Atrakcje i wycieczki Sesimbra

Często zadawane pytania dotyczące: Sesimbra

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Sesimbra?

Najlepsze atrakcje to:

Sesimbra: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sesimbra? Kliknij tutaj.

Sesimbra: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1837 opinii

To była cudowna wycieczka

To była świetna wycieczka, my 5 (2 osoby dorosłe, 2 nastolatki i małe dziecko) mieliśmy motorówkę tylko dla siebie. Przewodnik i kapitan najwyraźniej starali się znaleźć mieszkającą tam rodzinę. Widok był znakomity i naprawdę mogliśmy zobaczyć rodzinę delfinów. Podążaliśmy za rodziną delfinów przez około pół godziny (zdecydowanie dłużej niż inne (pełne) łodzie, które do nas dołączyły), dopóki nie musieliśmy wracać. W drodze powrotnej poczęstowano nas zimnym napojem. Na wodzie spędziliśmy około 3,5 godziny. Zdecydowanie możemy polecić tę wycieczkę!

Wspaniała wycieczka! Szczęście nam sprzyjało: wspaniała pogoda i spokojne morze. Przewodnik i pilot są bardzo gościnni. Tuż po naszym wypłynięciu mogliśmy obserwować z przodu łodzi około trzydziestu skaczących wokół nas delfinów. Następnie szliśmy wzdłuż wybrzeża, aby obserwować klify, jaskinie i prawie sekretne plaże. Zakotwiczyliśmy w pięknym miejscu, gdzie mogliśmy popływać w turkusowej wodzie. Bardzo piękne wspomnienie i magiczna chwila dla dzieci! Do zrobienia ponownie bezbłędnie.

Ogólnie wycieczka była dobra, a degustacja wina i wizyta w winnicach była bardzo pouczająca. Odwiedziłem także lokalny warsztat kafelkowy, który nie został oficjalnie podany w opisie wycieczki. Nie miałem czasu odwiedzić żadnego z zamków w Palmela lub Sensimbra i należy go usunąć z opisu wycieczki. Czas spędzony w Sesimbrze był więcej niż wystarczający, aby zdobyć trochę jedzenia lub nawet zrobić szybkie nurkowanie na doskonałej plaży, jeśli pozwala na to pogoda!

Nasz przewodnik, Joao, był świetny. Bardzo dobrze poinformowany o historii obszaru, w którym byliśmy, i wiedział, gdzie się zatrzymać, aby uzyskać najlepsze zdjęcia. Dwa przystanki na degustację wina były świetne, bardzo różne od siebie. Jedna była małą firmą rodzinną, a druga była ważnym graczem w branży winiarskiej.

Doskonała obsługa i łódź!

Chciałbym ponownie odbyć tę podróż po powrocie do Portugalii. Widzieliśmy wiele pięknych delfinów, a nasz przewodnik i kapitan byli wspaniali!