Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Żupania istryjska

Żupania istryjska – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Żupania istryjska

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Żupania istryjska?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Żupania istryjska obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Żupania istryjska: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Żupania istryjska? Kliknij tutaj.

Żupania istryjska: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3244 opinii

Wydajna i pouczająca wycieczka. Przewodnicy bardzo jasno powiedzieli, co robić, kiedy i czego się spodziewać, więc czuliśmy się komfortowo. Zdecydowaliśmy się na wszystkie atrakcje w Wenecji, transport łodzią na plac, lunch z makaronem, przejażdżkę gondolą i wycieczkę taksówką wodną. Dobrze zorganizowany dla dużej grupy. Łatwy do zobaczenia pomarańczowy parasol!

Najlepsza organizacja od A do Z! Punktualny wyjazd, wcześniej otrzymałem wiele informacji o Wenecji. Możesz wtedy zarezerwować inne zajęcia na miejscu. Zdecydowaliśmy się na wycieczkę łodzią na Plac Świętego Marka i powrót taksówką wodną po Canale Grande! To było wspaniałe.

Wszystko było super: rejs statkiem, posiłek, który był bardzo dobry (smakowaliśmy menu z kurczakiem i wegetariańskim), a zwłaszcza delfiny! Mieliśmy okazję zobaczyć je z bliska, było to wyjątkowe przeżycie. Udało nam się też nakarmić mewy.

Bardzo dobrze zorganizowany, stosunek jakości do ceny naprawdę ok, dobre wskazówki dla tych, którzy nie zarezerwowali dodatkowej wycieczki w Wenecji. Ceny na statku również ok.

Świetny czas. Szkoda, że nie widzieliśmy moich delfinów, ale cudowny moment