Atrakcje i wycieczki
Żupania dubrownicko-neretwiańska

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Żupania dubrownicko-neretwiańska

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Żupania dubrownicko-neretwiańska?

Na jakich wycieczkach w: Żupania dubrownicko-neretwiańska obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Żupania dubrownicko-neretwiańska: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Żupania dubrownicko-neretwiańska? Kliknij tutaj.

Żupania dubrownicko-neretwiańska: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 14 216 opinii

Mały problem w dniu przyjazdu, ponieważ kierowca nie mógł zeskanować naszego biletu zrobionego wcześniej w internecie. Bardzo baliśmy się nie wsiąść do autobusu, a po wymianie z agentem w kiosku platanus w hali lotniska i po tym, jak zadzwoniła nie wiem dokąd, w końcu udało nam się wziąć ten samochód! Zadzwoniłem więc po przewodnika przed naszym powrotem, ponieważ bałem się, że będzie tak samo, a oni zajęli się wszystkim, byli bardzo wrażliwi, zrobili to, co trzeba było zrobić, a dla naszego powrotu nie mieliśmy problemów. Bardzo zadowolony z zespołu przewodników, który nie zawiedzie swoich klientów po opłaceniu aktywności.

Świetna wycieczka po pięknych wyspach, senne miasteczka po których spacer jest samą przyjemnością. Przewodnik Darko był świetny, potrafił zainteresować całą grupę podczas wycieczki i opowiadał wiele ciekawych historii podczas spacerów po wyspach. Sam statek również bardzo fajny, w zależności od pogody można spędzić czas na zewnątrz lub schować się pod pokład.

Niesamowita wycieczka do Dubrownika. Widok wodospadów w Kravicach był naprawdę przyjemny, ale zdecydowanie gwiazdą wycieczki jest Mostar. To tam, gdzie Wschód spotyka się z Zachodem i czujesz się, jakbyś wkroczył w inny czas.

To była zabawna i pouczająca wycieczka ze wspaniałym przewodnikiem. Nigdy się nie nudziłem i dużo się nauczyłem.

A well-planned trip with a great guide who has great knowledge of all topics. Unforgettable views!