Atrakcje i wycieczki Vilamoura

Przystań, plaże i pola golfowe – to tylko niektóre z atrakcji tego luksusowego kurortu Algarve.

Często zadawane pytania dotyczące: Vilamoura

Vilamoura: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Vilamoura? Kliknij tutaj.

Vilamoura: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1576 opinii

Naprawdę doświadczona i kompetentna załoga. Cieszę się, że poszliśmy na żebro, w przeciwieństwie do dużej łodzi, o wiele więcej zabawy dla dzieci i tylko my na łodzi. Zaczęliśmy od planu wycieczki, ale kapitan słyszał o kilku obserwacjach delfinów, więc sprawdziliśmy, czy nie jesteśmy szczęśliwi, gdy pobiegniemy tam tak szybko, jak to możliwe - ustaw w kolejce świetną zabawę latając nad falami, aby znaleźć dużą grupę delfinów. Pierwsze tam:) Rodzina była bardzo podekscytowana, widząc delfiny, warte kosztów tego doświadczenia. Bardzo kompetentny biolog morski jako gospodarz dopełnił fantastycznego doświadczenia. Dzięki wielkie!

Niesamowita wycieczka ze świetnym przewodnikiem, który był biologiem morskim, który naprawdę wiedział, o czym mówi! Poszliśmy do wszystkich jaskiń w Benagil i wokół niego (w tym tajnej dodatkowej!), spędziliśmy kilka godzin informacyjnych, zobaczyliśmy niesamowite delfiny i świetnie się bawiliśmy. Podczas naszego pobytu w Vilamoura wybraliśmy się na dwudniowe wycieczki i ta była zdecydowanie najlepsza!

Absolutnie niesamowite przeżycie. Rejs łodzią był świetną zabawą. Jaskinie były absolutnie piękne i widzieliśmy absolutnie mnóstwo delfinów. Zauważyli je ponownie w drodze do domu i zrobili objazd, żebyśmy mogli je znowu zobaczyć. Zajęło to dodatkowe 35 minut ich czasu i byliśmy bardzo wdzięczni. Taki niesamowity dzień, dziękuję

Francisco i kapitan byli absolutnie genialni. Mieliśmy największe szczęście widząc dziesiątki delfinów różnych odmian i cieszyliśmy się wspaniałą pogodą i możliwościami robienia zdjęć dzięki mniejszej liczbie turystów o tej porze roku.

Excellent equipa, great versátil e muito simpática e attentivos. Muitos parabéns por toda a organização excelente e muitos obrigada por toda a atenção. Recomendo esta actividade top. Susana Silva