Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Zelandia, Holandia

Zelandia, Holandia – nasze najbardziej polecane atrakcje

Middelburg: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

1. Middelburg: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

Czy słyszałeś już o Jean Baptiste de Loeil? Jest najbardziej znanym chirurgiem Middelburga. Po przetestowaniu kilku środków popełnił ogromną zbrodnię. A w mieście takim jak Middelburg taka historia szybko krąży. Uciekł przez tajne wyjście, przez które przemycano również jego zakazane narkotyki. Ale musi być szybki, pomożesz? Wybierz swój czas rozpoczęcia z kolegami z drużyny, zaczynając o dowolnej porze dnia i nocy. Przemierzaj miasto, odhaczając zadania, aby znaleźć wszystkie wskazówki potrzebne do dotarcia do tajnego przejścia. Szukając wskazówek, podziwiaj piękne zabytki miasta. Przejdź obok Abbey Tower, przespaceruj się uroczymi uliczkami i wypatruj wielu zabytkowych budynków w centrum miasta. Pracuj szybko, a Ty i Twój zespół możecie ustanowić rekord najszybszej trasy. Powodzenia!

Middelburg: Spacer po mieście z przewodnikiem

2. Middelburg: Spacer po mieście z przewodnikiem

Wraz z naszym przewodnikiem miejskim przejdziesz przez monumentalne centrum Middelburga. Po drodze ciche place, ukryte uliczki, wysokie wieże opactwa i stare domy kupieckie przeniosą Cię w inne czasy. Najważniejsze atrakcje to ratusz, opactwo z wieżą (długi Jan), plac Dam, Kuiperspoort i piękne alejki z domami kupieckimi. Nasi przewodnicy specjalizują się w historii Middelburga. Start: 14.00 Koniec: 15:30 Język: Niderlandzki i niemiecki Miejsce spotkania: przed ratuszem (Markt), centrum miasta Dzieci do 12 lat za darmo.

Middelburg: Townhall z przewodnikiem

3. Middelburg: Townhall z przewodnikiem

Przeżyj z naszym doświadczonym przewodnikiem historyczną wycieczkę po pięknym późnogotyckim ratuszu i opowiedz o jego bogatej historii. Zwiedzisz między innymi salę weselną, salę narad i ratusz. Ekskluzywna wycieczka z przewodnikiem przez przewodników informacji turystycznej Middelburg. Czas trwania wycieczki to 1 godzina.

Zeeland: Wycieczka kulinarna z degustacjami w aplikacji

4. Zeeland: Wycieczka kulinarna z degustacjami w aplikacji

Zanurz się w pięknej prowincji Zelandia podczas całodniowej przygody przez jej najbardziej kultowe miejsca związane z jedzeniem. Przejedź całą drogę od Serooskerke do Kerkwerve, podziwiając magiczne widoki oceanu, wiatraków i latarni morskich, z pysznymi degustacjami potraw podczas całej podróży. Pobierz interaktywny przewodnik na smartfona, który posłuży Ci jako przewodnik na cały dzień, i wyrusz własnym pojazdem, aby rozpocząć podróż. Zaczynając w Serooskerke, podążaj starannie zaprojektowaną trasą wokół Zeeland, korzystając z aplikacji w celu uzyskania informacji, wskazówek i nawigacji GPS. Podróżuj przez 108 kilometrów zapierających dech w piersiach krajobrazów i uroczych miasteczek, zatrzymując się w 6 punktach gastronomicznych, aby skosztować wyjątkowych lokalnych przysmaków. Jeśli masz w grupie maluchy, z pewnością ucieszy je możliwość wejścia na wieżę strażniczą, pogłaskania owiec i zobaczenia starego zamku. Spójrz na niektóre z możliwych potraw, których spróbujesz: Przystanek 1: Dorośli Kawa lub herbata z holenderską szarlotką Przystanek 1: Dzieci Sok lub napoje bezalkoholowe z wybranym przez Ciebie słodkim przysmakiem Przystanek 2: Dorośli Mały domowy jogurt z owczego mleka z 3 kawałkami sera (naturalny dojrzewający, kozieradka i mieszanka Walcheren) Przystanek 2: Dzieci Mały domowy jogurt z mleka owczego lub butelka soku jabłkowego Zeeland lub butelka soku pomarańczowego Zeeland i trzy plasterki sera na drogę. (Naturalny dojrzewający, mieszanka kozieradki i Walcheren) Przystanek 3: Dorośli i dzieci Zeelandzkie ciasto bolusowe (do zjedzenia w drodze lub do cieszenia się dniem w domu) Przystanek 4: Dorośli Lunch box z sezonową sałatką organiczną, domową zupą i kromką chleba na zakwasie z naszej własnej piekarni Przystanek 4: Dzieci: Świeżo upieczony chleb z dodatkami do wyboru i sałatką lub zupą do wyboru Przystanek 5: Dorośli Lody Zeelandia - niespodzianka. Przystanek 5: Dzieci Lody dla dzieci.

