Więcej zdjęć

Od 70,58 zł za osobę

Bez kolejki: Zamek na Hradczanach

Numer identyfikacyjny produktu: 53490
Certyfikat
Najważniejsze informacje
Czas trwania
2 dni
Bez kolejki
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Wejdź na zamek na Hradczanach bez konieczności stania w niekończących się kolejkach po bilet
 • Zwiedź wspaniały kompleks zamkowy na Hradczanach, w tym katedrę św. Wita, Wacława i Wojciecha, Stary Pałac Królewski i inne zabytki Pragi
 • Podziwiaj cudowne wnętrza praskiego zamku
Wycieczka w skrócie
Aby zdobyć bilet wstępu na zamek na Hradczanach, trzeba czasem stać w niekończących się kolejkach. Nie trać czasu! Odbierz swój bilet bezpośrednio u czekającego na zamku przedstawiciela organizatora wycieczki.
Tego możesz się spodziewać
Uniknij stania w długiej kolejce po bilet wstępu na zamek na praskich Hradczanach dzięki biletowi z opcją wejścia uprzywilejowanego.

Początki tego niezwykłego kompleksu zamkowego sięgają IX wieku. Zamieszkiwali go władcy Czech, Świętego Cesarstwa Rzymskiego oraz prezydenci Czechosłowacji. Obecnie znajduje się tu siedziba prezydenta Republiki Czeskiej.

Zwiedź zamek na Hradczanach we własnym tempie, podążając trasą B, obejmującą nie tylko zwiedzanie przepięknych zamkowych wnętrz, lecz również katedry św. Wita, Wacława i Wojciecha, Starego Pałacu Królewskiego, bazyliki św. Jerzego, Złotej Uliczki oraz wieży Daliborka. Trasa C obejmuje natomiast wyłącznie wystawę skarbów katedry św. Wita, Wacława i Wojciecha oraz galerię obrazów w zamku na Hradczanach.

Odbierz swój bilet bezpośrednio u przedstawiciela organizatora wycieczki naprzeciwko katedry św. Wita, Wacława i Wojciecha. Twój bilet jest ważny przez 2 dni od daty wręczenia i uprawnia do jednorazowego zwiedzania wnętrz zamku. Dzięki niemu unikniesz niepotrzebnego stresu podczas wizyty w tym niezwykłym kompleksie zamkowym!
Wliczone w cenę
 • Wstęp bez czekania w kolejce po bilet do kompleksu zamkowego na Hradczanach
 • Opłata za rezerwację i opłata manipulacyjna
 • Pomoc w znalezieniu najkrótszej kolejki do kontroli bezpieczeństwa
 • Informacje (w języku angielskim) na temat biletu wstępu oraz wprowadzenie wewnątrz zamku
Niewliczone w cenę
 • Przewodnik
 • Wstęp do Zamku na Hradczanach bez czekania w kolejce do kontroli bezpieczeństwa
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Spotkaj się z przedstawicielem organizatora wycieczki naprzeciwko głównego wejścia do katedry św. Wita, Wacława i Wojciecha – na 3. dziedzińcu kompleksu zamkowego na Hradczanach. Adres: III. nádvoří 48/2 119 01, Praga 1. Przedstawiciel organizatora wycieczki będzie trzymać w ręku rozłożoną niebiesko-białą parasolkę. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Zniżki przysługują, po okazaniu ważnego dowodu tożsamości, uczniom szkół średnich i studentom (w wieku od 17. do 26. roku życia) oraz emerytom po 66. roku życia. Bilety należy nabyć bezpośrednio w kasie biletowej zamku na Hradczanach.

Uwaga! Niektóre części kompleksu zamkowego na Hradczanach bywają zamykane podczas wydarzeń specjalnych.

Uwaga! Przed przyjściem na miejsce zbiórki i odebraniem biletów wszystkie osoby zwiedzające zamek na Hradczanach muszą się poddać kontroli bezpieczeństwa i kontroli bagażu. Czasy oczekiwania mogą się zmieniać w ciągu tygodnia.
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 291)

Organizator:

Get Prague Guide Michal Vesely

Numer identyfikacyjny produktu: 53490