Zoo na Bali
Dżungla

Liczba znalezionych atrakcji: 3

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Ubud: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 872
Sortuj wg::
Ubud

Ubud

Nasze najbardziej polecane Zoo na Bali Dżungla

Ubud: Riverside Spa w pobliżu zoo na Bali

Ubud: Riverside Spa w pobliżu zoo na Bali

Bądź rozpieszczany przez profesjonalnego terapeutę i poczuj, jak Twoje zmartwienia znikają. Zanurz się w zabiegu spa na świeżym powietrzu nad rzeką i naprzeciwko wodospadu. Wybierz jeden z następujących zabiegów: 120-minutowy zabieg River Side Spa Rozpoczynając od 10-minutowego rytuału kąpieli stóp, odstresowującego kroku, który przygotuje Cię do dalszej części zabiegu. Następnie 60 minut rewitalizującego masażu ciała olejkiem frangipani, który zabierze Cię w głąb dżungli Bali. Ciesz się delikatnym masażem i uciskiem meridianów wzdłuż ciała, aby przywrócić poziom energii. Aby uzyskać delikatny złuszczający peeling ciała, wybierz peeling z zielonej herbaty, frangipani lub peeling mleczny w zależności od potrzeb i ciesz się relaksującymi 30 minutami, które uspokoją umysł i ciało. Po umyciu ciała weźmiesz odżywczą mleczną kąpiel, która zmaksymalizuje rewitalizację ciała i skóry. Następnie udaj się do sauny, aby dokończyć zabieg. W każdym pokoju spa znajdują się ręczniki i prysznice. Na koniec zabiegu zostanie podana bezpłatna herbata imbirowa, aby w pełni się zrelaksować. 90-minutowy holistyczny zabieg na ciało Ta wyjątkowa holistyczna, uzdrawiająca czarna magma ma ponad 40 000 lat. Moor Mud to rozpuszczalna w wodzie, bogata czarna glinka zawierająca bardzo wysokie stężenia minerałów, aminokwasów, fitohormonów i witamin. Jest powszechnie znany ze swoich właściwości detoksykujących, a dzięki temu, że jest niezwykle bogaty w minerały, ma silny wpływ przywracający równowagę organizmu. Uwolnij napięcie mięśni, bóle i bóle. Poprzez delikatną technikę masażu wzmacnia system odpornościowy organizmu, pomaga opanować skurcze, wprowadza w stan głębokiego relaksu i dobrego samopoczucia. 180 minut Pokojowej ucieczki Ucieknij w egzotyczną i luksusową chwilę rozpieszczania. Zacznij od rytuału kąpieli stóp, rewitalizującego masażu, wybranego peelingu ciała, pachnącej kąpieli kwiatowej, naturalnego zabiegu na twarz i indonezyjskiego lekkiego posiłku, aby zakończyć swoje doznania spa.

Ubud: Taras ryżowy, małpi las i wodospad - wycieczka prywatna

Ubud: Taras ryżowy, małpi las i wodospad - wycieczka prywatna

Rozpocznij wycieczkę od odbioru z hotelu przez profesjonalnego kierowcę lub przewodnika. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas przejażdżki przez malowniczą okolicę Ubud. Najpierw odwiedź sanktuarium Monkey Forest. Obserwuj figlarne małpy długoogoniaste skaczące między drzewami i miej szansę zrobić sobie z nimi zdjęcia. Kontynuuj podróż do Tegalalang Rice Terrace, gdzie możesz zobaczyć, jak żyją i pracują lokalni rolnicy. Następnie odwiedź świątynię Tirta Empul w wiosce Tampa Siring. Świątynia ta znana jest ze świętej wody używanej w rytuałach samooczyszczania. Następnie odwiedź plantację kawy, gdzie poznasz cały proces produkcji kawy i herbaty. Podczas wizyty skosztujesz różnorodnych kaw i herbat. Na koniec odwiedź wodospad Tibumana, gdzie możesz wybrać się na orzeźwiającą kąpiel wśród leśnej zieleni. Po zakończeniu wycieczki zostaniesz odwieziony z powrotem do hotelu.

