Andenes – nasze najbardziej polecane atrakcje

Ze Svolvær: jednodniowa wycieczka do Andenes z obserwacją wielorybów

1. Ze Svolvær: jednodniowa wycieczka do Andenes z obserwacją wielorybów

Ta wycieczka rozpoczyna się o 07:35 w Svolvær i prowadzi do Andenes - obserwacja wielorybów rozpoczyna się o 13:00. Wskakujesz do autobusu Hop-on/Hop-off, który zatrzymuje się po drodze, aby odebrać gości i zachować harmonogram. Podczas wakacji na norweskich Lofotach skorzystaj z wyjątkowej oferty, aby zobaczyć orki, kaszaloty i delfiny w ich arktycznym domu. Niezawodna i bezpieczna podróż autobusem, z łatwym odbiorem z centrum w Svolvær, sprawia, że jest to łatwa do zarezerwowania całodzienna aktywność. Autobus Arctic Route zabierze Cię wzdłuż jednej z 18 norweskich narodowych tras widokowych, w tym promów, mostów i oszałamiających tras przybrzeżnych. Przystanki fotograficzne są wliczone w cenę, więc nie przegapisz prawdziwej arktycznej scenerii. Wioska Andenes jest jedyną lokalizacją w pobliżu Lofotów, gdzie można zobaczyć te ssaki morskie, gdy wskoczysz na łódź. Dołączysz do otwartej sztywnej nadmuchiwanej łodzi, która zabierze Cię na ocean. Cały niezbędny sprzęt, który zapewni Ci ciepło i bezpieczeństwo, jest wliczony w cenę. Jedzenie: przynieś jedzenie na cały dzień, ponieważ możliwość zakupu jedzenia jest ograniczona w tym dniu. Ciastka i gorące napoje można kupić podczas porannej przeprawy promowej ze Svovær. Zabierz ze sobą jedzenie na podróż powrotną do Svovær. Uwaga: Ta aktywność jest zależna od pogody. Jeśli wycieczka zostanie odwołana, zostaniesz o tym jak najszybciej poinformowany, a my postaramy się przełożyć ją na inny dzień. Uwaga: Pamiętaj, że minimalny wiek to 8 lat, a minimalny wzrost to 120 cm. Uwaga: Transport odbywa się autobusem Arctic Route hop-on/hop-off, który zatrzymuje się po drodze, aby zabrać innych podróżnych. Uwaga: Ta wycieczka obejmuje długi transport ze Svolvær do Andenes - najbliższego miejsca z Lofotów, w którym można zobaczyć wieloryby.

Wsiadaj i wysiadaj w 30 miejscach z trasą arktyczną w Norwegii

2. Wsiadaj i wysiadaj w 30 miejscach z trasą arktyczną w Norwegii

Podróżuj bez ograniczeń na naszych 2 nowych letnich trasach, łączących Arktykę w Norwegii: Trasa 1: Tromsø, Sommarøy Hotel, Mefjord Brygge, Skaland, Hamn i Senja, Gryllefjord, Andenes, Bleik Beach, Marmelkroken, Sortland, Stokmarknes, Melbu, Svolvær i Kabelvåg na Lofotach, w tym 3 promy widokowe. Trasa 2: Narvik, lotnisko i hotel Evenes/Harstad, Svolvær, Henningsvær, Muzeum Wikingów na Lofotach, Leknes, Flakstad i Lofoten Beach Camp, Nusfjord, Hamnøy, Reine, Moskenes (prom do Bodø) oraz A i Lofoty. Czym jest karnet Summer Arctic Route Travel Pass? Dzięki wielodniowemu karnetowi podróżnemu możesz zaoszczędzić pieniądze, ponieważ możesz korzystać z Arctic Route tyle razy, ile chcesz, na wszystkich możliwych trasach, nawigując po północnej Norwegii podczas arktycznego lata. Travel Pass jest ważny w regionie arktycznym na trasach Tromsø - Lofoty - Tromsø i Narwik - Lofoty - Narwik. Następujące promy są objęte Twoją przepustką podróżną dla pieszych: Brensholmen - Botnhamn / Grylllefjord - Andenes / Melbu - Fiskebol. Bądź kreatywny! Co obejmuje bilet podróżny? Zakup karnetu podróżnego daje Ci unikalny i osobisty kod, ważny przez określony czas na naszych dwóch letnich trasach Arctic Route i połączonych promach. Kod ten odliczy każdą przyszłą cenę zakupu do zera. Zapłać raz i podróżuj dużo! Oto, co otrzymasz wraz z biletem all-in-one: - nieograniczone podróże autobusem i promem - pełną elastyczność tras i częstotliwości - łatwą rezerwację miejsca w autobusie - podróżowanie naszymi widocznymi autobusami Arctic Route - wsparcie online przez nasz lokalny i kompetentny zespół wsparcia

Z Lofotów/Tromsø: Transfer autobusem i promem na Lofoty/Tromsø

3. Z Lofotów/Tromsø: Transfer autobusem i promem na Lofoty/Tromsø

Podróżuj między miastem Tromsø, stolicą Arktyki, a wioską Svolvær, bramą do Lofotów. Nasz autobus i promy dowiozą Cię malowniczą nadmorską trasą w ciągu 13 godzin do wybranego miejsca na wakacje. Podróżowanie drogą lądową latem jest naprawdę wyjątkowym doświadczeniem w Arktyce, ponieważ słońce nie zachodzi. Trasa Arctic Route poprowadzi Cię wzdłuż 2 norweskich National Scenic Routes, oznaczonych jako najpiękniejsze trasy do pokonania. Trzymaj aparat fotograficzny blisko siebie i obserwuj stale zmieniającą się przyrodę i krajobrazy. Ta przejażdżka autobusem jest urozmaicona 3 promami widokowymi, 2 przystankami fotograficznymi i 2 krajowymi trasami widokowymi. Przystanki fotograficzne: - Unikalna plaża Bleik w Vesterålen (15-minutowy postój) Promy: - Brensholmen-Botnhamn (40 min) - Gryllefjord-Andenes (1h40min) - Melbu-Fiskebøl (35 min) Krajowe trasy widokowe: - Senja - Ocean, fiordy i góry (90 km) - Andøya - Gdzie ocean wychodzi na ląd (58 km) Bilet obejmuje bezpłatny dostęp do aplikacji do cyfrowego opowiadania historii Arctic Route. Poznaj odwiedzany obszar w łatwy i zrelaksowany sposób, słuchając starannie dobranych historii i faktów w aplikacji. Podróż z Tromsø do Svolvær: - Wskocz na Arctic Route o 08:45 (rano) w centrum Tromsø i dotrzyj do centrum Svolvær o 21:30 (21:30). Podróż z Svolvær do Tromsø: - Wskocz na Trasę Arktyczną o 07:35 (rano) w centrum Svolvær i przybądź do centrum Tromsø o 20:25 (20:25).

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Andenes

Andenes
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Andenes: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Andenes: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Andenes? Kliknij tutaj.