Atrakcje i wycieczki
Żupania zadarska

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Żupania zadarska

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Żupania zadarska?

Na jakich wycieczkach w: Żupania zadarska obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Żupania zadarska: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Żupania zadarska? Kliknij tutaj.

Żupania zadarska: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2908 opinii

Jeśli ktoś szuka ekstremalnych wrażeń to nie to miejsce . Natomiast jeśli chcesz spędzić cudnie cały dzień na łodzi ( polecam górny pokład ) w spokoju oglądać wyspy, zwiedzić park, ,jeść lunch w uroczej zatoce i popływać w lazurowej wodzie, to właśnie wycieczka idealna. Na powitanie Rakija, potem buła z serem i martadelą, do tego litry wina białego i czerwonego , woda i soki. na Lunch na wyspie smażona ryba i pierś z kurczaka plus sałatka i chleb z dokładkami....i oczywiście wino....piękne widoki. cudowna obsługa i klimatyczna łódka. Przed chwilą zakończyła się nasza wycieczka i polecam serdecznie tak bardzo jak bardzo bym chciała ją jutro powtórzyć. :)

Gorąco polecam! Przewodnicy naprawdę pozytywni, doświadczeni, stworzyli bardzo przyjazną atmosferę. Dzięki ich opiece czułam się także bardzo bezpiecznie! Widoki piękne, wrażenia niezapomniane, były momenty bardziej ekstremalne, ale nadal w granicach rozsądku. Bardzo udany dzień!

Świetnie się bawiliśmy na pokładzie. Załoga jest miła, jedzenie jest w porządku w tej cenie, łódź jest świetna, a dwie wyspy w parku narodowym są naprawdę warte zobaczenia.

Amazing boat trip with a great guide that knew the best spots, got to jump off the boat and enjoy 2 islands. Great views and lovely company :)

Bardzo fajna wycieczka. Mogę tylko polecić wszystkim, którzy są na wakacjach w Chorwacji, aby odwiedzili Park Narodowy Jezior Plitwickich.