Atrakcje i wycieczki
Svolvær

Svolvær – nasze najbardziej polecane atrakcje

Ze Svolvær: Cichy rejs po Trollfjordzie na Lofotach

1. Ze Svolvær: Cichy rejs po Trollfjordzie na Lofotach

Odkryj fiord Trollfjord podczas ekologicznego, wygodnego i relaksującego rejsu katamaranem z doświadczonym przewodnikiem i załogą. Dowiedz się więcej o dzikich zwierzętach, które zobaczysz po drodze, w tym orłach, a także odkryj, co znajduje się pod wodą za pomocą podwodnego drona. Wypłyń rano z portu Svolvær w kierunku oddalonego o około godzinę drogi fiordu Trollfjord. Po drodze podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z wygodnych kajut z panoramicznymi oknami i z wielopoziomowych pokładów. Zobacz tajemnicze głębiny fiordu z wyjątkowej perspektywy dzięki niesamowitemu podwodnemu dronowi. Jak myślisz, co kryje się pod powierzchnią? Spędź tu trochę czasu i podziwiaj orły bieliki szybujące na tle strzelistych gór. Zaangażowana załoga opowie Ci o dzikiej przyrodzie, krajobrazie i historii wytrzymałych społeczności, które żyją na tych wspaniałych nadmorskich terenach. Na pokładzie można kupić szeroki wybór napojów i lokalnych posiłków.

Ze Svolvaer: safari orłów morskich do Trollfjord

2. Ze Svolvaer: safari orłów morskich do Trollfjord

Zanurz się w dramatycznej scenerii Trollfjorden podczas malowniczej wycieczki łodzią ze Svolvaer. Podziwiaj orły morskie latające nad tobą i poznaj historię Wikingów w okolicy podczas podróży przez fiord. Pamiętaj, aby zrobić wspaniałe zdjęcia, które pomogą Ci zapamiętać to wyjątkowe przeżycie. Rozpocznij safari z orłami morskimi od nabrzeża w Svolaerr. Przed wpłynięciem do Trollfjorden popłyń łodzią przez piękną cieśninę Raftsundet. Skorzystaj z otwartej łodzi, aby docenić jej spektakularne naturalne piękno. Posłuchaj o bitwie pod Trollfjord i głównych miejscach epoki wikingów. Sprawdź, czy uda Ci się dostrzec majestatyczne orły bieliki o największej rozpiętości skrzydeł na świecie, o długości dochodzącej do 2,65 metra. Miej aparat gotowy do robienia zdjęć tym ptakom, a jeśli masz szczęście, zobacz, jak krążą nad łodzią.

Ze Svolvær: Rejs RIB Sea Eagle Safari Trollfjord

3. Ze Svolvær: Rejs RIB Sea Eagle Safari Trollfjord

Odkryj Trollfjord, obszar z jedną z największych populacji orłów bielików w całej Europie, podczas rejsu RIB z przewodnikiem. Wyrusz na malowniczą przygodę ze Svolvær podczas wycieczki, która zapewni Ci bezpieczeństwo, wyposażając Cię w ciepłą kamizelkę pływającą, kamizelkę ratunkową, gogle i rękawiczki. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w biurze organizatora zajęć, które znajduje się na głównym placu w Svolvær. Zacznij od odprawy na temat bezpieczeństwa i przygotuj się przed wypłynięciem w wysokiej jakości łódź RIB, która zapewnia doskonałą zwrotność. Daj się otoczyć wyjątkową przyrodą Lofotów. Podziwiaj widoki z wody na wysokie góry zanurzające się bezpośrednio w morzu, idylliczne zatoki z krystalicznie czystą wodą i kredowobiałe piaszczyste plaże. Zbliż się do zwierząt i ciesz się bardziej intymnymi wrażeniami na łodzi RIB. Po drodze rób postoje, aby robić zdjęcia i słuchać przewodnika, który opowiada zabawne i interesujące fakty na temat przyrody i historii tego obszaru. Na koniec podróży wróć do miejsca spotkania z niezapomnianymi wspomnieniami.

