Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Tromsø

Jazda na saniach, zorza polarna i fiordy to tylko przedsmak tego, co ma do zaoferowania ta brama do Arktyki.

Tromsø – najciekawsze atrakcje

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 124
Sortuj według:
Strona 1 z 8

Często zadawane pytania dotyczące: Tromsø

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Tromsø?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Tromsø?

Tromsø: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tromsø? Kliknij tutaj.

Tromsø: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 13 743 opinii

Nasza wycieczka była wyzwaniem, ponieważ była ogromna burza, a deszcz i wiatry były dość ekstremalne. Nie byli w stanie odbyć kuligu, więc dali nam wybór pełnego lub częściowego zwrotu pieniędzy, jeśli zdecydowaliśmy się kontynuować. Tak się cieszę, że kontynuowaliśmy, personel był bardzo łaskawy i pomocny. Musimy nakarmić renifery, zjeść lunch i porozmawiać o kulturze Samów. Kobieta, która przedstawiła wykład, była znakomita i bardzo interesująca.

To było bardzo fajne i wzruszające. Możesz karmić i głaskać jelenia tyle, ile chcesz. Jest ich dużo, są przyjazne i bardzo piękne. Polubisz te zwierzęta na milion procent. Uważam, że jest to po prostu niezbędna wycieczka, aby zrozumieć północną Norwegię. Lapończycy opowiedzą Ci historie i tradycje swojego ludu przy ognisku. Nauczy piosenek i paszy. To bardzo ciekawe doświadczenie. I szczerze polecam wszystkim, aby tam zajrzeli, nie pożałujecie.

Wycieczka była dobrze zorganizowana, przekazano nam podstawowe informacje o Walii, a obsługa na pokładzie jest bardzo dobra! Sceneria, którą zobaczysz, jest niesamowita i całkowicie warta swojej ceny. Mieliśmy szczęście zobaczyć Walię tego dnia, a pogoda była fantastyczna, co sprawiło, że było to niezapomniane! najlepsze jest stać na zewnątrz i obserwować góry itp., więc polecam zarezerwować to z dobrą prognozą pogody.

Na spotkanie z reniferami i przejażdżkę saniami wybraliśmy się z 3 dzieci. Wycieczka bardzo nam się podobała a dzieci były zachwycone. W ramach atrakcji zaserwowano nam gorącą czekoladę oraz gorący posiłek (gulasz z renifera) przy palenisku. Dla gości nie jedzących mięsa był przygotowany gulasz wegetariański. Obsługa była bardzo uprzejma i pomocna.

Bardzo podobała mi się wycieczka. Widzieliśmy zorzę polarną przez 15-20 minut. Husky były bardzo kochające i ufne i pozwalały się głaskać. Organizatorzy byli bardzo mili i pomocni oraz znali się na nauce stojącej za zorzą polarną. Gorąco polecam tę aktywność.