Zamek Sforzów

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
Liczba znalezionych atrakcji: 42
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Zamek Sforzów: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zamek Sforzów? Kliknij tutaj.

Zamek Sforzów: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 10 261 opinii

Dla mnie rewelacja :) Wszystko, co najważniejsze i najbardziej znane w Mediolanie - odwiedzone, mnóstwa rzeczy się dowiedziałam, w dodatku wszystko opowiedziane z ogromną pasją i humorem (Pani Chiara!!! - bardzo pozdrawiam i bardzo dziękuję!!!). Długość wycieczki w sam raz, przerwa była trochę krótsza i trochę wcześniej, co wynikało z godziny wejścia na oglądanie Ostatniej Wieczerzy, przez co skończyliśmy już jakoś ok. 15:30 i zostało jeszcze sporo czasu na samodzielne spacerowanie po Mediolanie. Bardzo polecam! Zdecydowanie pasja i zaangażowanie Pani przewodnik :) Absolutnie zakochana w Mediolanie kobieta, która potrafiła przez 6 godzin mówić o nim w taki sposób, że wszyscy słuchali jak zaczarowani :) Płynny angielski, bez uciążliwego włoskiego akcentu. Genialne poczucie humoru :D How do you rate the guide? 5 stars How would you rate the value for money? 5 stars Who else was involved? Only me. How old are you>? 30-39 What do you think about GetYourGuide? 10/10

Nasza przewodniczka Katerina była bardzo poinformowana, interesująca i przyjazna. Nigdy wcześniej nie brałem udziału w trasie. To było doskonałe pierwsze doświadczenie. Z pewnością zapisałbym się ponownie na ten przewodnik i grupę. Pomógł mi nawigować po zabytkach miasta, które początkowo wydawało mi się przytłaczające. Ze względu na trasę Kateriny czułem się o wiele lepiej poinformowany o Mediolanie i czułem się również komfortowo.

It was an amazing lesson for me. Walk with common and unknown knowledge about Milano. A tourguide David deserves a medal. He is an amazing talker with a hudge knowledge about curiosities of Milano. I highly recommend this history adventure!

Kup bilet wstępu, aby móc zwiedzać muzea. Są koniecznością! Tyle historii, której nie można przegapić. Niewiarygodne doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz.

jasne wytyczne dla odwiedzajacych, zwiedzanie zapewnione na dlugie godziny :)