Wybierz daty

Zamek Windsor

Liczba znalezionych atrakcji: 43
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Zamek Windsor: najlepsze atrakcje w pobliżu

Zamek Windsor: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zamek Windsor? Kliknij tutaj.

Zamek Windsor: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 8737 opinii

Fantastyczny i dowcipny przewodnik towarzyszył nam na wszystkich przystankach i opowiadał o dodatkach w drodze powrotnej. Czas przeznaczony na zamek Windsor to jedna godzina, ale Twój współprzewodnik poinformował, że pełna wycieczka zajmie cały dzień. Następnie polecił najlepsze etapy, którymi mogliśmy się cieszyć z ufnością i które zostały nam szczegółowo wyjaśnione po przyjeździe iw trakcie. Wiele dodatkowych informacji pozwoliło nam jeszcze bardziej docenić wycieczkę. Stonehenge jest bardzo dobrze odwiedzane w dostępnym czasie i otrzymaliśmy dodatkowy wielojęzyczny interaktywny przewodnik, który zabrał nas do każdego zakątka witryny. Sugestywne i warte odwiedzenia. Oksford był zwiedzany pieszo z przewodnikiem i dość szybko się poruszał. Nawet jeśli udało nam się go zobaczyć w całości, zasługuje na bardziej adekwatną wizytę, zwłaszcza w Bibliotece. Ogólnie rzecz biorąc, przewodnik pomógł nam również w kulinarnych spostrzeżeniach i postojach. Zalecana wycieczka

Naprawdę warto zobaczyć ten zamek. Otrzymasz również bezpłatny audioprzewodnik zaraz po wejściu, co jest bardzo przydatne. Parking kosztuje 14 funtów za 4 godziny i znajduje się około 5-10 minut spacerem od zamku. W kaplicy można zobaczyć nagrobek królowej. O godzinie 11:00 nastąpi zmiana warty na wewnętrznym dziedzińcu mniej więcej w miejscu, gdzie znajduje się wejście do kaplicy. W bezpośrednim sąsiedztwie zamku znajduje się wiele restauracji i sklepów z pamiątkami. Miasto jest bardzo piękne i od razu czujesz się jak w domu. Nic dziwnego, że królowie woleliby mieszkać tam niż w Londynie.

Idealny i łatwy w użyciu. Z drugiej strony zwiedzaliśmy atrakcje na wysokich obrotach i ledwo udało nam się zrobić karnet opłacalny. Sprawdź, czy cena jest tego warta. Przede wszystkim musisz mieć zaplanowane wykonanie co najmniej 70% czynności swojego pobytu z wykorzystaniem karnetu.

Bardzo łatwy w użyciu. Po prostu pokaż kod QR aplikacji przy wejściu do atrakcji, a otrzymasz bilety. To samo dotyczy korzystania z uberbootów, które są bardzo praktyczne, wygodne i pozwalają pokonywać małe lub duże odległości w różny sposób i szybko.

Dużo wrażeń, miejsca warte zobaczenia. Pani przewodnik cały czas opowiadała . Było naprawdę super.