Dodaj daty

Źródło termalne Vřídlo

Źródło termalne Vřídlo – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Pragi: jednodniowa wycieczka do Karlowych Warów z wizytą w domu uzdrowiskowym

1. Z Pragi: jednodniowa wycieczka do Karlowych Warów z wizytą w domu uzdrowiskowym

Podczas tej 9,5-godzinnej wycieczki zostaniesz odebrany z hotelu w Pradze (w zależności od wybranej opcji) i udasz się na przejażdżkę do największego i najpopularniejszego uzdrowiska w Czechach. Historia tego czeskiego miasta sięga XIV wieku. Dziś Karlowe Wary słyną również z odbywającego się co roku festiwalu filmowego. Wybierz się na spacer wzdłuż kolumnady przez zabytkowe centrum, gdzie znajdziesz źródła termalne. Najsłynniejsze ze źródeł, Vřídlo, tryska wrzącą wodą na wysokość 12 metrów. Wycieczka obejmuje wizytę w tradycyjnym domu uzdrowiskowym, w którym można cieszyć się 2-godzinnym relaksem przy basenie, jacuzzi lub saunie. Pod koniec wycieczki wrócisz do Pragi, a kierowca zawiezie Cię do centrum miasta lub do hotelu. (w zależności od wybranej opcji)

Całodniowa prywatna wycieczka do Karlowych Warów z Pragi

2. Całodniowa prywatna wycieczka do Karlowych Warów z Pragi

Spaceruj z naszym prywatnym przewodnikiem po tych samych ulicach, co niemiecki poeta Johann Wolfgang Goethe, który poznał swoją ostatnią miłość podczas relaksu w artystycznych uzdrowiskach, oraz rosyjski car Piotr I, który trzykrotnie odwiedził Karlowe Wary. Podziwiaj miejsce, w którym Antonin Dvorak po raz pierwszy wykonał swoją symfonię „From the New World” lub poczuj się jak James Bond spacerując korytarzami Grand Hotel Pupp, gdzie w 2006 roku kręcono film Casino Royale. Gorące źródła, niesamowite kolumnady i wiele więcej! Odwiedzimy także fabrykę Moser Crystal i zobaczymy, jak powstaje słynny czeski kryształ.

Prywatna wycieczka po Karlowych Warach: jednodniowa wycieczka z Pragi

3. Prywatna wycieczka po Karlowych Warach: jednodniowa wycieczka z Pragi

Ta wycieczka zabierze Cię przez malownicze zachodnioczeskie krajobrazy do miasta Karlowe Wary. To znane na całym świecie miasto uzdrowiskowe słynie z 12 leczniczych źródeł mineralnych, których będziesz miał okazję skosztować. Najbardziej znanym z tych źródeł jest „Vřídlo” („Gejzer”), fontanna leczniczej wody, która tryska na wysokość 12 m. W Karlowych Warach znajdziesz także historyczne i nowoczesne kolumnady oraz możesz podziwiać lokalnie produkowane szkło Moser i porcelanę Thun. Gorąco polecamy spróbować pysznych lokalnych wafli i tradycyjnego ziołowego likieru „Becherovka”. Pozbądź się stresu związanego z podróżą do tego miasta dzięki prywatnemu transportowi i profesjonalnemu przewodnikowi - spraw, aby był to niezapomniany dzień!

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Źródło termalne Vřídlo: najlepsze atrakcje w pobliżu

Źródło termalne Vřídlo: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Źródło termalne Vřídlo? Kliknij tutaj.