Dodaj daty

Zoo na Bali
Zniżki i promocje

Zniżki i promocje

Nasze najbardziej polecane Zoo na Bali Zniżki i promocje

Opieka nad słoniami i kąpiel błotna w zoo na Bali

1. Opieka nad słoniami i kąpiel błotna w zoo na Bali

To doświadczenie pozwoli Ci ubrudzić się w towarzystwie przyjaznych sumatrzańskich słoni i poznać ich zachowanie i styl życia od doświadczonych kornaków. Dowiedz się ciekawych faktów dotyczących tego, dlaczego słonie wygrzewają się w słońcu, leżąc w błocie w miesiącach letnich. Po odbiorze z hotelu przyjedziesz do Kamping Sumatra w zoo na Bali, gdzie wysłuchasz krótkiego wprowadzenia na temat programu, delektując się bezpłatną przekąską i kawą i herbatą. Spotkaj się z anglojęzycznym kornakiem, który opowie Ci o tych łagodnych olbrzymach, które spotkasz. Kornak opowie Ci także o zachowaniu słoni, o opiece nad nimi oraz odpowie na wszystkie Twoje pytania. Najpierw weź owoce, którymi nakarmisz słonie, a następnie udaj się na brzeg rzeki, gdzie spotkasz się z wolno wędrującymi słoniami i będziesz miał(a) okazję pobawić się z nimi, nakarmić je i spędzić trochę czasu. Następnie wraz ze słoniami weź udział w zabawie w błocie i piaskowym spa. Dzięki mieszance ziemi, wody i zabawy pokryj się błotem wraz ze swoimi nowymi przyjaciółmi, którzy kochają się ubrudzić. Skorzystaj z tej okazji, aby obserwować zachowanie słoni. W końcu udaj się na spacer ze słoniami do pobliskiej rzeki Wos, aby się z nimi popluskać, wykąpać i wyszorować. Następnie powróć do zoo, aby wziąć prysznic i przebrać się, relaksując się podczas lunchu aż do południa. Będziesz miał(a) czas wolny na zwiedzanie zoo i kolekcji ponad 300 rzadkich i egzotycznych zwierząt, w tym zagrożone gatunki, takie jak warany z Komodo, tygrysy sumatrzańskie, orangutany i szpaki balijskie. Doświadczenie to ma na celu nie tylko wyjaśnić Ci zachowanie tych wspaniałych ssaków, ale także z poczuciem uczestnictwa w jednej z najbardziej wyjątkowych przygód na świeżym powietrzu podczas Twojego pobytu na Bali, niezależnie od tego, czy odwiedzasz wyspę we dwójkę czy całą rodziną. Opcjonalnie możesz podwyższyć standard swojego doświadczenia i zjeść śniadanie z uroczymi orangutanami na ich placu zabaw. Śniadanie w zoo może nie być wyjątkowe, ale śniadanie z orangutanem? To byłoby dopiero doświadczenie! Jako pierwsze w Indonezji, zoo na Bali wprowadziło unikalną atrakcję „Śniadanie z Orangutanem”. Teraz goście mogą nie tylko śniadać po królewsku, ale również w towarzystwie królów dżungli: orangutanów.

