Dodaj daty

Zoo na Bali
Kultura i historia

Kultura i historia
Liczba znalezionych atrakcji: 5

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Ubud: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 832
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Zoo na Bali Kultura i historia

Opieka nad słoniami i kąpiel błotna w zoo na Bali

1. Opieka nad słoniami i kąpiel błotna w zoo na Bali

To doświadczenie pozwoli Ci ubrudzić się w towarzystwie przyjaznych sumatrzańskich słoni i poznać ich zachowanie i styl życia od doświadczonych kornaków. Dowiedz się ciekawych faktów dotyczących tego, dlaczego słonie wygrzewają się w słońcu, leżąc w błocie w miesiącach letnich. Po odbiorze z hotelu przyjedziesz do Kamping Sumatra w zoo na Bali, gdzie wysłuchasz krótkiego wprowadzenia na temat programu, delektując się bezpłatną przekąską i kawą i herbatą. Spotkaj się z anglojęzycznym kornakiem, który opowie Ci o tych łagodnych olbrzymach, które spotkasz. Kornak opowie Ci także o zachowaniu słoni, o opiece nad nimi oraz odpowie na wszystkie Twoje pytania. Najpierw weź owoce, którymi nakarmisz słonie, a następnie udaj się na brzeg rzeki, gdzie spotkasz się z wolno wędrującymi słoniami i będziesz miał(a) okazję pobawić się z nimi, nakarmić je i spędzić trochę czasu. Następnie wraz ze słoniami weź udział w zabawie w błocie i piaskowym spa. Dzięki mieszance ziemi, wody i zabawy pokryj się błotem wraz ze swoimi nowymi przyjaciółmi, którzy kochają się ubrudzić. Skorzystaj z tej okazji, aby obserwować zachowanie słoni. W końcu udaj się na spacer ze słoniami do pobliskiej rzeki Wos, aby się z nimi popluskać, wykąpać i wyszorować. Następnie powróć do zoo, aby wziąć prysznic i przebrać się, relaksując się podczas lunchu aż do południa. Będziesz miał(a) czas wolny na zwiedzanie zoo i kolekcji ponad 300 rzadkich i egzotycznych zwierząt, w tym zagrożone gatunki, takie jak warany z Komodo, tygrysy sumatrzańskie, orangutany i szpaki balijskie. Doświadczenie to ma na celu nie tylko wyjaśnić Ci zachowanie tych wspaniałych ssaków, ale także z poczuciem uczestnictwa w jednej z najbardziej wyjątkowych przygód na świeżym powietrzu podczas Twojego pobytu na Bali, niezależnie od tego, czy odwiedzasz wyspę we dwójkę czy całą rodziną. Opcjonalnie możesz podwyższyć standard swojego doświadczenia i zjeść śniadanie z uroczymi orangutanami na ich placu zabaw. Śniadanie w zoo może nie być wyjątkowe, ale śniadanie z orangutanem? To byłoby dopiero doświadczenie! Jako pierwsze w Indonezji, zoo na Bali wprowadziło unikalną atrakcję „Śniadanie z Orangutanem”. Teraz goście mogą nie tylko śniadać po królewsku, ale również w towarzystwie królów dżungli: orangutanów.

