Atrakcje i wycieczki Bergen

To malownicze norweskie miasto łączy w sobie kolorowe drewniane domy, piękne fiordy i majestatyczne góry.

Bergen: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bergen? Kliknij tutaj.

Bergen: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 943 opinii

Podróżowanie w górę fiordu było nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale także ten fiord miał wyjątkowy charakter. Pod koniec wyprawy w górę fiordu znajdował się 400-metrowy odcinek, który był wyjątkowo wąski i płytki, co bardzo różniło się od reszty fiordu. Poznaliśmy bardzo ciekawą historię tej części, która uległa przeobrażeniom w ciągu ostatnich kilkuset lat.

Musisz spróbować, jeśli jesteś w Bergen. Fiord jest piękny. Kapitan starał się jechać blisko określonego krajobrazu, aby zapewnić pasażerom magiczne wrażenia. Na przykład kierował łodzią bardzo blisko wodospadu i mogliśmy dosłownie spojrzeć w górę i zobaczyć wodę spadającą w dół.

Zamówienie biletów przebiegło sprawnie, choć godzina nie jest poprawna, ponieważ wycieczka rozpoczęła się dopiero godzinę później, o czym nas nie poinformowano. Ostatecznie nie było tak źle. Odbyliśmy imponującą wycieczkę.

Informacje dźwiękowe o fiordzie i jego wodospadach są dobrze zdefiniowane. Statek jest czysty i zadbany. Bezpieczna żegluga po drodze. Świetna robota załóg statku.

Bądź z czasem, jeśli chcesz dostać dobre miejsce, chociaż jeśli jest dobre, nie użyjesz go i będziesz na zewnątrz robiąc zdjęcia