Zoo na Bali: śniadanie z orangutanami

2. Zoo na Bali: śniadanie z orangutanami

Udaj się do zoo na Bali (lub dokonaj rezerwacji z opcjonalnym odbiorem z hotelu), aby zjeść najważniejszy posiłek dnia w towarzystwie uroczego orangutana na jego wybiegu! Skorzystaj z pierwszej tego typu atrakcji w Indonezji i zjedz iście królewskie śniadanie. Śniadanie podawane jest restauracji Gayo w wiosce (kampungu) Sumatra. Posiłek, który zjesz w towarzystwie sympatycznych orangutanów, składa się m.in. z owoców tropikalnych, soków owocowych, świeżego chleba oraz wybranego dania głównego, w ramach którego dostępne są takie potrawy jak smażony ryż, maślanka, naleśniki, klasyczne płatki śniadaniowe i wiele innych. Po śniadaniu skosztuj filiżanki balijskiej kawy lub gorącej angielskiej herbaty, aby idealnie zakończyć swoją poranną ucztę. Opcjonalnie możesz wzbogacić swoją przygodę o błotną zabawę z przyjaznymi słoniami sumatrzańskimi, podczas której dowiesz się wszystkiego o ich zachowaniu i stylu życia od doświadczonych kornaków. Poznasz ciekawe fakty, takie jak to, że latem często można spotkać słonie wygrzewające się w błocie, ponieważ wysoka temperatura ich ciała generuje dużą ilość ciepła metabolicznego. Nie mając gruczołów potowych, które odciążyłyby ich wewnętrzne termometry, polegają na błocie, żeby się ochłodzić i ochronić przed gorącem słońca, bo choć ich skóra wygląda na twardą, słonie mogą ulec poparzeniu słonecznemu.

Zoo na Bali: bilet wstępu

3. Zoo na Bali: bilet wstępu

Obejrzyj zwierzęta z całego świata dzięki biletowi wstępu do ogrodu zoologicznego na Bali. Przyjrzyj się z bliska dzikim zwierzętom w ich naturalnych środowiskach. Ogólny wstęp do zoo na Bali obejmuje wodny plac zabaw Miniapolis Jungle Waterplay, gdzie dzieci mogą się ochłodzić i pobawić w basenach. Zwiedź 8 hektarów tropikalnych ogrodów. Stań twarzą w twarz z białymi tygrysami, tygrysami sumatrzańskimi, orangutanami, waranami z Komodo, kazuarami oraz innymi egzotycznymi stworzeniami z Indonezji i całego świata. Zdecyduj się na opcjonalne wzbogacenie wizyty w zoo o jedyną w swoim rodzaju atrakcję, jaką jest śniadanie w towarzystwie uroczego króla dżungli – orangutana – na jego wybiegu. Można również pobawić się w naturalnym basenie błotnym z łagodnymi słoniami. Słonie podzielą się z Tobą swoją radością, tarzając się w wodzie i zażywając niezwykłej, orzeźwiającej kąpieli.

Ubud: Riverside Spa w pobliżu zoo na Bali

4. Ubud: Riverside Spa w pobliżu zoo na Bali

Bądź rozpieszczany przez profesjonalnego terapeutę i poczuj, jak Twoje zmartwienia znikają. Zanurz się w zabiegu spa na świeżym powietrzu nad rzeką i naprzeciwko wodospadu. Wybierz jeden z następujących zabiegów: 120-minutowy zabieg River Side Spa Rozpoczynając od 10-minutowego rytuału kąpieli stóp, odstresowującego kroku, który przygotuje Cię do dalszej części zabiegu. Następnie 60 minut rewitalizującego masażu ciała olejkiem frangipani, który zabierze Cię w głąb dżungli Bali. Ciesz się delikatnym masażem i uciskiem meridianów wzdłuż ciała, aby przywrócić poziom energii. Aby uzyskać delikatny złuszczający peeling ciała, wybierz peeling z zielonej herbaty, frangipani lub peeling mleczny w zależności od potrzeb i ciesz się relaksującymi 30 minutami, które uspokoją umysł i ciało. Po umyciu ciała weźmiesz odżywczą mleczną kąpiel, która zmaksymalizuje rewitalizację ciała i skóry. Następnie udaj się do sauny, aby dokończyć zabieg. W każdym pokoju spa znajdują się ręczniki i prysznice. Na koniec zabiegu zostanie podana bezpłatna herbata imbirowa, aby w pełni się zrelaksować. 90-minutowy holistyczny zabieg na ciało Ta wyjątkowa holistyczna, uzdrawiająca czarna magma ma ponad 40 000 lat. Moor Mud to rozpuszczalna w wodzie, bogata czarna glinka zawierająca bardzo wysokie stężenia minerałów, aminokwasów, fitohormonów i witamin. Jest powszechnie znany ze swoich właściwości detoksykujących, a dzięki temu, że jest niezwykle bogaty w minerały, ma silny wpływ przywracający równowagę organizmu. Uwolnij napięcie mięśni, bóle i bóle. Poprzez delikatną technikę masażu wzmacnia system odpornościowy organizmu, pomaga opanować skurcze, wprowadza w stan głębokiego relaksu i dobrego samopoczucia. 180 minut Pokojowej ucieczki Ucieknij w egzotyczną i luksusową chwilę rozpieszczania. Zacznij od rytuału kąpieli stóp, rewitalizującego masażu, wybranego peelingu ciała, pachnącej kąpieli kwiatowej, naturalnego zabiegu na twarz i indonezyjskiego lekkiego posiłku, aby zakończyć swoje doznania spa.