Zoo na Bali: śniadanie z orangutanami

2. Zoo na Bali: śniadanie z orangutanami

Udaj się do zoo na Bali (lub dokonaj rezerwacji z opcjonalnym odbiorem z hotelu), aby zjeść najważniejszy posiłek dnia w towarzystwie uroczego orangutana na jego wybiegu! Skorzystaj z pierwszej tego typu atrakcji w Indonezji i zjedz iście królewskie śniadanie. Śniadanie podawane jest restauracji Gayo w wiosce (kampungu) Sumatra. Posiłek, który zjesz w towarzystwie sympatycznych orangutanów, składa się m.in. z owoców tropikalnych, soków owocowych, świeżego chleba oraz wybranego dania głównego, w ramach którego dostępne są takie potrawy jak smażony ryż, maślanka, naleśniki, klasyczne płatki śniadaniowe i wiele innych. Po śniadaniu skosztuj filiżanki balijskiej kawy lub gorącej angielskiej herbaty, aby idealnie zakończyć swoją poranną ucztę. Opcjonalnie możesz wzbogacić swoją przygodę o błotną zabawę z przyjaznymi słoniami sumatrzańskimi, podczas której dowiesz się wszystkiego o ich zachowaniu i stylu życia od doświadczonych kornaków. Poznasz ciekawe fakty, takie jak to, że latem często można spotkać słonie wygrzewające się w błocie, ponieważ wysoka temperatura ich ciała generuje dużą ilość ciepła metabolicznego. Nie mając gruczołów potowych, które odciążyłyby ich wewnętrzne termometry, polegają na błocie, żeby się ochłodzić i ochronić przed gorącem słońca, bo choć ich skóra wygląda na twardą, słonie mogą ulec poparzeniu słonecznemu.

Zoo na Bali: bilet wstępu

3. Zoo na Bali: bilet wstępu

Obejrzyj zwierzęta z całego świata dzięki biletowi wstępu do ogrodu zoologicznego na Bali. Przyjrzyj się z bliska dzikim zwierzętom w ich naturalnych środowiskach. Ogólny wstęp do zoo na Bali obejmuje wodny plac zabaw Miniapolis Jungle Waterplay, gdzie dzieci mogą się ochłodzić i pobawić w basenach. Zwiedź 8 hektarów tropikalnych ogrodów. Stań twarzą w twarz z białymi tygrysami, tygrysami sumatrzańskimi, orangutanami, waranami z Komodo, kazuarami oraz innymi egzotycznymi stworzeniami z Indonezji i całego świata. Zdecyduj się na opcjonalne wzbogacenie wizyty w zoo o jedyną w swoim rodzaju atrakcję, jaką jest śniadanie w towarzystwie uroczego króla dżungli – orangutana – na jego wybiegu. Można również pobawić się w naturalnym basenie błotnym z łagodnymi słoniami. Słonie podzielą się z Tobą swoją radością, tarzając się w wodzie i zażywając niezwykłej, orzeźwiającej kąpieli.

Ubud: Riverside Spa w pobliżu zoo na Bali

4. Ubud: Riverside Spa w pobliżu zoo na Bali

Bądź rozpieszczany przez profesjonalnego terapeutę i poczuj, jak Twoje zmartwienia znikają. Zanurz się w zabiegu spa na świeżym powietrzu nad rzeką i naprzeciwko wodospadu. Wybierz jeden z następujących zabiegów: 120-minutowy zabieg River Side Spa Rozpoczynając od 10-minutowego rytuału kąpieli stóp, odstresowującego kroku, który przygotuje Cię do dalszej części zabiegu. Następnie 60 minut rewitalizującego masażu ciała olejkiem frangipani, który zabierze Cię w głąb dżungli Bali. Ciesz się delikatnym masażem i uciskiem meridianów wzdłuż ciała, aby przywrócić poziom energii. Aby uzyskać delikatny złuszczający peeling ciała, wybierz peeling z zielonej herbaty, frangipani lub peeling mleczny w zależności od potrzeb i ciesz się relaksującymi 30 minutami, które uspokoją umysł i ciało. Po umyciu ciała weźmiesz odżywczą mleczną kąpiel, która zmaksymalizuje rewitalizację ciała i skóry. Następnie udaj się do sauny, aby dokończyć zabieg. W każdym pokoju spa znajdują się ręczniki i prysznice. Na koniec zabiegu zostanie podana bezpłatna herbata imbirowa, aby w pełni się zrelaksować. 90-minutowy holistyczny zabieg na ciało Ta wyjątkowa holistyczna, uzdrawiająca czarna magma ma ponad 40 000 lat. Moor Mud to rozpuszczalna w wodzie, bogata czarna glinka zawierająca bardzo wysokie stężenia minerałów, aminokwasów, fitohormonów i witamin. Jest powszechnie znany ze swoich właściwości detoksykujących, a dzięki temu, że jest niezwykle bogaty w minerały, ma silny wpływ przywracający równowagę organizmu. Uwolnij napięcie mięśni, bóle i bóle. Poprzez delikatną technikę masażu wzmacnia system odpornościowy organizmu, pomaga opanować skurcze, wprowadza w stan głębokiego relaksu i dobrego samopoczucia. 180 minut Pokojowej ucieczki Ucieknij w egzotyczną i luksusową chwilę rozpieszczania. Zacznij od rytuału kąpieli stóp, rewitalizującego masażu, wybranego peelingu ciała, pachnącej kąpieli kwiatowej, naturalnego zabiegu na twarz i indonezyjskiego lekkiego posiłku, aby zakończyć swoje doznania spa.

