Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Zakopane

W tym mieście wypoczynkowym można uprawiać sporty zimowe i wyruszyć na przygodę w Tatrach.

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 90
Sortuj według:
Strona 1 z 6

Często zadawane pytania dotyczące: Zakopane

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Zakopane?

Zakopane: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zakopane? Kliknij tutaj.

Zakopane: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2420 opinii

Wow! Cóż za niesamowite przeżycie i mogę szczerze powiedzieć, że jestem w 100% zadowolony, że zarezerwowałem tę wycieczkę. Zarezerwowałem to dla siebie i dwójki moich dzieci (11 i 7 lat) i oni też świetnie się bawili. Gregory był niesamowitym gospodarzem, bardzo cierpliwym i uważnym. Zaprzyjaźniliśmy się z czterema innymi osobami w minibusie, co zaowocowało niesamowitą, niezapomnianą podróżą. Gorąco polecamy przejażdżkę saniami na szczycie góry (po zejściu z kolejki linowej) i pyszną gorącą czekoladę z głównego pubu/kawiarni na szczycie. Bar w basenie w barach termalnych był kolejną atrakcją. Dla dzieci była to długa podróż tam iz powrotem, ale dzieci były zadowolone ze swoich tabletów i słuchawek. Naprawdę magiczny dzień, który chciałbym powtórzyć!

Wow wow wow!! Cóż za wspaniały dzień, który mieliśmy. Od początku do końca byliśmy pod niesamowitą opieką. Chciałbym podziękować zarówno Kristanowi, jak i Ericowi (kochamy cię) za twój niesamowity hosting. Od otrzymania poprzedniego dnia wiadomości o tym, jak będzie działać nasza kolekcja z naszego hotelu, po przyjazd do Zakopanego (z niesamowitym przystankiem na ser i wódkę), wskazówki, jak dostać się na górę, a następnie pozostawienie do wędrówki, potem udajemy się na termy i wreszcie nasz cudowny gest wody i rogalika. To było tak dobrze zorganizowane. Mieliśmy najlepszy dzień w historii!! Dziękuję za uczynienie go tak wyjątkowym x

Cała wyprawa od początku do końca była fantastycznym przeżyciem. Każdy aspekt dnia był niesamowity z tak relaksującym zakończeniem w gorących źródłach, gorąco polecam każdemu.

Wycieczka rewelacyjna, bardzo sympatyczny przewodnik Kuba

Świetny dzień od początku do końca. Wysoce zalecane