Bali: Małpi Las Ubud, tarasy ryżowe, świątynia, wodospad

5. Bali: Małpi Las Ubud, tarasy ryżowe, świątynia, wodospad

Jest to jeden z najpopularniejszych pakietów jednodniowych wycieczek Ubud na tej wyspie, która od dawna znana jest jako jej kulturalna stolica i odkryjesz piękną przyrodę z unikalnymi balijskimi tradycjami życia na wsi i przyjazną miejscową ludnością. Nasz balijski przewodnik/kierowca, który mówi dobrze po angielsku, zabierze Cię w całodniową podróż wygodnym prywatnym samochodem, aby odwiedzić niesamowite miejsca turystyczne. Towarzyszyć Ci będzie przewodnik, który z przyjemnością wyjaśni każde miejsce docelowe i odpowie na Twoje pytania, a głównym priorytetem jest bezpieczeństwo gości i elastyczność. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze miejsca w Ubud na Twoją wycieczkę: - Sacred Monkey Forest Sanctuary - Taras ryżowy Tegalalang - Świątynia Tirta Empul - Wodospady Tegenungan

Bali: Snorkeling na plaży Blue Lagoon z lunchem i transportem

6. Bali: Snorkeling na plaży Blue Lagoon z lunchem i transportem

Plaża Tanjung Jepun to bardzo dobre miejsce do snorkelingu, jeśli chcesz zobaczyć wiele kolorowych ryb Nemo! i Dori na Bali! o głębokości od 2 do 3 metrów. Jest tu bardzo bezpiecznie, szczególnie dla początkujących, ponieważ woda jest bardzo spokojna Plaża Blue Lagoon to miejsce do snorkelingu o głębokości od 7 do 8 metrów, najlepsze miejsce do snorkelingu na Bali, z różnorodnymi pięknymi koralowcami, tropikalnymi rybami, a nawet jeśli masz szczęście, możesz zobaczyć żółwie! Przygotuj się na niezapomniane wrażenia. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i zbierz swój sprzęt oraz naucz się nurkować, jeśli potrzebujesz instrukcji. Zacznij od tradycyjnej łodzi odwiedzającej dwa najlepsze miejsca do snorkelingu w wiosce Padang Bai. najpierw plaża Blue Lagoon, a następnie plaża Tanjung Jepun. Zobaczysz tu skalary, błazenki, krowianki, rozdymki i mureny, a przy odrobinie szczęścia także żółwie! Możesz cieszyć się błękitnymi plażami i najlepszym miejscem do robienia podwodnych zdjęć z mnóstwem ryb. Rafa koralowa znajduje się tuż przy plaży i jest bardzo piękna. Po zakończeniu nurkowania weź prysznic i przebierz się, a następnie zjedz prosty indonezyjski lunch w postaci smażonego makaronu lub smażonego ryżu. Na koniec kierowca zabierze Cię z powrotem do hotelu.