Bali: Świątynia Lempuyang i nurkowanie w Błękitnej Lagunie z lunchem

Bali: Świątynia Lempuyang i nurkowanie w Błękitnej Lagunie z lunchem

Świątynia Bali Lempuyang lub Świątynia Bramy Niebios jest jedną z ważnych świątyń dla balijskich hinduistów, ta świątynia znajduje się na szczycie wzgórza Lempuyang ze wspaniałym widokiem i chłodną atmosferą, miniesz wznoszący się odczyt za pomocą samochodu osobowego, który został zapewniony, aby zabrać wszystkich gości do świątyni. Z naszym balijskim przewodnikiem zdobędziesz wiedzę na temat świątyni Lempuyang. Aby zrobić zdjęcia w bramie niebios, zwykle wszyscy goście muszą czekać w kolejce, ale cała cierpliwość i zmęczenie zostaną opłacone niesamowitym doświadczeniem i wspaniałym zdjęciem Na snorkeling będzie 1 godzina snorkelingu na plaży Tanjung Jepun i 1 godzina snorkelingu na plaży Blue Lagoon na Bali. Plaża Tanjung Jepun to bardzo dobre miejsce do snorkelingu, które chce zobaczyć wiele kolorowych ryb Nemo! i Dori na Bali! o głębokości od 2 do 3 metrów. Blue Lagoon Beach to miejsce do snorkelingu o głębokości od 7 do 8 metrów, byłoby wspaniale, gdybyś mógł nurkować i nurkować, aby zobaczyć koralowce i żółwie!

Bali: Najlepszy ukryty wodospad na wschodzie (wycieczka prywatna)

Bali: Najlepszy ukryty wodospad na wschodzie (wycieczka prywatna)

Rozpoczynamy wycieczkę z Twojego hotelu. Zostaniesz zabrany do pierwszego wodospadu o nazwie Tukad Cepung Waterfall. Wodospad Tukad Cepung był najbardziej wyjątkowym i magicznym wodospadem do odwiedzenia. Staje się hotspotem wśród turystów, a także bardzo popularną lokalizacją na Instagramie. Spacer do wodospadu Tukad Cepung był prosty i dość łatwy. Chociaż, w przeciwieństwie do większości wodospadów na Bali, ten musiałeś brodzić przez rzekę po kolana i przez kilka skał, aby się tam dostać. W słoneczny dzień oszałamiające promienie słoneczne świecą prosto przez szczyt wodospadu, tworząc naturalne promienie w kanionie przypominającym formacje skalne. Możesz pływać w wodospadzie lub podejść całkiem blisko, nie mocząc się zbytnio od strumienia, więc przygotuj swoje aparaty. Kontynuujemy naszą podróż do drugiego wodospadu zwanego wodospadem Tibumana. Znajduje się on bardzo głęboko w bujnej zielonej dżungli wzdłuż pięknych zboczy. pięknych zboczach. Idź wzdłuż ścieżki, mijając schody w dół i drewniany most, aby zobaczyć piękny wodospad. drewniany most, aby zobaczyć piękny wodospad. Spakuj strój kąpielowy i dodatkowe ubrania i weź orzeźwiającą kąpiel w wodospadzie i ożyw swoje zmysły. Woda ma nie więcej niż 6 stóp głębokości, więc nurkowanie nie wchodzi w grę. Możesz stanąć tuż pod wodospadem i pozwolić, aby ciśnienie wody zdziałało cuda na bóle ciała i złagodziło stres. Spokój jest tym, co przyciąga tu ludzi, aby spędzić długie godziny relaksu w samotności. Jest to jedno z tych miejsc, do których chcesz przyjechać tylko po to, aby leniuchować, siedzieć i podziwiać piękno natury w odosobnieniu. Ostatnim przystankiem jest wodospad Kanto Lampo we po wschodniej stronie Ubud, który jest znany ze swojego malowniczego przepływu wody na pozornie ułożonych skałach. W porównaniu do innych wodospadów na Bali, ten jest stosunkowo łatwiej dostępny, możesz popływać lub wziąć prysznic jako orzeźwienie oprócz robienia zdjęć, ciesząc się świeżym powietrzem. Przed powrotem do hotelu możesz odwiedzić plantację kawy (opcja opcjonalna), po prostu powiedz kierowcy, jeśli chcesz spróbować kawy i herbaty

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Dżungla w: Zoo na Bali

Oprócz atrakcji typu Dżungla w: Zoo na Bali jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Ubud?

W: Ubud są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Ubud: Najciekawsze atrakcje

Zoo na Bali: Wycieczki i bilety

Indonezja: Ciekawe miejsca

Zoo na Bali: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zoo na Bali? Kliknij tutaj.