Ze Svolvaer: rejs Trollfjorden Wildlife RIB Cruise

4. Ze Svolvaer: rejs Trollfjorden Wildlife RIB Cruise

Poznaj górzyste Lofoty od strony wody i podziwiaj uderzający naturalny krajobraz podczas rejsu statkiem do Trollfjord. Dołącz do swojego profesjonalnego przewodnika i wsiądź na RIB ze Svolvaer, aby zobaczyć różnorodne ptaki i dzikie zwierzęta. Jeśli masz szczęście, możesz zobaczyć zarówno orły, jak i foki. Wyrusz z centrum Svolvaer i popłyń przez cieśninę Øyhellsundet aż do Trollfjord. Znajdź zabytki, piaszczyste plaże i jeden z najbardziej spektakularnych fiordów Norwegii, otoczony niewiarygodnie stromymi górami. Odwiedź wielorybniczą wyspę Skrova z jej uroczym portem. Podziwiaj niezrównaną norweską scenerię, gdy lokalny przewodnik opowie Ci wszystko o okolicy, jej naturalnych zabytkach i różnych gatunkach dzikich zwierząt, które zobaczysz po drodze.

Svolvær: Polowanie na zorzę polarną na Lofotach przez Van z przekąskami

5. Svolvær: Polowanie na zorzę polarną na Lofotach przez Van z przekąskami

Zwiększ swoje szanse na zobaczenie zorzy polarnej dzięki tej wycieczce z przewodnikiem z profesjonalnym fotografem z Svolvær. Po drodze zrób sobie przerwę na ogrzanie się gorącym napojem i smaczną przekąską. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w hotelu Svinøya Rorbuer i wskocz na pokład przestronnej, klimatyzowanej furgonetki. Zrelaksuj się w drodze do strategicznych miejsc na Lofotach, które znajdują się tuż pod środkiem owalu zorzowego (pas otaczający bieguny geomagnetyczne, gdzie jest największa szansa na dostrzeżenie świateł). Miej przewodnika, który wykorzysta swoją wiedzę na temat ziemskich systemów pogodowych na Lofotach i informacje o pogodzie kosmicznej w poszukiwaniu najbardziej niesamowitego widowiska na Ziemi. Uzyskaj szczegółowe wyjaśnienie mechaniki zorzy polarnej. Posłuchaj historii, które wyjaśniają, jak różne kultury postrzegały zorzę polarną, w tym tę zwaną na Lofotach. Rób najlepsze zdjęcia świateł, korzystając z pomocy profesjonalnego przewodnika fotografa. Po zakończeniu wycieczki wróć do punktu początkowego.

Svolvær: Wyprawa wędkarska na Lofoty

6. Svolvær: Wyprawa wędkarska na Lofoty

Podczas naszych wypraw wędkarskich możesz doświadczyć łowienia wszelkiego rodzaju ryb. Jeśli chcesz, możesz zabrać ze sobą złowioną rybę i przygotować własny obiad. Rejs trwa około 3 godzin tradycyjną północno-norweską łodzią rybacką po Morzu Lofockim. Usłyszycie historie/legendy o wędkarstwie na Lofotach i, co najważniejsze, będziecie mogli spróbować łowienia ryb. Jeśli nigdy wcześniej nie łowiłeś i nie jesteś pewien, czy sobie poradzisz, nie martw się, nasz doświadczony kapitan nauczy Cię wszystkich podstaw, abyś mógł cieszyć się bezpiecznym łowieniem. Lofoty słyną z dużej ilości ryb, więc tutaj masz okazję złowić dużą rybę i zyskać pamiątkę na całe życie! Latem często łowi się mintaja, plamiaka, makrelę i dorsza przybrzeżnego, ale często łowi się także kły, solę, flądrę i halibuta. Przyjrzyj się innym popularnym gatunkom ryb, które możesz tu złowić. MS Luna to dobrze utrzymana tradycyjna łódź rybacka, podobna do tych, których używano w dawnych czasach na Lofotach. Na pokład naszej łodzi rybackiej zabieramy maksymalnie 12 osób, ponieważ naszą koncepcją jest zapewnienie wszystkim naszym gościom dobrych wrażeń i wystarczającej ilości miejsca, aby cieszyć się tym wyjątkowym i ekskluzywnym doświadczeniem, aby każdy miał wystarczająco dużo miejsca i wędek. Oczywiście wycieczka ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko wędkowanie. Będziesz otoczony wyjątkową przyrodą Lofotów z tysiącmetrowymi górami zanurzającymi się bezpośrednio w morzu, idyllicznymi zatokami z krystalicznie czystą wodą i kredowobiałymi piaszczystymi plażami, żeby wymienić tylko kilka. Jeśli będziemy mieli szczęście, możemy nawet zobaczyć bieliki, wieloryby, morświny, rekiny i foki. Poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa, dlatego będziesz wyposażony w ciepły kombinezon pływakowy i kamizelkę ratunkową. Na pokładzie Luny kawa będzie wliczona w cenę biletu. Na pokładzie nie serwujemy jedzenia, ale możesz oczywiście zabrać ze sobą własne jedzenie. Jeśli zmarzniesz i będziesz musiał się trochę ogrzać, możesz pozostać w kabinie. Na pokładzie znajdują się także toalety.

