Atrakcje i wycieczki
Bergen

To malownicze norweskie miasto łączy w sobie kolorowe drewniane domy, piękne fiordy i majestatyczne góry.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Bergen

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Bergen?

Na jakich wycieczkach w: Bergen obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Bergen: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bergen? Kliknij tutaj.

Bergen: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 251 opinii

Ta wycieczka to świetny sposób na zobaczenie zróżnicowanego krajobrazu Norwegii w pełnym pakiecie; Fiordy, góry, nadmorskie wioski. Biorąc pod uwagę, że wybraliśmy się na wycieczkę w lutym, oznaczało to brak tłumów z dużą ilością miejsca do wędrowania po łodzi w celu oglądania i robienia zdjęć. Po prostu musiałem zmagać się z pogodą, ale należało się tego spodziewać. Nasza przewodniczka Sonia była świetna. Bardzo kompetentny, przystojny i pouczający.

Podróżowanie w górę fiordu było nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale także ten fiord miał wyjątkowy charakter. Pod koniec wyprawy w górę fiordu znajdował się 400-metrowy odcinek, który był wyjątkowo wąski i płytki, co bardzo różniło się od reszty fiordu. Poznaliśmy bardzo ciekawą historię tej części, która uległa przeobrażeniom w ciągu ostatnich kilkuset lat.

Świetna dobrze zorganizowana wycieczka. Nasz Pomoc bardzo pomocna. Odwiedziliśmy bardzo piękne miejsca. Po powrocie nastąpił wypadek, gdy pociąg uderzył w krowy, które wjechały do tunelu. Z tego powodu wróciliśmy później niż się spodziewaliśmy....ale nie było to przewidywalne i na pewno nie jest to wina organizatora wycieczek. Fiord jest piękny!

Zamówienie biletów przebiegło sprawnie, choć godzina nie jest poprawna, ponieważ wycieczka rozpoczęła się dopiero godzinę później, o czym nas nie poinformowano. Ostatecznie nie było tak źle. Odbyliśmy imponującą wycieczkę.

Dobrze zorganizowani i pojechaliśmy do wielu informacji o Norwegii i fantastycznej przyrodzie