Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Tromsø

Jazda na saniach, zorza polarna i fiordy to tylko przedsmak tego, co ma do zaoferowania ta brama do Arktyki.

Tromsø: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tromsø? Kliknij tutaj.

Tromsø: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 10 574 opinii

W nocy 3 kwietnia, mogliśmy zobaczyć wiele razy dla AURORA Explosion.Kiedy wyjechaliśmy z VAN, zaczęło się show Aurora.Wytłumaczenie przewodnika jest bardzo dobre.Zwłaszcza jego porady jak ustawić ustawienia zdjęcia smartfona lub ustawienia aparatu.poprawne informacje. Użyłem aparatu Mirror-less i iPhoneSE (2020), mogłem zrobić dobre zdjęcie przez oba. W ciągu jednej nocy są 4 razy większe pokazy Aurora, To dla mnie niesamowity czas. Kiedy wróciliśmy do Tromso, Zorza polarna pokazała mi nasz powrót trasa nad naszym VAN-em. Zrozumiałem, że zależy to od warunków pogodowych na zobaczenie AURORY. Ten wieczór był idealną nocą. Doceniam również, że nasz przewodnik daje duże szanse.

Chciałbym podziękować naszemu przewodnikowi Brynjarowi za wspaniałe doświadczenie. Opuściliśmy Tromsø z dużym zachmurzeniem nieba, a Brynjar zabrał nas w odległe miejsce na północy. Przy odrobinie szczęścia niebo całkowicie się otworzyło i zaczął świt, bajka z otwartymi oczami. Nie wahaj się zarezerwować

Najlepszy Łowca Aurory w historii !! Wysoce zalecane. Być może w tym sezonie widziałem najpiękniejszą zorzę polarną. Kilka razy musieliśmy się zatrzymać, ponieważ zorza polarna się zmienia i tańczy! Zapewnione przytulne ognisko i ciepła czekolada. Po prostu zamów, nie pożałujesz!

Cudownie było być otoczonym przez tak wiele przyjaznych psów. Staliśmy przy kominku (na zewnątrz), jedząc pianki i pijąc gorącą czekoladę, skacząc na trochę aktywności na niebie, tej nocy nie było Aurory, ale dużo spadających gwiazd? Kolacja była ciekawa.

Zorza polarna zajęła trochę czasu, aby wyjść, ale kiedy się pojawiła, była fenomenalna, a przewodnik był bardzo pomocny w robieniu nam zdjęć, szczególnie tym, których telefony nie potrafiły uchwycić chwili. Całkowicie wart swojej ceny i czasu.