Ze Svolvær: Wycieczka vanem z przewodnikiem po zorzy polarnej

7. Ze Svolvær: Wycieczka vanem z przewodnikiem po zorzy polarnej

Zostaniesz odebrany z biura informacji turystycznej w Svolvær i wskoczysz na pokład klimatyzowanej furgonetki, aby rozpocząć przygodę w poszukiwaniu zorzy polarnej, obowiązkowego doświadczenia arktycznego, które wywołuje spontaniczny zachwyt. Zwiększ swoje szanse na zobaczenie olśniewających świateł z pomocą przewodnika, który zabierze Cię do obszarów, w których prawdopodobnie się pojawią, takich jak malowniczy Vågan. Znajdź obszary z czystym niebem i najlepszymi warunkami do oglądania. Pozwól, aby piękno norweskiej dziczy zaparło Ci dech w piersiach. Zabierz ze sobą aparat fotograficzny i statyw, aby zrobić wspaniałe zdjęcia świateł. Po zakończeniu wycieczki wróć do miejsca spotkania.

Svolvær: Odkrywca przyrody w rakietach śnieżnych

8. Svolvær: Odkrywca przyrody w rakietach śnieżnych

Na początek udaj się do siedziby lokalnego partnera na nabrzeżu portu w Svolvær. Twój przewodnik przywita Cię i dopasuje odpowiednie rakiety śnieżne i kijki, zanim wyruszysz minibusem w drodze do punktu początkowego w pobliżu Svolvær. Rakiety śnieżne to łatwy sposób na zbliżenie się do natury bez zbytniego wysiłku. Każdy może z nich korzystać. Z doświadczonym przewodnikiem wyrusz w 3-godzinną wycieczkę z przewodnikiem po Lofotach. Spacerując po oszałamiającej dziczy, posłuchaj intrygujących historii swojego przewodnika. Udasz się także do najlepszych lokalizacji, aby zobaczyć widoki i zdjęcia. Nie zapomnij aparatu.

Lofoty: Wędkarska przygoda

9. Lofoty: Wędkarska przygoda

Wyrusz na niezapomnianą przygodę wędkarską w bogatych wodach Lofotów, słynących z obfitości gatunków ryb. Nasze wyprawy wędkarskie, odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych i stopni doświadczenia, oferują wyjątkową okazję do złowienia dorsza, mintaja, plamiaka i wielu innych ryb. Doświadczona załoga zapewni Ci instrukcje dotyczące technik połowu, obsługi sprzętu wędkarskiego i procedur bezpieczeństwa. Próbując swoich sił w wędkarstwie, posłuchaj wciągających opowieści o rybołówstwie, kulturze przybrzeżnej i życiu w urokliwym regionie Lofotów. Dla zainteresowanych nasza załoga może pomóc w patroszeniu i filetowaniu ryb. W drodze powrotnej przeżyj dreszczyk emocji, karmiąc ptaki morskie wnętrznościami ryb z dziennego połowu. Zapewniamy cały niezbędny sprzęt wędkarski, kombinezony termiczne, odzież przeciwdeszczową i kamizelki ratunkowe bezpłatnie. Zachęcamy uczestników do noszenia ciepłej odzieży outdoorowej odpowiedniej do pory roku. Ciesz się relaksującym doświadczeniem na pokładzie z bezpłatną kawą, ciastkami i bezalkoholowym hot toddy. Uczucie samodzielnego łowienia ryb jest doświadczeniem nie do opisania i zapraszamy Cię, abyś był jego częścią. Zabierz do domu złowione ryby, a dla dodatkowej wygody nasza załoga pomoże w przygotowaniu i zapakowaniu ryb do zabrania do domu.

