Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Żupania istryjska

Żupania istryjska – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Żupania istryjska

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Żupania istryjska?

Żupania istryjska: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Żupania istryjska? Kliknij tutaj.

Żupania istryjska: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6581 opinii

Przewodnicy bardzo starali się żeby wyjaśnić wszystko najdokładniej jak potrafię oraz stworzyć bardzo przyjemną atmosferę. Podczas rejsu brakowało opisu wycieczki w języku polskim gdyż nie wszyscy władali niemieckim/angielskim. A grupa Polaków nie była wcale mniejsza niż niemieckich gości. Istniała możliwość wykupu transferu do placu Świętego Marka, wycieczki gondolą, obiadu oraz wycieczki łącznie z transferem powrotnym za 90euro. Najsłabszym ogniwem był obiad (3 rodzaje makaronu w sosie pomidorowym). Wolałabym chyba dopłacić i zjeść w klimatycznej małej weneckiej knajpce... Poza tym ogolnie bardzo polecam Jak na pierwszy raz w Wenecji to świetna opcja

Ogólnie rzecz biorąc, była to bardzo przyjemna wycieczka - trzej przewodnicy naprawdę bardzo się starali i dużo wyjaśniali, i zawsze byli dostępni. Czuć było, że lubią swoją pracę i wykonują ją z zaangażowaniem. Organizacja była bardzo dobra i wszystko poszło dobrze. Zdecydowaliśmy się na transfer na starówkę i powrót taksówką wodną (pominęliśmy przejażdżkę gondolą i lunch). Jednak nie wybralibyśmy się w podróż powrotną taksówką (30 €/osoba) - siedzisz w zamkniętej łodzi z małymi oknami, które nie nadają się do oglądania ze względu na słoną wodę. Ale poza tym wszystko było w porządku.

Zobacz miłych towarzyszy podróży. Starają się spełnić wszystkie życzenia. Czas został bardzo dobrze wykorzystany. Jedyny mankament mieliśmy niestety miejsca przy przejściu pośrednim w drodze powrotnej. Kosze na śmieci też tam były. Więc spanie w samochodzie nie wchodziło w rachubę. Trzeba było ciągle podwijać stopy.

Bardzo fajna wyprawa dużo do zwiedzania . Profesjonalny pilot przewodnik ,i atrakcje .bardzo polecam ..............

Fajny rejs katamaranem. Wenecję trzeba obejrzeć, szkoda że taka droga.