Bali: Świątynia Lempuyang i nurkowanie w Błękitnej Lagunie z lunchem

7. Bali: Świątynia Lempuyang i nurkowanie w Błękitnej Lagunie z lunchem

Świątynia Bali Lempuyang lub Świątynia Bramy Niebios jest jedną z ważnych świątyń dla balijskich hinduistów, ta świątynia znajduje się na szczycie wzgórza Lempuyang ze wspaniałym widokiem i chłodną atmosferą, miniesz wznoszący się odczyt za pomocą samochodu osobowego, który został zapewniony, aby zabrać wszystkich gości do świątyni. Z naszym balijskim przewodnikiem zdobędziesz wiedzę na temat świątyni Lempuyang. Aby zrobić zdjęcia w bramie niebios, zwykle wszyscy goście muszą czekać w kolejce, ale cała cierpliwość i zmęczenie zostaną opłacone niesamowitym doświadczeniem i wspaniałym zdjęciem Na snorkeling będzie 1 godzina snorkelingu na plaży Tanjung Jepun i 1 godzina snorkelingu na plaży Blue Lagoon na Bali. Plaża Tanjung Jepun to bardzo dobre miejsce do snorkelingu, które chce zobaczyć wiele kolorowych ryb Nemo! i Dori na Bali! o głębokości od 2 do 3 metrów. Blue Lagoon Beach to miejsce do snorkelingu o głębokości od 7 do 8 metrów, byłoby wspaniale, gdybyś mógł nurkować i nurkować, aby zobaczyć koralowce i żółwie!

Bali: Best of Ubud prywatna wycieczka z transferami i przewodnikiem

8. Bali: Best of Ubud prywatna wycieczka z transferami i przewodnikiem

Przedstawiamy wybrane miejsca, które są znane w naszej miejscowości. Ciesz się najlepszymi rzeczami do zrobienia w Ubud, takimi jak zwiedzanie starożytnych świątyń hinduistycznych, degustacja lokalnej kawy i herbaty, oglądanie gęstych lasów z zielonymi zboczami, które dają początek przyjaznym małpom! spacer po polach ryżowych i pięknych naturalnych wodospadach. Ta wycieczka jest bardzo elastyczna, możesz zatrzymać naszego kierowcę i wybrać restaurację, jeśli chcesz zjeść lunch, bankomat / kantor po drodze. Testowanie kawy Ubud Degustacja kawy to bardzo dobry wybór na poranek, tutaj możesz zrozumieć, jak zrobić kawę na Bali, zobaczyć plantacje kawy i drzewa herbacianego z lokalnym przewodnikiem, czas trwania 30 minut do 45 minut. Sanktuarium Świętego Małpiego Lasu Ubud Monkey Forest ma tysiące przyjaznych małp, gatunek małpy to Macaca Fascicularis. Małpy są karmione 3 razy dziennie przez personel małpiego lasu, więc nie są niegrzeczne wobec odwiedzających turystów, ciekawą atrakcją jest to, że możesz zrobić sobie selfie z małpami! Zabierzemy Cię dookoła, aby cieszyć się tym małpim lasem przez około 40 minut do 1 godziny Tarasy ryżowe Tegalalang Zobaczysz piękne widoki na pola ryżowe ze starannie ułożonymi tarasami i otoczone majestatycznymi palmami kokosowymi. Oprowadzimy Cię po polach ryżowych, zobaczysz rolników, drzewa ryżowe, wodę do nawadniania pól i wiele pięknych miejsc do robienia zdjęć. czas trwania 40 minut do 1 godziny Pura Tirta Empul / Świątynia Świętej Wody Ta świątynia UNESCO jest popularnym miejscem w pobliżu Ubud, a także otwarta dla turystów, którzy chcą poznać strukturę balijskiej świątyni. Świątynia ta jest szczególnie używana przez balijskich hinduistów do modlitwy / rytuałów, a teraz turyści mogą również wykonywać rytuały oczyszczania / oczyszczania. zabierzemy Cię dookoła świątyni, aby zobaczyć strukturę świątyni i wyjaśnić o świątyni (opcjonalnie do rytuału oczyszczania) czas trwania 40 minut do 1 godziny Wodospad Ulu Petanu Jest to najbardziej naturalny wodospad w porównaniu do innych w pobliżu Ubud. Nie ma zbyt wielu schodów do wodospadu, co nie sprawi, że będziesz zbyt zmęczony, możesz pływać i cieszyć się pięknem bujnych drzew. czas trwania 40 minut do 1 godziny