Lofoty: Wycieczka konna z przewodnikiem po Hov i Hovsundzie

10. Lofoty: Wycieczka konna z przewodnikiem po Hov i Hovsundzie

Przejedź się na islandzkim koniu ze stajni Hov Gård i wybierz się na malowniczą przejażdżkę wzdłuż wybrzeża wyspy Gimsøya z przewodnikiem. Zobacz arktyczną plażę, wioskę rybacką i pozostałości po Wikingach. Najpierw spotkaj się ze swoim przewodnikiem i przedstaw się swojemu koniowi na wycieczkę. Dopasuj swój kask i posłuchaj krótkiego wprowadzenia z przewodnika na temat obsługi wodzy. Następnie rozpocznij powolną przejażdżkę po Hov, arktycznej plaży. Czasami mamy szczęście obserwować lokalne ptactwo latem, w tym majestatycznego orła bielika. Następnie skieruj się w stronę wioski rybackiej Hovsund. Po łagodnej wspinaczce i bardziej spektakularnych widokach możesz rzucić okiem na tradycyjne stojaki do suszenia ryb, przejeżdżając obok starożytnych pozostałości z epoki Wikingów, zanim wrócisz do stajni.

Wszystkie atrakcje

Svolvær – nasze najbardziej polecane atrakcje

Ze Svolvær: Cichy rejs po Trollfjordzie na Lofotach

Ze Svolvær: Cichy rejs po Trollfjordzie na Lofotach

Odkryj fiord Trollfjord podczas ekologicznego, wygodnego i relaksującego rejsu katamaranem z doświadczonym przewodnikiem i załogą. Dowiedz się więcej o dzikich zwierzętach, które zobaczysz po drodze, w tym orłach, a także odkryj, co znajduje się pod wodą za pomocą podwodnego drona. Wypłyń rano z portu Svolvær w kierunku oddalonego o około godzinę drogi fiordu Trollfjord. Po drodze podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z wygodnych kajut z panoramicznymi oknami i z wielopoziomowych pokładów. Zobacz tajemnicze głębiny fiordu z wyjątkowej perspektywy dzięki niesamowitemu podwodnemu dronowi. Jak myślisz, co kryje się pod powierzchnią? Spędź tu trochę czasu i podziwiaj orły bieliki szybujące na tle strzelistych gór. Zaangażowana załoga opowie Ci o dzikiej przyrodzie, krajobrazie i historii wytrzymałych społeczności, które żyją na tych wspaniałych nadmorskich terenach. Na pokładzie można kupić szeroki wybór napojów i lokalnych posiłków.

Ze Svolvaer: safari orłów morskich do Trollfjord

Ze Svolvaer: safari orłów morskich do Trollfjord

Zanurz się w dramatycznej scenerii Trollfjorden podczas malowniczej wycieczki łodzią ze Svolvaer. Podziwiaj orły morskie latające nad tobą i poznaj historię Wikingów w okolicy podczas podróży przez fiord. Pamiętaj, aby zrobić wspaniałe zdjęcia, które pomogą Ci zapamiętać to wyjątkowe przeżycie. Rozpocznij safari z orłami morskimi od nabrzeża w Svolaerr. Przed wpłynięciem do Trollfjorden popłyń łodzią przez piękną cieśninę Raftsundet. Skorzystaj z otwartej łodzi, aby docenić jej spektakularne naturalne piękno. Posłuchaj o bitwie pod Trollfjord i głównych miejscach epoki wikingów. Sprawdź, czy uda Ci się dostrzec majestatyczne orły bieliki o największej rozpiętości skrzydeł na świecie, o długości dochodzącej do 2,65 metra. Miej aparat gotowy do robienia zdjęć tym ptakom, a jeśli masz szczęście, zobacz, jak krążą nad łodzią.