Bali: Jednodniowa wycieczka do Ubud z małpim lasem i świątyniami

5. Bali: Jednodniowa wycieczka do Ubud z małpim lasem i świątyniami

Przedstawiamy wybrane miejsca, które są znane na Bali. Ciesz się najlepszymi rzeczami do zrobienia w Ubud, takimi jak zwiedzanie starożytnych świątyń hinduistycznych, degustacja lokalnej kawy i herbaty, oglądanie gęstych lasów z zielonymi zboczami, które dają początek przyjaznym małpom! spacer po polach ryżowych i pięknych naturalnych wodospadach. Ta wycieczka jest bardzo elastyczna, możesz zatrzymać naszego kierowcę i wybrać restaurację, jeśli chcesz zjeść lunch, bankomat / kantor po drodze. Testowanie kawy Ubud Degustacja kawy to bardzo dobry wybór na poranek, tutaj możesz zrozumieć, jak zrobić kawę na Bali, zobaczyć plantacje kawy i drzewa herbacianego z lokalnym przewodnikiem, czas trwania 30 minut do 45 minut. Sanktuarium Świętego Małpiego Lasu Ubud Monkey Forest ma tysiące przyjaznych małp, gatunek małpy to Macaca Fascicularis. Małpy są karmione 3 razy dziennie przez personel małpiego lasu, więc nie są niegrzeczne wobec odwiedzających turystów, ciekawą atrakcją jest to, że możesz zrobić sobie selfie z małpami! Zabierzemy Cię dookoła, aby cieszyć się tym małpim lasem przez około 40 minut do 1 godziny Tarasy ryżowe Tegalalang Zobaczysz piękne widoki na pola ryżowe ze starannie ułożonymi tarasami i otoczone majestatycznymi palmami kokosowymi. Oprowadzimy Cię po polach ryżowych, zobaczysz rolników, drzewa ryżowe, wodę do nawadniania pól i wiele pięknych miejsc do robienia zdjęć. czas trwania 40 minut do 1 godziny Pura Tirta Empul / Świątynia Świętej Wody Ta świątynia UNESCO jest popularnym miejscem w pobliżu Ubud, a także otwarta dla turystów, którzy chcą poznać strukturę balijskiej świątyni. Świątynia ta jest szczególnie używana przez balijskich hinduistów do modlitwy / rytuałów, a teraz turyści mogą również wykonywać rytuały oczyszczania / oczyszczania. zabierzemy Cię dookoła świątyni, aby zobaczyć strukturę świątyni i wyjaśnić o świątyni (opcjonalnie do rytuału oczyszczania) czas trwania 40 minut do 1 godziny Wodospad Ulu Petanu Jest to najbardziej naturalny wodospad w porównaniu do innych w pobliżu Ubud. Nie ma zbyt wielu schodów do wodospadu, co nie sprawi, że będziesz zbyt zmęczony, możesz pływać i cieszyć się pięknem bujnych drzew. czas trwania 40 minut do 1 godziny

