwagę na nasze potrzeby, poleciłbym rozważenie firmy w celu rezerwacji jaskini i obserwacji delfinów.

Świetny przewodnik. Dobra zabawa, bez delfinów, co było wstydem, ale nic na to nie poradzę. linia brzegowa była niesamowita do zobaczenia

Świetny !! Delfiny tam były! Zwiedzanie wybrzeża z widokami na klify i eksploracją jaskiń było naprawdę idealne! Do zrobienia !