Ze Svolvær: Rejs RIB Sea Eagle Safari Trollfjord

Ze Svolvær: Rejs RIB Sea Eagle Safari Trollfjord

Odkryj Trollfjord, obszar z jedną z największych populacji orłów bielików w całej Europie, podczas rejsu RIB z przewodnikiem. Wyrusz na malowniczą przygodę ze Svolvær podczas wycieczki, która zapewni Ci bezpieczeństwo, wyposażając Cię w ciepłą kamizelkę pływającą, kamizelkę ratunkową, gogle i rękawiczki. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w biurze organizatora zajęć, które znajduje się na głównym placu w Svolvær. Zacznij od odprawy na temat bezpieczeństwa i przygotuj się przed wypłynięciem w wysokiej jakości łódź RIB, która zapewnia doskonałą zwrotność. Daj się otoczyć wyjątkową przyrodą Lofotów. Podziwiaj widoki z wody na wysokie góry zanurzające się bezpośrednio w morzu, idylliczne zatoki z krystalicznie czystą wodą i kredowobiałe piaszczyste plaże. Zbliż się do zwierząt i ciesz się bardziej intymnymi wrażeniami na łodzi RIB. Po drodze rób postoje, aby robić zdjęcia i słuchać przewodnika, który opowiada zabawne i interesujące fakty na temat przyrody i historii tego obszaru. Na koniec podróży wróć do miejsca spotkania z niezapomnianymi wspomnieniami.

Ze Svolvaer: rejs Trollfjorden Wildlife RIB Cruise

Ze Svolvaer: rejs Trollfjorden Wildlife RIB Cruise

Poznaj górzyste Lofoty od strony wody i podziwiaj uderzający naturalny krajobraz podczas rejsu statkiem do Trollfjord. Dołącz do swojego profesjonalnego przewodnika i wsiądź na RIB ze Svolvaer, aby zobaczyć różnorodne ptaki i dzikie zwierzęta. Jeśli masz szczęście, możesz zobaczyć zarówno orły, jak i foki. Wyrusz z centrum Svolvaer i popłyń przez cieśninę Øyhellsundet aż do Trollfjord. Znajdź zabytki, piaszczyste plaże i jeden z najbardziej spektakularnych fiordów Norwegii, otoczony niewiarygodnie stromymi górami. Odwiedź wielorybniczą wyspę Skrova z jej uroczym portem. Podziwiaj niezrównaną norweską scenerię, gdy lokalny przewodnik opowie Ci wszystko o okolicy, jej naturalnych zabytkach i różnych gatunkach dzikich zwierząt, które zobaczysz po drodze.

Svolvær: Polowanie na zorzę polarną na Lofotach przez Van z przekąskami

Svolvær: Polowanie na zorzę polarną na Lofotach przez Van z przekąskami

Zwiększ swoje szanse na zobaczenie zorzy polarnej dzięki tej wycieczce z przewodnikiem z profesjonalnym fotografem z Svolvær. Po drodze zrób sobie przerwę na ogrzanie się gorącym napojem i smaczną przekąską. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w hotelu Svinøya Rorbuer i wskocz na pokład przestronnej, klimatyzowanej furgonetki. Zrelaksuj się w drodze do strategicznych miejsc na Lofotach, które znajdują się tuż pod środkiem owalu zorzowego (pas otaczający bieguny geomagnetyczne, gdzie jest największa szansa na dostrzeżenie świateł). Miej przewodnika, który wykorzysta swoją wiedzę na temat ziemskich systemów pogodowych na Lofotach i informacje o pogodzie kosmicznej w poszukiwaniu najbardziej niesamowitego widowiska na Ziemi. Uzyskaj szczegółowe wyjaśnienie mechaniki zorzy polarnej. Posłuchaj historii, które wyjaśniają, jak różne kultury postrzegały zorzę polarną, w tym tę zwaną na Lofotach. Rób najlepsze zdjęcia świateł, korzystając z pomocy profesjonalnego przewodnika fotografa. Po zakończeniu wycieczki wróć do punktu początkowego.

