Atrakcje i wycieczki
Lizbona

Jedno z najstarszych miast Europy słynące z ceramicznych płytek, zabytkowych budynków i tętniącej życiem kultury.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Lizbona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lizbona? Kliknij tutaj.

Lizbona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 66 043 opinii

Cudowne doświadczenie od odbioru do dostawy! Nasz przewodnik Andre Feldman sprawił, że ten dzień był przyjemny, niezapomniany i znaczący, z całą historią i interesującymi faktami o Fatimie, Nazare i Obidos! A nawet udało się zrobić szybkie przystanki, aby umożliwić robienie zdjęć. Czas przeznaczony na każdą czynność był wystarczający, a udział w części niedzielnego nabożeństwa był wspaniałym doświadczeniem. Zdecydowanie polecam tę podróż, ale nie mogę zagwarantować, że dostaniesz Andre Feldmana!

To było wspaniałe doświadczenie! Mam lekką obsesję na punkcie muzyki i naprawdę nie mogłem się tego doczekać. Zdecydowanie mi się podobało. Przewodnik (tajski) był doskonały. Była bardzo przyjazna, kompetentna i sprawiła, że doświadczenie było zabawne, zabawne i interesujące. Muzyka była fantastyczna i bardzo smakowało mi również jedzenie. Ustawienie było bardzo ładne, a kelner był bardzo przyjazny i zabawny.

Absolutnie uwielbiałem to doświadczenie. Poszliśmy w deszczowy dzień bardzo wcześnie rano. Nie było dużego tłumu, więc mogliśmy z łatwością zwiedzić Pałac i tereny. Gorąco polecam!

La guía fue muy amena y entusiasta par explicarnos la historia del Fado

Bardzo dobry przewodnik angielsko języczny Beatrice.