Zamek w Malborku

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Zamek w Malborku: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zamek w Malborku? Kliknij tutaj.

Zamek w Malborku: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 69 opinii

Fantastyczna podróż

Nasz kierowca doskonale zorganizował odbiór. Przewodnik (starsza pani, zapomniała imienia) był bardzo kompetentny i przyjazny, znał wszystkie szczegóły zamku, bardzo historyczną wycieczkę, którą warto zobaczyć, jeśli zatrzymasz się w Gdańsku. Trochę szkoda, że pojechaliśmy tam w zimny deszczowy dzień. Zamek jest bardzo piękny i wspaniały. Mieliśmy bardzo dobry czas na tę półdniową trasę.

Bardzo miło, że autobus przyjechał do hotelu i zawiózł nas do zamku iz powrotem. Bardzo miły i miły kierowca i stały przewodnik po przyjeździe bez żadnych problemów. Przybywasz w grupie z tymi, którzy są w autobusie, więc bardzo miło jest upuścić te duże grupy przewodników, ale są raczej w małej grupie na jednym przewodniku. Uczył dużo i był bardzo profesjonalny.

Bardzo dobre wykonanie

Wszystko poszło idealnie - odbiór + informacja o jeździe. Lokalny przewodnik bardzo kompetentny i bardzo miły. Byliśmy na miejscu jako grupa. To, że Marienburg był niesamowicie imponujący - myślę, że można to sobie wyobrazić.

Zwiedzanie zamku w Malborku było niesamowite. Nasza przewodniczka Alicia znała całą historię i odpowiadała na wszystkie nasze pytania. To ogromny obszar do pokonania, ale ukończyliśmy go na czas. Chciałbym polecić

Zarówno kierowca, jak i przewodnik byli świetni. Nasz przewodnik naprawdę przybliżył historię i charakter zamku.