Wybierz daty

Zamek Sforzów

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 36
Sortuj według:
1 - 16 / 36

Zamek Sforzów: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zamek Sforzów? Kliknij tutaj.

Zamek Sforzów: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 7165 opinii

Podróżowaliśmy 2 osoby dorosłe 2 dzieci w wieku gimnazjalnym. Warto było odwiedzić kościół Santa Maria i Ostatnią Wieczerzę. Przewodnik dostarczył unikalnych informacji, dzięki którym my i nasze dzieci jesteśmy zaangażowani. Ostatnia Wieczerza była zdecydowanie warta odwiedzenia po prostu NIESAMOWITE! Odwiedziliśmy tydzień wielkanocny, a bilety nie były łatwe, dlatego rezerwacja na wycieczkę zapewniła nam możliwość i dostarczyła wspaniałych dodatkowych informacji, których inaczej byśmy nie przegapili.

Świetna wycieczka piesza z przewodnikiem. Zarezerwowaliśmy tę atrakcję, mając nadzieję, że zobaczymy niektóre z najważniejszych wydarzeń w Rzymie, które mogliśmy przegapić. Nasza przewodniczka, CRISTINA, była bardzo kompetentna i w razie potrzeby nie spieszyła się z wyjaśnieniami po angielsku i hiszpańsku. Spodziewałem się dużej grupy, ale była to tylko nasza czteroosobowa rodzina. Mamy szczęście. Po raz kolejny CRISTINA była świetna i żałuję, że nie możemy mieć z nią więcej tras koncertowych.

Oceniam to doświadczenie na 5 gwiazdek. Ja i moi przyjaciele zaznaczamy tę trasę jako jedną z głównych atrakcji naszej podróży do Mediolanu. Przewodnik był bardzo przyjazny i mówił w spokojny i łatwy do zrozumienia sposób. Bardzo dobrze poinformowany o mieście i jego historii. Jedyne, co czułem, to to, że pora lunchu była trochę pospieszna, poza tym mogę tylko polecić, ponieważ jest to świetny pakiet na zwiedzanie głównych atrakcji miasta i zagwarantowanie miejsca na Ostatnią Wieczerzę.

Dziewczyna, która udzieliła nam wyjaśnień, była bardzo punktualna, dała nam bilety, które dały nam dostęp do wszystkich muzeów wewnątrz zamku. Koniecznie trzeba udać się w okolice, gdzie znajduje się Pieta Rondanini (ostatnie dzieło wyrzeźbione przez Michała Anioła, pracował nad nim sześć dni przed śmiercią. Odnaleziono je w jego gabinecie po jego śmierci).

Z GetYourRide nie ma problemu. Jeśli chodzi o zwiedzanie zamku i muzeów: wszystko było super. Poświęć trochę czasu na spacer po parku do Łuku Triumfalnego. W tej przestrzeni mnóstwo gatunków drzew, muzyków i kilka dzieł sztuki. Możliwości problemów piknikowych.