Żupania zadarska
dla smakoszy

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu dla smakoszy w: Żupania zadarska

Oprócz atrakcji typu dla smakoszy jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Żupania zadarska?

W: Żupania zadarska są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze dla smakoszy w: Żupania zadarska?

W których atrakcjach typu dla smakoszy w: Żupania zadarska obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Obostrzenia te obowiązują w następujących atrakcjach typu dla smakoszy w: Żupania zadarska:

Żupania zadarska: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Żupania zadarska? Kliknij tutaj.

Żupania zadarska: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 4 opinii

Absolutnie niesamowita wycieczka piesza

Uwielbialiśmy tę pieszą wycieczkę z Simonem. Był bardzo wciągający i potrafił opowiedzieć historię Zadaru i Chorwacji z wielką inteligencją, entuzjazmem i humorem. Nie możemy bardziej polecić tej pieszej wycieczki po Zadarze. To absolutnie fantastyczne wprowadzenie do tego fascynującego miasta, najstarszego w Chorwacji. Pokochasz Zadar, nie przegap tego wyjątkowego miejsca. Dziękuję Simon od Jonathana i Sabriny.

Bardzo zabawne i pouczające 2 godziny

Sime był wspaniałym przewodnikiem. Dowiedzieliśmy się wiele o historii Zadaru, ale on przedstawił ją w bardzo zabawny sposób i sprawił, że fakty były łatwe do przypomnienia. Mówi całkiem sporo, więc jeśli lubisz spokojny spacer z przewodnikiem, może nie być dla ciebie. Zabrał nas do wielu ukrytych cudów, których nie znalazłyby duże grupy wycieczkowe lub osoby indywidualne. Ogólny

Wow, mieliśmy świetną wycieczkę z niesamowitym przewodnikiem, Sime. Był przystojny, kompetentny i miał ciekawy sposób tkania historii, architektury i swoich historii, aby były bardzo pouczające i wciągające. Zdecydowanie najlepszy przewodnik, jaki mieliśmy podczas całej naszej podróży. Sime+ Zadar, całkiem niezłe połączenie, nie przegap jego wycieczki!

Świetnie się bawiliśmy! Dowiedzieliśmy się wielu nowych rzeczy o Zadarze, a nasza przewodniczka nie tylko była bardzo dobrze poinformowana o historii miasta, ale była również bardzo przyjazna i otwarta, tworząc dla nas bardzo miłe doświadczenie:)

Bardzo fajna wycieczka. Przewodnik opowiedział o historii Chorwacji. Był z nami w inerakcji. Każdy z nas mógł znaleźć coś dla siebie. Polecam :)