Zierikzee: Escape Tour - gra miejska z przewodnikiem

5. Zierikzee: Escape Tour - gra miejska z przewodnikiem

Zierikzee było ważnym portem w erze LZO, skąd pochodziło wielu wpływowych kapitanów. Jednym z tych kapitanów był Johan Sextroh. Po pomyślnym zdobyciu angielskiego frachtowca z dumą wrócił do Zierikzee. Na lądzie okazało się, że to statek pocztowy, pełen holenderskich tajnych informacji… Wkrótce został uznany za szpiega i musiał jak najszybciej opuścić Zierikzee. Pomożesz mu znaleźć sekretne wyjście? Wybierz swój czas rozpoczęcia z kolegami z drużyny, zaczynając o dowolnej porze dnia i nocy. Przemierzaj miasto, odhaczając zadania, aby znaleźć wszystkie wskazówki potrzebne do dotarcia do tajnego przejścia. Szukając wskazówek, podziwiaj piękne zabytki miasta. Przejdź obok Sint-Lievensmonstertoren i Nieuwe Kerk Zierikzee, przespaceruj się uroczymi uliczkami i wypatruj wielu zabytkowych budynków w centrum miasta. Pracuj szybko, a Ty i Twój zespół możecie ustanowić rekord najszybszej trasy. Powodzenia!

Cadzand: wycieczka łodzią Seal Discovery z lampką szampana

6. Cadzand: wycieczka łodzią Seal Discovery z lampką szampana

Po krótkiej odprawie wejdziesz do otwartej łodzi RIB i popłyniesz z portu Cadzand do rzeki Schelde, aby rozpocząć 2-godzinną wycieczkę łodzią. Foki są główną atrakcją w Westerschelde. Czysta woda, dużo miejsca i ciche otoczenie mają pozytywny wpływ na zwierzęta, dzięki czemu mogą się tu rozwijać. Znajdziesz foki odpoczywające na suchych brzegach lub ciekawie pływające obok łodzi. Łódź podpłynie do ciebie blisko, nie przeszkadzając przy tym zwierzętom. Gdy łódź zbliży się do fok, otrzymasz kieliszek szampana. Po spędzeniu trochę czasu z fokami łódź wraca do portu. W przypadku, gdy grupa lubi zastrzyk adrenaliny, kapitan włączy zasilanie, a łódź popłynie z prędkością do 80 km na godzinę nad wodą.

Zeebrugge: Wycieczka łodzią z obserwacją fok z kieliszkiem szampana

7. Zeebrugge: Wycieczka łodzią z obserwacją fok z kieliszkiem szampana

Otrzymaj krótkie instrukcje w porcie Zeebrugge, zanim wejdziesz na pokład otwartej łodzi RIB, aby udać się na rzekę Skalda w celu wykrycia fok. Można je znaleźć w ich naturalnym środowisku w Westerscheldt. Jest to idealne środowisko dla tych zwierząt z czystą wodą i dużą ilością miejsca. Obserwuj foki leżące na suchych brzegach lub z ciekawością pływające wokół łodzi. Łódka zabierze Cię z bliska, nie przeszkadzając jednocześnie zwierzętom. Gdy łódź zbliży się do fok, otrzymasz kieliszek szampana. Jeśli grupa chce, kapitan może zwiększyć moc w drodze powrotnej, gdy łódź rozpędza się do 80 km na godzinę, aby uzyskać ekscytujący przypływ adrenaliny.