Svolvær: Wyprawa wędkarska na Lofoty

Svolvær: Wyprawa wędkarska na Lofoty

Podczas naszych wypraw wędkarskich możesz doświadczyć łowienia wszelkiego rodzaju ryb. Jeśli chcesz, możesz zabrać ze sobą złowioną rybę i przygotować własny obiad. Rejs trwa około 3 godzin tradycyjną północno-norweską łodzią rybacką po Morzu Lofockim. Usłyszycie historie/legendy o wędkarstwie na Lofotach i, co najważniejsze, będziecie mogli spróbować łowienia ryb. Jeśli nigdy wcześniej nie łowiłeś i nie jesteś pewien, czy sobie poradzisz, nie martw się, nasz doświadczony kapitan nauczy Cię wszystkich podstaw, abyś mógł cieszyć się bezpiecznym łowieniem. Lofoty słyną z dużej ilości ryb, więc tutaj masz okazję złowić dużą rybę i zyskać pamiątkę na całe życie! Latem często łowi się mintaja, plamiaka, makrelę i dorsza przybrzeżnego, ale często łowi się także kły, solę, flądrę i halibuta. Przyjrzyj się innym popularnym gatunkom ryb, które możesz tu złowić. MS Luna to dobrze utrzymana tradycyjna łódź rybacka, podobna do tych, których używano w dawnych czasach na Lofotach. Na pokład naszej łodzi rybackiej zabieramy maksymalnie 12 osób, ponieważ naszą koncepcją jest zapewnienie wszystkim naszym gościom dobrych wrażeń i wystarczającej ilości miejsca, aby cieszyć się tym wyjątkowym i ekskluzywnym doświadczeniem, aby każdy miał wystarczająco dużo miejsca i wędek. Oczywiście wycieczka ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko wędkowanie. Będziesz otoczony wyjątkową przyrodą Lofotów z tysiącmetrowymi górami zanurzającymi się bezpośrednio w morzu, idyllicznymi zatokami z krystalicznie czystą wodą i kredowobiałymi piaszczystymi plażami, żeby wymienić tylko kilka. Jeśli będziemy mieli szczęście, możemy nawet zobaczyć bieliki, wieloryby, morświny, rekiny i foki. Poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa, dlatego będziesz wyposażony w ciepły kombinezon pływakowy i kamizelkę ratunkową. Na pokładzie Luny kawa będzie wliczona w cenę biletu. Na pokładzie nie serwujemy jedzenia, ale możesz oczywiście zabrać ze sobą własne jedzenie. Jeśli zmarzniesz i będziesz musiał się trochę ogrzać, możesz pozostać w kabinie. Na pokładzie znajdują się także toalety.

Ze Svolvær: Wycieczka vanem z przewodnikiem po zorzy polarnej

Ze Svolvær: Wycieczka vanem z przewodnikiem po zorzy polarnej

Zostaniesz odebrany z biura informacji turystycznej w Svolvær i wskoczysz na pokład klimatyzowanej furgonetki, aby rozpocząć przygodę w poszukiwaniu zorzy polarnej, obowiązkowego doświadczenia arktycznego, które wywołuje spontaniczny zachwyt. Zwiększ swoje szanse na zobaczenie olśniewających świateł z pomocą przewodnika, który zabierze Cię do obszarów, w których prawdopodobnie się pojawią, takich jak malowniczy Vågan. Znajdź obszary z czystym niebem i najlepszymi warunkami do oglądania. Pozwól, aby piękno norweskiej dziczy zaparło Ci dech w piersiach. Zabierz ze sobą aparat fotograficzny i statyw, aby zrobić wspaniałe zdjęcia świateł. Po zakończeniu wycieczki wróć do miejsca spotkania.

Svolvær: Odkrywca przyrody w rakietach śnieżnych

Svolvær: Odkrywca przyrody w rakietach śnieżnych

Na początek udaj się do siedziby lokalnego partnera na nabrzeżu portu w Svolvær. Twój przewodnik przywita Cię i dopasuje odpowiednie rakiety śnieżne i kijki, zanim wyruszysz minibusem w drodze do punktu początkowego w pobliżu Svolvær. Rakiety śnieżne to łatwy sposób na zbliżenie się do natury bez zbytniego wysiłku. Każdy może z nich korzystać. Z doświadczonym przewodnikiem wyrusz w 3-godzinną wycieczkę z przewodnikiem po Lofotach. Spacerując po oszałamiającej dziczy, posłuchaj intrygujących historii swojego przewodnika. Udasz się także do najlepszych lokalizacji, aby zobaczyć widoki i zdjęcia. Nie zapomnij aparatu.

