Atrakcje i wycieczki
Tavira

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Tavira

Na jakich wycieczkach w: Tavira obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Tavira: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tavira? Kliknij tutaj.

Tavira: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 424 opinii

Świetny park, akurat kiedy my byłyśmy był otwarty od 9 do 17, i cały ten czas tam spędziłyśmy, ani chwilę się nie nudząc :) Plusem wizyty w listopadzie jest bardzo mała liczba osób - zero kolejek np. do zjeżdżalni (które szczerze polecamy). Pokazy z udziałem zwierząt wspaniałe, nastawione na edukację i zorganizowane tak, żeby na każdy udało się przyjść. Rewelacyjne akwarium, zwierzęta morskie, których jeszcze nie widziałyśmy (chociaż już w wielu takich miejscach byłyśmy), piękne eksponaty. No i delfiny... wisienka na torcie :) Polecamy gorąco!

Wspaniale!! Stworzone magiczne wspomnienia

Co za wspaniały dzień! Wszystkie pokazy były wspaniałe, uwielbialiśmy delfiny i wszystkie ptaki. Bawiliśmy się w basenach, chociaż woda była zimna (byliśmy w kwietniu). Możesz dostać bilet na powrót w ciągu 10 dni za 8 euro, co da ci dzień na korzystanie z basenów, a także dzień na oglądanie pokazów i zwierząt.

wspaniały pokaz delfinów -

Jedynym problemem było zbyt wiele słów w dwóch językach na temat recyklingu, dbania o planetę itp. Tak, wiemy o tym. Lepiej mieć trzy minuty na naukę niż dziesięć, co może być nudne dla małych dzieci. Chcieliśmy kupić kapelusz przeciwsłoneczny, ale byli tylko w sklepie z pamiątkami, gdy wychodzili.

Karolina 10 - Zabawa, dobre doświadczenie, każde miejsce, które odwiedziłem było bardzo dobre i chciałbym wrócić.

Świetny park, piękne animacje, szkoda, że nie tłumaczą na francuski