Dodaj daty

Zipline to the Falls

Zipline to the Falls – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Niagara Falls w Kanadzie: tyrolką do wodospadów

1. Niagara Falls w Kanadzie: tyrolką do wodospadów

Podziwiaj wspaniałe widoki na wodospad Niagara i poczuj dreszczyk emocji dzięki biletowi na kolejkę tyrolską. Wzbij się 67 metrów nad wąwóz rzeki Niagara i suń 670 metrów obok wodospadu American Falls. Wróć do punktu startowego wygodnym vanem. Weź udział z ekscytującej i unikalnej atrakcji, która umożliwi Ci podziwianie spektakularnych widoków na Niagarę.Skorzystaj z szybkiego wstępu, wypełniając on-line dokument o zrzeczeniu się roszczeń przed przybyciem na miejsce. Udaj się bezpośrednio do punktu startowego, gdzie będzie Ci towarzyszył personel. Załóż kask i uprząż, po czym wysłuchaj zasad bezpieczeństwa, aby móc spokojnie podziwiać widoki podczas zjazdu kolejką. Poczuj niesamowitą moc natury, sunąc 67 metrów nad słynnym wąwozem rzeki Niagara i 670 metrów od wodospadu American Falls. Podziwiaj fantastyczną siłę, ogłuszający huk i cudowną mgłę potężnego wodospadu Horseshoe Falls. Zakończ swoją przygodę na punkcie obserwacyjnym. Podziwiaj najlepsze widoki i skorzystaj z możliwości robienia zdjęć znanego na całym świecie wodospadu Niagara. Następnie powróć na gorę wygodnym, klimatyzowanym busem pasażerskim.

Wodospad Niagara, Kanada: Linia zip do wodospadu z oświetleniem nocnym

2. Wodospad Niagara, Kanada: Linia zip do wodospadu z oświetleniem nocnym

Zjedź tyrolką nocą i podziwiaj zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki „Iluminacji wodospadu” w wodospadzie Niagara w Kanadzie. Przejedź się jedną z czterech równoległych tyrolek skierowanych w stronę wodospadów Horseshoe w Ameryce i Kanadzie, oświetlonych kaskadą kolorów po zmroku. Skorzystaj z ekspresowego wstępu, wypełniając zrzeczenie się online przed przyjazdem. Udaj się bezpośrednio do kiosku startowego, gdzie personel poprowadzi Cię do platformy startowej tyrolki. Szybuj 67 metrów nad wąwozem rzeki Niagara z prędkością do 70 kilometrów na godzinę, płynnie przesuwając się po 670-metrowej tyrolce. Dotrzyj na lądowisko obserwacyjne wodospadu, skąd będziesz mógł podziwiać z bliska kolorowe oświetlenie wodospadu Niagara i panoramę miasta.

Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Zipline to the Falls: najlepsze atrakcje w pobliżu

Zipline to the Falls: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zipline to the Falls? Kliknij tutaj.

Zipline to the Falls: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1167 opinii

To było niesamowite! I mieliśmy szczęście, że nie było żadnej kolejki, więc mogliśmy od razu jechać. Następnie będziesz mieć możliwość zakupu swoich filmów i zdjęć. Koszt to 40 USD bez opłat. podatki. Można było też zabrać coś samemu na film, ale wtedy trzeba mieć coś, co można zapiąć na ramieniu, żeby nie było możliwości zgubienia. Masz torbę, w której możesz pomieścić rzeczy, które masz ze sobą, i dzięki temu wracasz do punktu wyjścia. Zdecydowanie polecam!

Zrobiłem zipline z mężem i 3 nastoletnimi dziećmi i bardzo im się podobało. Pracownicy byli bardzo mili i uspokajający i bardzo dobrzy w swojej pracy. Wszyscy czuliśmy się bezpiecznie i otrzymaliśmy jasne instrukcje. Kupiliśmy filmy z naszych podróży zipline wraz ze zdjęciami i wszystkie były świetnej jakości.

ZABAWA, ale zdecydowanie mogłaby być dłuższa. Szkoda, że nie miałem czasu, aby zrobić to ponownie.

Podobało mi się? Myślałem, że to będzie przerażające, ale takie gładkie i uspokajające.

Wyjątkowe doświadczenie - po prostu nie wystarczająco długo