Zeeland: Wycieczka z przewodnikiem po Zeeland

8. Zeeland: Wycieczka z przewodnikiem po Zeeland

Odkryj prowincję Zeeland własnym (wynajętym) samochodem, korzystając z aplikacji internetowej zaprojektowanej jako Twój cyfrowy przewodnik. Poprzedzały Cię tysiące zadowolonych użytkowników! Jedziesz we własnym tempie, spod własnego (wakacyjnego) adresu, beztrosko od atrakcji do atrakcji, świetną trasą w tej pięknej prowincji. Opowiemy Ci o przeszłości i teraźniejszości każdego wydarzenia i upewnimy się, że trafiłeś dokładnie we właściwe miejsce. Ta wycieczka samochodowa to całodniowa wycieczka o długości 115 kilometrów, idealna do dzielenia się nią z rodziną, przyjaciółmi, bliskimi, współpracownikami, a nawet może towarzyszyć Ci futrzany przyjaciel! Po drodze znajduje się wiele przystanków, na których Twój czworonożny przyjaciel może biegać i bawić się. Slogan Zeeland brzmi: „Zeeland, zwykle nie piękna”. Przeżyj to sam i odkryj piękno prowincji. Nie szukaj dalej, to najlepsza i najtańsza inwestycja na cały dzień! Nie musisz tracić czasu na przygotowanie się do wyjścia, niczego nie przeoczysz i zobaczysz więcej, niż sam byś odkrył. Aplikacja internetowa jest dostępna w 8 językach; napisany w języku niderlandzkim i automatycznie przetłumaczony na angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, chiński i japoński. Można go łatwo śledzić na smartfonie i nie trzeba niczego wcześniej pobierać. Jeśli Twoja grupa ma więcej samochodów, po prostu udostępnij link i hasło (maksymalnie 2 samochody na zakup). Tylko zadbaj o dane internetowe. Dzień zwiedzania najbardziej zapierających dech w piersiach miejsc i nieodkrytych atrakcji Zelandii to prawdziwe przeżycie. Na tej trasie nie ma obowiązku spożywania posiłków i napojów na przystanku gastronomicznym. Po prostu dajemy ci cynk o tym miłym przystanku. Ta podróż nie obejmuje jedzenia ani napojów, więc możesz zatrzymać się, gdziekolwiek chcesz, na smaczną przekąskę. Ale nie martw się, chętnie doradzimy Ci, jakie przystanki są najlepsze na trasie. Ta czarująca podróż zaczyna się w Walcheren i prowadzi do Schouwen-Duiveland. Radzimy rozpocząć wycieczkę między 9:30 a 10:00, aby zapewnić optymalne wrażenia z tej wycieczki oraz ponieważ pod koniec dnia często jest ciemno. Możesz zarezerwować tę wycieczkę od wtorku do soboty. Niektóre zalecane przez nas przystanki mogą być nieczynne w dniu wycieczki. Dlatego sprawdź wcześniej w naszej aplikacji internetowej godziny otwarcia przystanków, które chcesz odwiedzić. Najlepszym dniem na przejażdżkę tą trasą jest sobota. W tym dniu wszystkie punkty są czynne (mogą ulec zmianie). Zalety • Tanie, cena jest ceną całkowitą, a nie za osobę • Zaprojektowane i zweryfikowane przez specjalistów ds. destynacji • Zawsze aktualne, wskazówki od użytkowników są przetwarzane natychmiastowo • Nie wymaga czasu na przygotowanie • Żadnych poszukiwań (i stresu) podczas wycieczki • Odkryj prowincję indywidualnie • Bardzo pouczające, mnóstwo wskazówek na temat zabytków, godzin otwarcia, lokalnych zwyczajów • Porady dotyczące tras i restauracji po drodze

Cadzand: przygoda z kartingiem na falach

9. Cadzand: przygoda z kartingiem na falach

Wypróbuj Wavekarting, wyjątkową aktywność sportów wodnych na świeżym powietrzu na holenderskim wybrzeżu. Poczuj ster łodzi motorowej w swoich rękach, ustalając własne tempo i żeglując po falach Morza Północnego. Zacznij od odprawy bezpieczeństwa w porcie Cadzand, zanim wyruszysz pod okiem doświadczonych instruktorów. Dzięki konstrukcji Wavekarta zawsze będziesz całkowicie bezpieczny na wodzie.

Terneuzen Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

10. Terneuzen Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Gra Miejska Sherlock Holmes to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób spacerowania po mieście. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, podejmuj zabawne wyzwania fotograficzne, ścigaj sprawców i baw się razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa Balthasara. WAŻNA INFORMACJA: - Stopień trudności: łatwy – odpowiedni także dla rodzin z dziećmi - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby) - Każda grupa będzie grać z 1 urządzeniem. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. - *UWAGA: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale NIE dostarcza żadnych informacji o mieście! JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę miejską, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Eksploruj miasto we własnym tempie, grając w grę miejską Sherlock Holmes – wycieczkę z przewodnikiem, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście z rodziną i przyjaciółmi lub jako para. Nasza gra miejska oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz!

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 20
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Zelandia, Holandia

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Zelandia, Holandia?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze niedrogie wycieczki w: Zelandia, Holandia?

Zelandia, Holandia: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zelandia, Holandia? Kliknij tutaj.