Zamek w Chambord

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Zamek w Chambord: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zamek w Chambord? Kliknij tutaj.

Zamek w Chambord: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 734 opinii

Cudowna wycieczka. Zamek był idealnym wyborem, magicznie urządzony na Boże Narodzenie i wspaniały lunch z doskonałym winem. Nasz przewodnik Michelle był inteligentny, dobrze poinformowany i dowcipny. Fakty są miłe, ale o wiele bardziej humorystyczne! Nasz kierowca Alexander zlecił mu pracę przy strajkach powodujących ekstremalny ruch uliczny, ale znakomicie sobie poradził, doprowadzając nas z powrotem do Paryża w rekordowym czasie. Pozdrawiam Laurę, kolejnego przewodnika, który dołączył do trasy prywatnie i którego osobowość dodała nam wyjątkowego dnia. Gorąco polecam tę wycieczkę, personel i towarzystwo.

Wspaniała pouczająca historia od naszych dwóch przewodników, wystarczająco dużo historii, aby ustawić scenę naszych wizyt w zamkach. Lunch był bardzo smaczny kilka opcji degustacji wina, ceny bardzo rozsądne do zakupu. Kierowca był świetny.

Świetna wycieczka !! Niezła różnorodność zamków i wycieczki jest dobrze zorganizowana. Marianne była cudowna. Ma tak dużą wiedzę historyczną, że przejechał podjazd, podając ciekawe szczegóły na temat zamków i wplecionej historii Francji.

Michelle, przewodnik był tak kompetentny, dał wciągającą historię lekcji okolicy, przyjazny, podjął wysiłek, aby się połączyć, dał nam świetne wskazówki na temat atrakcji w Paryżu i ogólnie sprawił, że podróż była fantastyczna.

Świetny dzień!

Naprawdę podobała nam się ta trasa. Nasz przewodnik, Addie, był bardzo pouczający. Opowiedziała wspaniałe historie, aby przejechać długą podróż autobusem. Wino nie jest świetne, ale zwiedzanie zamków było warte podróży.