Stavanger

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Stavanger: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stavanger? Kliknij tutaj.

Stavanger: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 200 opinii

Wycieczka była absolutnie niesamowita, a widok był spektakularny. Nasz przewodnik (Michael) był kompetentny, przyjazny i bardzo doświadczony alpinista; czyniąc i tak już wspaniałą wędrówkę jeszcze bardziej fantastyczną. Polecam, aby ludzie uznali wędrówkę za co najmniej umiarkowaną, ponieważ przez dłuższy czas trzeba wspinać się na kilka stromych podjazdów. Dodatkowo, jeśli wybierasz się na wędrówkę zimą, upewnij się, że jesteś przygotowany na ciepłe ubrania (kilka warstw), prawdziwe buty turystyczne, kurtkę przeciwdeszczową, plecak i kolce. Pogoda szybko się zmienia, a wędrowcy powinni być przygotowani na zmieniający się klimat.

Zdumiewający! Nasz przewodnik był doskonały. Pomógł mi podczas wędrówki, wyjaśnił wiele zabawnych faktów po drodze i wszystko w ogóle. Był bardzo przyjazny i radosny. Sama wędrówka była piękna. Jak na obrazku!

Mimo pecha do pogody, jazda była bardzo przyjemna. Wygodna łódź, bardzo odpowiednia do nawigacji turystycznej, dobra obsługa na pokładzie. Oprowadzili nas przez piękne miejsca.

Jacob był bardzo pomocny i uprzejmy.

Sugestia może być taka, że mile widziane są małe wskazówki dotyczące robienia zdjęć, ponieważ nie przyszło nam do głowy robić zdjęcia widoku z boku Pulpit Rock.

Niesamowite doświadczenie Zdecydowanie polecam to. Nasz przewodnik był cudowny i sprawił, że dzień był świetną zabawą!