Atrakcje i wycieczki
Zamek Sforzów

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Zamek Sforzów: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zamek Sforzów? Kliknij tutaj.

Zamek Sforzów: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3779 opinii

Nasz przewodnik miał ogromną wiedzę na temat historii sztuki. Odkryliśmy, że jej szczegółowe wyjaśnienia są bardzo interesujące i zawierają wiele informacji. Moją jedyną skargą dotyczącą reklamowanej trasy jest to, że wprowadza w błąd. Choć kończy się poza Zamkiem Sforza, nie obejmuje wejścia ani oglądania, jeśli którekolwiek wnętrze.

Ta trasa była świetna! Nasz przewodnik był tak kompetentny i zawierał informacje, których wcześniej nie znaliśmy. Niestety nie mogliśmy pójść do Kaplicy Sykstyńskiej w Mediolanie z powodu strajku transportowego, ale zabrała nas do kościoła św. Ambrożego. To był dobry zamiennik i tak ważny element historii Mediolanu.

Ostatnia wieczerza

Wspaniała wycieczka - przewodniczka Laura w bardzo interesujący sposób wprowadziła nas w historię wielkego dzieła Leonarda da Vinci oraz innych zabytków Mediolanu. Ostatnia wieczerza zapiera dech w persiach - arcydzieło, które trzeba koniecznie zobaczyć. Wielkie podziękowania dla przewodnika - Laury!

Bardzo ciekawa wycieczka pozwalająca w szybki zobaczyć najbardziej znane miejsca w Mediolanie i dowiedzieć się o nich ciekawych rzeczy, by móc wrócić tam na spokojnie i chłonąć atmosferę miasta ( oczywiście później już bez wejść do wewnątrz)

Polecam bardzo

warto spedzic 2 godziny spacerujac po miescie i sluchajac ciekawych opowiesci przewodnika