Wybierz daty

Żupania zadarska Rejsy wycieczkowe

Liczba znalezionych atrakcji: 34
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Często zadawane pytania dotyczące: Żupania zadarska

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Żupania zadarska?

Najlepsze atrakcje to:

Żupania zadarska: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Żupania zadarska? Kliknij tutaj.

Żupania zadarska: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 248 opinii

wycieczka statkiem oferuje piękne krajobrazy. Na samotną wizytę na wyspie Telascica masz około dwóch godzin, wystarczy dotrzeć do punktów obserwacyjnych klifów i zażyć kąpieli w słonym jeziorze lub w morzu. Przerwa na lunch jest nieco krótsza, ale nadal daje możliwość zjedzenia lunchu i popływania. Ostatni przystanek jest nieco krótszy, można pospacerować po wiosce lub popływać. Znakomity lunch i kanapka podawane jako poranna przekąska. Podczas całej wycieczki można popijać wino i wodę. Stosunek jakości do ceny jest doskonały. Zalecana

Niesamowity dzień, aby zobaczyć park narodowy. Załoga bardzo dobrze się tobą opiekuje, oferując nieograniczone napoje i wspaniałe jedzenie. Ryba miała 10/10. Jedyną drobną poprawą mogło być kilka dodatkowych poduszek, bo to drewniana łódka i siedzi się na niej dość długo. Polecam również zabrać ze sobą kilka przekąsek, aby utrzymać się między posiłkami. Polecam 10/10.

Na śniadanie smaczne kanapki, na obiad dobra rybka, obsługa donosiła jedzenie. Podczas rejsu można było się napić nielimitowanego wina.

Świetna wycieczka bardzo przyjazny personel!! Proste, ale bardzo dobre jedzenie i dobry produkt !! Wyspy są piękne

Bardzo fajna wycieczka za małe jak na Chorwację pieniądze...