Lofoty: Wędkarska przygoda

Lofoty: Wędkarska przygoda

Wyrusz na niezapomnianą przygodę wędkarską w bogatych wodach Lofotów, słynących z obfitości gatunków ryb. Nasze wyprawy wędkarskie, odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych i stopni doświadczenia, oferują wyjątkową okazję do złowienia dorsza, mintaja, plamiaka i wielu innych ryb. Doświadczona załoga zapewni Ci instrukcje dotyczące technik połowu, obsługi sprzętu wędkarskiego i procedur bezpieczeństwa. Próbując swoich sił w wędkarstwie, posłuchaj wciągających opowieści o rybołówstwie, kulturze przybrzeżnej i życiu w urokliwym regionie Lofotów. Dla zainteresowanych nasza załoga może pomóc w patroszeniu i filetowaniu ryb. W drodze powrotnej przeżyj dreszczyk emocji, karmiąc ptaki morskie wnętrznościami ryb z dziennego połowu. Zapewniamy cały niezbędny sprzęt wędkarski, kombinezony termiczne, odzież przeciwdeszczową i kamizelki ratunkowe bezpłatnie. Zachęcamy uczestników do noszenia ciepłej odzieży outdoorowej odpowiedniej do pory roku. Ciesz się relaksującym doświadczeniem na pokładzie z bezpłatną kawą, ciastkami i bezalkoholowym hot toddy. Uczucie samodzielnego łowienia ryb jest doświadczeniem nie do opisania i zapraszamy Cię, abyś był jego częścią. Zabierz do domu złowione ryby, a dla dodatkowej wygody nasza załoga pomoże w przygotowaniu i zapakowaniu ryb do zabrania do domu.

Lofoty: Wycieczka konna z przewodnikiem po Hov i Hovsundzie

Lofoty: Wycieczka konna z przewodnikiem po Hov i Hovsundzie

Przejedź się na islandzkim koniu ze stajni Hov Gård i wybierz się na malowniczą przejażdżkę wzdłuż wybrzeża wyspy Gimsøya z przewodnikiem. Zobacz arktyczną plażę, wioskę rybacką i pozostałości po Wikingach. Najpierw spotkaj się ze swoim przewodnikiem i przedstaw się swojemu koniowi na wycieczkę. Dopasuj swój kask i posłuchaj krótkiego wprowadzenia z przewodnika na temat obsługi wodzy. Następnie rozpocznij powolną przejażdżkę po Hov, arktycznej plaży. Czasami mamy szczęście obserwować lokalne ptactwo latem, w tym majestatycznego orła bielika. Następnie skieruj się w stronę wioski rybackiej Hovsund. Po łagodnej wspinaczce i bardziej spektakularnych widokach możesz rzucić okiem na tradycyjne stojaki do suszenia ryb, przejeżdżając obok starożytnych pozostałości z epoki Wikingów, zanim wrócisz do stajni.

Często zadawane pytania dotyczące: Svolvær

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Svolvær

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Svolvær to:

Svolvær – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Svolvær: Najciekawsze atrakcje

Svolvær: Wycieczki i bilety

Norwegia: Ciekawe miejsca

Svolvær: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Svolvær? Kliknij tutaj.

Svolvær: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(1005 recenzji)

Widzieliśmy wiele orłów morskich, łódź była piękna, przewodnicy byli wspaniali, mieliśmy wspaniały poranek i naprawdę nam się podobało! Wystarczy zauważyć, że silnik był w 100% elektryczny tylko przez około 15 minut podczas samego Trollfjordu, a po fiordzie przepływały również szybkie łodzie, więc nie można tego nazwać cichą wycieczką tylko ze względu na okoliczności, które mieliśmy w nasz poranek

Przewodnik Christoffer był bardzo miły i musieliśmy zmienić rezerwację wycieczki ze względu na pogodę (było to na początku sierpnia). Na początku może wiać. Byłoby super miło, gdyby oferowali jakieś wegańskie przekąski. Może zupa była wegańska? Ale jeśli jesteś weganinem, przynieś własne! Miło zobaczyć Trollfjord, piękne góry i kilka orłów z daleka. 😊

Rejs był bardzo miły, ze spektakularnymi widokami po drodze. Mieliśmy również okazję zobaczyć kilka orłów, a przewodnik wiele nam wyjaśnił na temat ptaków, ryb i innych zwierząt morskich. Serdecznie dziękujemy za wszelkie informacje otrzymane od przewodnika. Bardzo wygodna łódź z dużą ilością miejsca do przebywania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Muszę przyznać, że była to bardzo ciekawa i komfortowa wycieczka, mimo niesprzyjającej pogody. Krajobraz jest nadal spektakularny w deszczu. Statek był pierwszej klasy z wieloma różnymi możliwymi platformami widokowymi, a wnętrza były wygodne i ciepłe. Gorąco polecam wycieczkę.

Świetne doświadczenie, przewodnicy załogi łodzi są bardzo doświadczeni i wskazali nam kilka latających sępów. ładnie przedstawili także Trollfjord. łódź była bardzo nowa, przestronna i wygodna. Przydałoby się jednak trochę więcej miejsc na zewnątrz.