Atrakcje i wycieczki
Stavanger

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Stavanger

Na jakich wycieczkach w: Stavanger obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Stavanger: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stavanger? Kliknij tutaj.

Stavanger: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 149 opinii

Co mogłem powiedzieć!? Wycieczka była wyjątkowo idealna, wszystko było dobrze zorganizowane i wszystko szło dobrze, pogoda była świetna, a widoki i miejsca po prostu zdumiewające, cieszyłem się każdą chwilą wycieczki z firmą Lysefjorden Adventure i to sprawiło, że wybrałem się z nimi na kolejną wycieczkę Kjerag następnego dnia i zgadnij co! była również idealna jak druga, w każdym razie wycieczki z Lysefjorden Adventure są koniecznością, gdy odwiedzasz Stavanger i zawsze będę polecać to osobom, które planują tam odwiedzić. Chcę również skorzystać z okazji, aby podziękować mojemu przewodnikowi Hege z obu wycieczek, ta kobieta jest niezwykle niesamowita i profesjonalna, wszystko zaplanowała idealnie i ułatwiła nam wszystko, nawet zabrała nas do niesamowitych tajnych miejsc, o których wiedzą tylko miejscowi, ona wyjaśniłem wszystko o miejscach i historii tego, jednego z najlepszych przewodników, jakich kiedykolwiek spotkałem w moim życiu, a jeśli czytasz ten Hege, chciałbym ci powiedzieć,

Wycieczka była absolutnie niesamowita, a widok był spektakularny. Nasz przewodnik (Michael) był kompetentny, przyjazny i bardzo doświadczony alpinista; czyniąc i tak już wspaniałą wędrówkę jeszcze bardziej fantastyczną. Polecam, aby ludzie uznali wędrówkę za co najmniej umiarkowaną, ponieważ przez dłuższy czas trzeba wspinać się na kilka stromych podjazdów. Dodatkowo, jeśli wybierasz się na wędrówkę zimą, upewnij się, że jesteś przygotowany na ciepłe ubrania (kilka warstw), prawdziwe buty turystyczne, kurtkę przeciwdeszczową, plecak i kolce. Pogoda szybko się zmienia, a wędrowcy powinni być przygotowani na zmieniający się klimat.

Mimo deszczu i zimnego wiatru na górze, wrażenia są absolutnie niezapomniane! Widoki zapierają dech w piersiach. Nasza przewodniczka, Hega, była bardzo miła i profesjonalna, zadbała o nas, abyśmy nie zmarzli i nie zmarzli. Wędrówka wymaga pewnych podstawowych umiejętności, ubrania muszą być odpowiednie do pogody (zwłaszcza jeśli jest deszczowo i wietrznie), bardzo ważne jest noszenie butów turystycznych, ponieważ po drodze jest wiele śliskich kamieni (rodzaj spojrzeń). Moja rada - nie rezygnuj z wędrówki, jeśli pogoda nie dopisuje i masz dobre ubrania. Przewodnik anuluje ją, jeśli pogoda nie pozwoli na bezpieczną wędrówkę.

Mimo pecha do pogody, jazda była bardzo przyjemna. Wygodna łódź, bardzo odpowiednia do nawigacji turystycznej, dobra obsługa na pokładzie. Oprowadzili nas przez piękne miejsca.

Niesamowite doświadczenie Zdecydowanie polecam to. Nasz przewodnik był cudowny i sprawił, że dzień był świetną zabawą!