Zamek Steen

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Zamek Steen: najlepsze atrakcje w pobliżu

Zamek Steen – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Brukseli: Całodniowa wycieczka z przewodnikiem po Antwerpii i Gandawie

Z Brukseli: Całodniowa wycieczka z przewodnikiem po Antwerpii i Gandawie

O godzinie 8:30 zostaniesz odebrany z miejsca spotkania w centrum Brukseli, aby udać się w kierunku Antwerpii. W drodze do Antwerpii zatrzymasz się na kilka minut przy charakterystycznym Atomium, gdzie zrobisz zdjęcie i będziesz kontynuować podróż. Po dotarciu na miejsce zwiedzisz targ mięsny, zamek Steen, plac ratuszowy, gotycki kościół Matki Bożej, kościół San Carlos de Borromeo, deptak ciastek i piękną ulicę Meir. Po tej wycieczce z przewodnikiem będziesz cieszyć się wolnym czasem na zwiedzanie miasta we własnym zakresie. Następnym celem podróży będzie piękne i potężne miasto Gandawa. Podczas tej wizyty zobaczysz katedrę San Bavón (w której znajduje się słynny obraz braci Van Eyck "Adoracja Mistycznego Baranka"), dzwonnicę Belfort, osobliwy gotycki i renesansowy ratusz, kościół San Nicolás, dom cechowy masonów, nabrzeże ziół i zboża, targ mięsny oraz majestatyczny zamek hrabiów Flandrii. Po tej magicznej wycieczce ponownie wsiądziesz do autobusu, którym wrócisz do Brukseli. Nie przegap okazji, aby cieszyć się tym wspaniałym dniem z nami!

Z Brukseli: Jednodniowa wycieczka do Leuven i Mechelen

Z Brukseli: Jednodniowa wycieczka do Leuven i Mechelen

Rozpocznij całodniową wycieczkę od przejazdu z Brukseli do Leuven. Po drodze Twój przewodnik opowie Ci o zabytkach, które mijasz po drodze z Brukseli. W Leuven zobacz Grote Markt i przejdź się wzdłuż kościoła Świętego Piotra. Plac biblioteki uniwersyteckiej wprowadzi nas w żywą atmosferę studentów, którzy wypełniają życiem ulice tego miasta. Po wycieczce będziesz mieć trochę wolnego czasu na lunch lub dalsze odkrywanie historii Leuven. Kontynuuj podróż do Mechelen, ukrytego klejnotu Belgii, gdzie będziesz miał okazję poznać jego historię, sztukę i architekturę podczas spaceru wzdłuż Grote Markt, Pałacu Małgorzaty Austriackiej lub Katedry św. Odwiedź Leuven i Mechelen podczas tej jednodniowej wycieczki, podczas której odkryjesz te dwa magiczne miasta Belgii. Zarezerwuj już teraz!

Antwerpia: 2-godzinna prywatna wieczorna wycieczka po ciemnej stronie Antwerpii

Antwerpia: 2-godzinna prywatna wieczorna wycieczka po ciemnej stronie Antwerpii

Ta prywatna wycieczka piesza to świetny sposób, aby zobaczyć mniej znane części miasta, z dala od tłumów turystów i poznać prawdziwą Antwerpię. Dołącz do tej wieczornej pieszej wycieczki i po drodze podziwiaj piękne panoramiczne widoki. Poznaj przeszłość Antwerpii, odkryj średniowieczne legendy i posłuchaj intrygujących historii z Dzielnicy Czerwonych Latarni, odkrywając mroczniejszą stronę Antwerpii. Poznaj ukryte klejnoty miasta i wyjątkowe zabytki. Twój doświadczony przewodnik podzieli się z Tobą swoją wiedzą i pasją do miasta, które nazywają domem, i oprowadzi Cię po niezapomnianych miejscach w mieście. Zatrzymaj się w różnych miejscach, w tym: Rynek, Kamienny Zamek, Dzielnica Czerwonych Latarni, dach Muzeum MAS, Stary Port, Kościół św. Pawła, modna nowoczesna dzielnica znana jako „Wyspa” i wiele więcej .

Antwerpia: Najciekawsze atrakcje

Zamek Steen: Wycieczki i bilety

Belgia: Ciekawe miejsca

Zamek Steen: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zamek Steen? Kliknij tutaj.

Zamek Steen: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(65 recenzji)