Wybierz daty

Zrmanja

Zrmanja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zrmanja? Kliknij tutaj.

Zrmanja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 559 opinii

To była bardzo przyjemna wycieczka. Woda jest bardzo przejrzysta, krajobraz jest fantastyczny. Poruszasz się, wiosłujesz, pływasz, bawisz się i doświadczasz natury - nie mogło być lepiej. Obaj trenerzy byli bardzo ostrożni: dobrze poinstruowali i bezpiecznie prowadzili przez bystrza. Opowiedziałeś wiele ciekawych rzeczy o rzece i wąwozie.

Doskonała organizacja, świetna wycieczka Uwaga dotycząca bezpieczeństwa: spacer z 12 m wody Spada do łodzi jest trudny, a powiedziałbym, że nawet niebezpieczny, gdy ma się odpowiednie obuwie. Ponieważ zalecenia dotyczące wycieczek sięgają 73 lat, przewodnicy powinni wydać odpowiednie ogłoszenia o środkach ostrożności

Nasi dwaj przewodnicy dobrze to rozwiązali, dzięki czemu wszyscy uczestnicy z pewnością dobrze się bawili. Jednak nie powinno to być więcej niż dwanaście łodzi. Strefa przerwy przy wodospadzie z pływaniem była niesamowita. Zalecane są antypoślizgowe buty kąpielowe. Ogólnie fajna wycieczka dla wszystkich.

Gorąco polecam! Przewodnicy naprawdę pozytywni, doświadczeni, stworzyli bardzo przyjazną atmosferę. Dzięki ich opiece czułam się także bardzo bezpiecznie! Widoki piękne, wrażenia niezapomniane, były momenty bardziej ekstremalne, ale nadal w granicach rozsądku. Bardzo udany dzień!

Świetna atrakcja. Dzieciaki i my zachwyceni. Bardzo poleacmy:)