Ubud: Taras ryżowy, małpi las i wodospad - wycieczka prywatna

6. Ubud: Taras ryżowy, małpi las i wodospad - wycieczka prywatna

Rozpocznij wycieczkę od odbioru z hotelu przez profesjonalnego kierowcę lub przewodnika. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas przejażdżki przez malowniczą okolicę Ubud. Najpierw odwiedź sanktuarium Monkey Forest. Obserwuj figlarne małpy długoogoniaste skaczące między drzewami i miej szansę zrobić sobie z nimi zdjęcia. Kontynuuj podróż do Tegalalang Rice Terrace, gdzie możesz zobaczyć, jak żyją i pracują lokalni rolnicy. Następnie odwiedź świątynię Tirta Empul w wiosce Tampa Siring. Świątynia ta znana jest ze świętej wody używanej w rytuałach samooczyszczania. Następnie odwiedź plantację kawy, gdzie poznasz cały proces produkcji kawy i herbaty. Podczas wizyty skosztujesz różnorodnych kaw i herbat. Na koniec odwiedź wodospad Tibumana, gdzie możesz wybrać się na orzeźwiającą kąpiel wśród leśnej zieleni. Po zakończeniu wycieczki zostaniesz odwieziony z powrotem do hotelu.

Bali: Świątynia Lempuyang i nurkowanie w Błękitnej Lagunie z lunchem

7. Bali: Świątynia Lempuyang i nurkowanie w Błękitnej Lagunie z lunchem

Świątynia Bali Lempuyang lub Świątynia Bramy Niebios jest jedną z ważnych świątyń dla balijskich hinduistów, ta świątynia znajduje się na szczycie wzgórza Lempuyang ze wspaniałym widokiem i chłodną atmosferą, miniesz wznoszący się odczyt za pomocą samochodu osobowego, który został zapewniony, aby zabrać wszystkich gości do świątyni. Z naszym balijskim przewodnikiem zdobędziesz wiedzę na temat świątyni Lempuyang. Aby zrobić zdjęcia w bramie niebios, zwykle wszyscy goście muszą czekać w kolejce, ale cała cierpliwość i zmęczenie zostaną opłacone niesamowitym doświadczeniem i wspaniałym zdjęciem Na snorkeling będzie 1 godzina snorkelingu na plaży Tanjung Jepun i 1 godzina snorkelingu na plaży Blue Lagoon na Bali. Plaża Tanjung Jepun to bardzo dobre miejsce do snorkelingu, które chce zobaczyć wiele kolorowych ryb Nemo! i Dori na Bali! o głębokości od 2 do 3 metrów. Blue Lagoon Beach to miejsce do snorkelingu o głębokości od 7 do 8 metrów, byłoby wspaniale, gdybyś mógł nurkować i nurkować, aby zobaczyć koralowce i żółwie!

Jazda quadem na Bali i spływ rzeką Ayung z lunchem

8. Jazda quadem na Bali i spływ rzeką Ayung z lunchem

Full Fun Bali Adventure w jeden dzień, Ayung River Rafting Ubud-Bali, oferuje wyjątkowe wrażenia, których nie dostaniesz w innych miejscach. 2 godziny podróży, a znajdziesz ukryte naturalne wodospady, soczystą dżunglę, a po zakończeniu raftingu możesz cieszyć się jedzeniem w formie bufetu, a następna przygoda z 2-godzinną przygodą Ubud Atv zabierze Cię do najbardziej autentycznych części wysp, poprzez codzienne życie z widokiem na pole ryżowe, poprzez codzienne życie społeczności w najbardziej ekscytujący sposób. Odkryj miejsca, w których tradycyjne sposoby życia pozostają takie same jak wcześniej. Rzeka Ayung w Ubud jest odpowiednia dla początkujących (bystrza klasy 2-3). Rzeka Ayung znajduje się w Kedewatan w Ubud. Jest to najdłuższa i najszersza rzeka na Bali, rozciągająca się 75 kilometrów od północnych gór do cieśniny Badung w Sanur.

Ubud

Ubud

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Kultura i historia w: Zoo na Bali

Oprócz atrakcji typu Kultura i historia w: Zoo na Bali jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Ubud?

Zoo na Bali: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zoo na Bali? Kliknij tutaj.