Złota Brama, Split

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Złota Brama, Split: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Złota Brama, Split? Kliknij tutaj.

Złota Brama, Split: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2173 opinii

Wycieczka do Krka była świetna! Kierowca kierował delikatnie, dlatego też nie czułam się źle w autobusie. (Mam chorobe lokomocyjną) Autobus był klimatyzowany. Piękne widoki. Wycieczka trwała 8 godzin. Zbiórka o 8:15 - nie musisz przychodzić 15minut wcześniej by załapać się na zbiórkę. Musisz mieć wypłacone pieniądze! 85kun kosztuje bilet dla dorosłego, dzieci wchodzą gratis. Drogie jedzenie na miejscu, za piwo 40kun. Kawa 25kun, reszty nie wiem bo jedzenie mieliśmy swoje. :) Na WhatsApp Marta wysłała nam mapę oraz informacje. Po wyjściu z autobusu każdy zwiedza Krka na własną rękę. Macie 5 godzin na samotne zwiedzanie. Jednak na końcu jest przepływ 20minutowy łódką. Piękne widoki więc przyjdz i ustaw się w kolejkę. Jeśli wykupisz degustacje to musisz przyjechać wcześniej na koniec wycieczki (12:30) i nie możesz popływać w jeziorze na samym końcu. Weź ze sobą strój i buty do wody!

Mimo krótkiego oczekiwania na przybycie przewodnika wszystko było bardzo dobrze nadzorowane. Przewodnik zbiera pieniądze za wejście do parku w autobusie (zapewnia gotówkę). Przybywszy tam, możemy swobodnie zwiedzać, a następnie musimy popłynąć łodzią, aby dotrzeć do bardzo pięknej wioski, gdzie możemy odpocząć na plaży. Park Krka jest wspaniały i magiczny. Polecam !

Dobra podróż w tak niesamowicie przystępnej cenie. Obejmuje podróż ze Splitu do parku iz powrotem do Splitu w całości z wystarczającą ilością czasu na zwiedzanie parku. Przewodnik Petra wykonała swoją dobrą robotę, prowadząc turystów z odpowiednimi informacjami. Ogólnie było to niesamowite doświadczenie i pamięć na całe życie. Dziękuje za wszystko.

Bardzo sympatyczna Pani przewodnik, która daje dużo przydatnych i konkretnych wskazówek. Podróż klimatyzowanym autokarem odbyła się bez przygód, a widoki w trasie pozostaną niezapomniane. Obejrzenie samego parku to „must have” gdy odwiedzamy Split lub Trogir

Wyruszamy w kierunku Parku Narodowego Krka razem z naszą przewodniczką Martą. Podróż autobusem była bardzo przyjemna i można było zobaczyć wiele Splitu i okolic.