Wybierz daty

Zapora Glen Canyon

  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj według:

Zapora Glen Canyon: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zapora Glen Canyon? Kliknij tutaj.

Zapora Glen Canyon: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 820 opinii

Podobała mi się wycieczka. Odebrali mnie i wysadzili w hotelu, co było świetne. Kanion Antylopy jest na mojej liście życzeń od ponad roku. Tak się cieszę, że udało mi się tam dotrzeć. Pojechałem do Canyon X, który był nową częścią. Chciałem pojechać do Dolnego Kanionu, ale wylądowałem na Kanionie X z powodu niskich numerów w Dolnym Kanionie. Doświadczenie było wspaniałe, moi przyjaciele i rodzina uwielbiali zdjęcia. Zakręt podkowy był również świetny. Przewodnik był kompetentny. Wszyscy byli przyjaźni na trasie. Cieszę się, że wybrałem się z tą firmą na tę listę życzeń. Bardzo miły i profesjonalny.

Absolutnie podobała mi się cała wycieczka. Było dobrze zorganizowane, w każdym punkcie spędziłem wystarczająco dużo czasu. Gorąco polecam odwiedzenie kanionów antylop podczas tej wycieczki, jeśli zatrzymasz się w Vegas i wrócisz za jeden dzień. Jazda tam i zobaczenie wszystkich miejsc jest zbyt gorączkowe. Możesz zapłacić Abit więcej za wycieczkę w porównaniu do jazdy, ale zdecydowanie warto.

Podróż była bardzo przyjemna. Przewodnik, który również był kierowcą, był bardzo przyjazny. Poświęcił nawet trochę czasu, aby zatrzymać się w pobliskich miejscach turystycznych, które nie były uwzględnione w pakiecie wycieczki tylko dlatego, że przeszliśmy przez nie po drodze. Naprawdę doceniam przewodnika.

To było wspaniałe doświadczenie. Przewodnik/kierowca był bardzo kompetentny i zapewnił nam komfort i zapewnił nam bezpieczeństwo.

Świetnie się bawiliśmy. Nasz kierowca Adam był doskonały. Polecam tę wycieczkę w 100%.