Północne Bali: Świątynia nad jeziorem, bliźniaczy wodospad, pole ryżowe UNESCO

9. Północne Bali: Świątynia nad jeziorem, bliźniaczy wodospad, pole ryżowe UNESCO

Nasz balijski przewodnik/kierowca, który potrafi mówić dobrym angielskim zabierze Cię na całodniową Podróż z wygodnym prywatnym samochodem do odwiedzenia niesamowite miejsca turystyczne, będziesz w towarzystwie przewodnika, który z przyjemnością wyjaśnić każde miejsce docelowe i odpowiedzieć Twoje pytania, przy czym głównym priorytetem jest komfort i elastyczność. - Plantacja kawy Luak (opcjonalnie) Zwiedzaj plantację kawy z przewodnikiem i zobacz, jak ludzie robią kawę ręcznie, ciesz się widokiem podczas degustacji pysznej balijskiej kawy. - Świątynia Ulun Danu Beratan Położona na wyżynach północnych gór Bali, na płaskowyżu położonym nad jeziorem Beratan stoi majestatyczna świątynia Ulun Danu. Krystalicznie czyste jezioro otacza świątynię, zapewniając piękny widok. - Bliźniaczy wodospad Banyumala Następnie ciesz się niesamowitymi widokami w miejscu turystycznym Banyumala Twin Waterfall, które jest bardzo kuszące, a woda jest bardzo czysta, więc przyciąga miłośników turystyki wodospadowej do pływania i robienia zdjęć. - Jatiluwih Unesco Rice Terrence Ciesz się najpiękniejszymi widokami na Bali, jesteśmy pewni, że pola ryżowe Unesco rozpieszczą Twoje oczy, widoki starannie ułożonych tarasów ryżowych z daleka, tutaj możesz spacerować po polach ryżowych i robić zdjęcia, jest wiele schronisk i restauracji z widokiem na pola ryżowe.

Liczba znalezionych atrakcji: 7
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Ubud

Ubud

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Zniżki i promocje w: Zoo na Bali

Oprócz atrakcji typu Zniżki i promocje w: Zoo na Bali jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Ubud?

Zoo na Bali: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zoo na Bali? Kliknij tutaj.

Zoo na Bali: Co mówią inni?

Zoo jest stosunkowo małe, ale bardzo dobrze utrzymane, zwierzęta wyglądają naprawdę zdrowo! W Mud Fun było w sumie 37 osób, rozmieszczonych na 3 słoniach i 1 dziecku. Zdjęcia można było robić samemu lub zostawić je fotografom z zoo (zdjęcia USB 151 za 90 €). Doświadczenie trwało prawie 2 godziny, naprawdę miałeś wystarczająco dużo czasu, aby być blisko zwierząt, karmić je, masować lub robić zdjęcia. Najwyższa wydajność cenowa

Super zabawne doświadczenie. Byliśmy w grupie 25 osób z trzema dorosłymi słoniami i 1 dzieckiem. Zrobiono wiele zdjęć, ale są one drogie. Można także samemu robić zdjęcia telefonem komórkowym. Pomimo wysokiej ceny zdecydowaliśmy się na zakup zdjęć. Opcji było kilka, my zdecydowaliśmy się na wszystkie (284) zdjęcia na pendrive'ie (1 600 000 IDR). Zdecydowanie polecamy tę aktywność!

Niesamowite przeżycie, śniadanie z orangutanami, papugami i słoniami. Słonie można następnie posmarować błotem i wspólnie wykąpać. Doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz!

Wspaniały dzień, śniadanie było ogromne, a zwierzęta osiągnęły wyższy poziom dla całej rodziny!

Genialne od początku do końca wspaniałe doświadczenie